2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aa öyle mi bilmediğim bir konuydu gerçekten çok teşekkür ederim aydınlatma için

Emziriyorum sanıyorum ama bebek beşikteymiş, eşim uyanmış napıyorsun diyor. Emziriyorum dedim. Bebek beşikte kapat üstünü diyor sabaha kadar artık neler yaşadıysak artık kendimde değilim
Bende pikenin içinde diye çocuğu sallayıp durmuştum bir de niye susmuyor diye düşünüyordum bebeğin beşikte olduğunu görünce çok utanmıştım kendi kendime hayır hiç pikeye de sarmadım çocuğu yani

Ahahaha lohusayken yaşardım boyle şeyler geçenlerde ben de yatağa koydum sandım eşim üstüne yattı sandım aay çocuğun üstüne yattı nerede çocuk derken besikteymis
Evet ya ama uyku sersemi neler yaşıyoruz sabaha kadar emzir uyut koy emzir uyut koy….

ay ben de bu olaylardan bağımsız, gözlük kafamdayken gözlüğümü aramıştım

Kızlar herkese merhaba bende hamileliğin başından beri buradayım gizli takipçilerden buradan çok şey öğrendim 20 Mayısta bebişim doğdu aktif kullanıcılar hakkında pek çok şeyi biliyorum günlük ödev gibi burayı okuyorum birbirinizi bulunca çok sevindim ben de katılmak istedim size çokomel kağıdını ekleyerek başladım

4 gundür fırsat buldukça burayı okuyorum ne çok sayfa birikmiş ama bitirdim. Öncelikle şunu söylemek isterim ki 4.ay meme reddi ile başınız belada bizim de dün emziremedikçe ben de ağladım artık sinirlerim bozuldu bi haftadır gulumsebebek puset kazanıza çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun şimdi nasılsınız medusaa ablan için çok geçmiş olsun dualarımız sizinle bu arada ben de büyük çamlıcanın orada oturuyorum, Ümraniye çarşı yürüyerek 10-15 dakika sürüyor. Çocuk doktoru önerin var mı Ümraniyede bir de açık açık adını verdiğin için bi seni bulabildim bir de Google araştırma sonrası P Pembepilates yii öğretmen olan benimm eşinle yaşadıkların gelmiş geçmiş olsun benimki de anakuzusu bizim bebeler aynı gün doğmuştu sulticim senin çaki de bu aralar uyumamak için çok ağlıyor mu

Selamlar. Ben doktor önerisine çakmak Erdem hast kürşat özer diyebilirim. Güzel ilgileniyor bence .

Selamlar. Ben doktor önerisine çakmak Erdem hast kürşat özer diyebilirim. Güzel ilgileniyor bence .
Ben doğumumu çamlıca erdemde yaptım doğum sonrası kontrolde hiç güzel şeyler yaşamadık kızımla. O kadar ağlattılar, beklettiler, üzdüler ki bizi. Bir daha erdeme gitmek istemiyorum onlar yüzünden

wildride tarzi bebek tasiyicisi almayi dusunen var mi? ben usulca nisan annelerine kayicam galiba bu topic artik cok altlarda

Ya ciddi misin ben de tavsiye ile gittim ama memnun kaldım doktordan acıkcası.

Evet ben günleri karıştıriyorum bazen bugün gece şöyle oldu diyorum eşim o dündü diyor
P Pembepilates
Kızlar bu bende bu aralar olmaya başladı. Gece çocuğu kucağımda emziriyorum sanıyorum gözümü bi açıyorum bebek yok aklım çıkıyor, halbuki yatağında uyuyor. Çok sık yaşamaya başladım bu durumu.

Lohusalıkta bıraktım saniyordum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…