2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
bir de kendi sutunden muhallebi yapan oldu mu hic? oglum biberondan icmeyi sevmiyor sutlerin tarihi gecmek uzere en azindan muhallebi yapabilirim dedim ama nasil yapacagimi bilmiyorum
Yoğurt yapabilirsin sütlerle ben instada yapan görmüştüm ama neyle mayalıyorlar bilmiyorum

Rica ederim ben de yurt disindayim. Kendi arastirmalarimi yapip Turk doktorlari takip ediyorum. Doktorum tadimlara basla dedigi icin basladim ben de. Bir konum var hatta orada yaptiklarimi paylasiyorum

Rica ederim ben de yurt disindayim. Kendi arastirmalarimi yapip Turk doktorlari takip ediyorum. Doktorum tadimlara basla dedigi icin basladim ben de. Bir konum var hatta orada yaptiklarimi paylasiyorum
aa bana mesajdan atabilirseniz takip etmek isterim yaptiklarinizi bana da fikir olur

Yoğurt yapabilirsin sütlerle ben instada yapan görmüştüm ama neyle mayalıyorlar bilmiyorum
cok iyi fikir aslinda ama maya tutar mi acaba bir arastirayim onu

yenidoğan çetesinin çalıştığı hastanelerden birinde doğum yaptım haberleri görünce kanım dondu. Çok şükür ki iyi doktorlara denk geldik. Fakat sanırım hastane kapatıldı. Şimdi gel de güven başka hastaneye başka doktora git . Kızıma doktor arayışındayım İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz iyi bir çocuk doktoru var mı acaba

Alerjisi olan annelere birşey danışacaktım, bizim rotadan sonra alerjimiz başladı 2 haftalık süt diyetindeyim aynı zamanda regl olduğum için sütüm inanılmaz azaldı. Akşam doyuramıyorum, doktorumuz alerji mamasına başlama dedi. Ek gıdaya da başlama dedi. Önceden sağılmış sütüm vardı diyet yapmadığım dönemden kalan onları kullanabilir miyim acaba? Çocuğum aç kaldı

Hoşgeldiniz tam ek gıda dönemi dönmüş oldunuz çok iyi oldu
Ceza alıp burdan 2 ay uzaklaştırılmamış olsaydık zaten fikir veriyor olurduk. Ama demekki bizlerin fikrine ihtiyaç yokmuş bizi burdan uzaklaştırmasaydılar canım. Bizler gittikten sonra diğer kalan üyelerle bilgi alışverişi yapamadınız mı

Birkaç kişiyle döndürmeye çalıştık

Yumurta beyazı neden hemen verilmiyor ben anlamadım o kısmı hiiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…