2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim hamilelikte çıkmayan göbekteki uzun çizgi doğumdan sonra çıktı ilginç bi şekilde şimdi de geçmiyo niyeyse. Stresten mantar attı vücudum kahverengi lekeler oldu boynumda☹️ 17 kilo almıştım onun da 11i gitti 6 sı bi türlü gitmiyo korse de giyiyorum ama hala pantolonlarıma giremedim

Ben korse hiç kullanmadım ya, zaten emziriyorum. Bir de o iyice boğucu geldi. Çok geçmiş olsun.
Benim hamilelikte çıkmayan göbekteki uzun çizgi doğumdan sonra çıktı ilginç bi şekilde şimdi de geçmiyo niyeyse. Stresten mantar attı vücudum kahverengi lekeler oldu boynumda☹️ 17 kilo almıştım onun da 11i gitti 6 sı bi türlü gitmiyo korse de giyiyorum ama hala pantolonlarıma giremedim

Bugün 2. Ay aşılarının bi kısmını olduk, verem ve rotayı da cuma olacağız inşallah sorunsuz atlatırız bu haftayı🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar bebegınız kendı saçını çekiyor mu? Gazı varken ıkınırken oluyor bebegımde tutunmaya calısıyor destek alıp ıkınmak için

Bugün 2. Ay aşılarının bi kısmını olduk, verem ve rotayı da cuma olacağız inşallah sorunsuz atlatırız bu haftayı🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bizim doktorumuz rota ve menenjit aşıları verem aşısından 28 gün sonra vuruluyor dediydi ortada bir sürü fikir var ya

Merhaba 2 aylık bebeğin uyku düzeni olur mu? Bazen uyumuyor bazen güzel uyuyor akşam uykusuna yakın saate geliyor uyandırmam gerekir mi gece gazdan uyumadığı için sanırım öğlen uykusunu uzun mu tutuyor bu arada oluyor tabi

X