2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
@sulti tutti
Kızlar bu bende bu aralar olmaya başladı. Gece çocuğu kucağımda emziriyorum sanıyorum gözümü bi açıyorum bebek yok aklım çıkıyor, halbuki yatağında uyuyor. Çok sık yaşamaya başladım bu durumu.
Üç dört gündür bende de var bebeğimi emzirip yatağına bırakıyorum uyuyorum sonra bir anda uyanıp emzirip yerine bıraktığımı unutuyorum yatağına bakınca aklım başıma geliyor.

Bugün benimde aklıma o geldi 😔ayni bölgeden tutam tutam gelince taramadim saçımı artik
Sarımsakli şampuan kullanıyorum ama kafamda yaralar oldu. Bir ara saç diplerime kadar terledim o yüzden mi sampuan mi yaptı anlamadım. Dökülmeyi kesti diyemiyorum henüz. Şampuan değiştirdim yaralar azaldı arada sarımsaklı kullanıyorum. Şimdi yine tamamen kullanacam yara olursa bırakacam başka çare arıcam artık 🥺

Kızlar tutam tutam saçlarım dökülüyor yakında kel kalcam

Benimde öyle :KK43: sarımsaklı sampjan vs de kullanıyorum ama gene de çok dökülüyor. Kötü bir benzetme olacak ama kemoterapi almış gibi 🙈

Bugün benimde aklıma o geldi 😔ayni bölgeden tutam tutam gelince taramadim saçımı artik
Benimde aşırı aşırı dökülüyor :KK43: dökülenlerle 1 kişiye saç olurdu heralde 😢

Akşamları bazen süt azalıyor hemen bestlak takviyesi alıyorum 😅
Şimdi meme reddi var diye de biraz azaldı sanki o yüzden olabildiğince arttirmaya yönelik çabalıyorum 🙌🏻
Merhabalar bestlak işe yarıyor mu acaba yanında ekstra bir şey kullanıyor musunuz? Göğüslerim bu ara alışık olmadığım kadar yumuşak ve biri diğerine göre küçüldü anlamadım sanki süt az gibi. O süt inme sızısını hissetmiyorum strese girdim ya😞

Multivitamin kullanıyorum şuan ama ona rağmen dökülüyor 🙈
Yine de değerlerine baktırman da fayda var, eksik olan vitamine göre bir takviye alırsın..
Merhabalar bestlak işe yarıyor mu acaba yanında ekstra bir şey kullanıyor musunuz? Göğüslerim bu ara alışık olmadığım kadar yumuşak ve biri diğerine göre küçüldü anlamadım sanki süt az gibi. O süt inme sızısını hissetmiyorum strese girdim ya😞
Ben kendi adıma konuşayım,Solgar in süt arttırıcı b12 vitamini bende çok işe yaradı onu kullanıyorum 2 aydır...

Ben kendi adıma konuşayım,Solgar in süt arttırıcı b12 vitamini bende çok işe yaradı onu kullanıyorum 2 aydır...

Sitesindeki öneri bu sekilde. Sizin Kullanımınız nasıl? Bir kaç yorumda daha görmüştüm almayı düşünüyorum da

Eklentiler

• IMG_7948.jpeg
    IMG_7948.jpeg
    36,5 KB · Görüntüleme: 27
Çok sık mı uyanıyor bebekleriniz uykumu alamadığımda bazen ben de öyle oluyorum çocuk konusunda değil de başka şeylerde oluyor öyle
Çok sık uyanıyor bu ara saat başı 😭
Bestlak bana çok iyi gelmişti doğumdan sonra onu kullandım. Ama bu aylarda göğüsler inmeye başlarmış zaten süt yok diye düşünmemek gerekirmiş.

Yine de değerlerine baktırman da fayda var, eksik olan vitamine göre bir takviye alırsın..

Değerlerime baktırdım aslında her şeyin iyi dedi doktor

Hayırdır arkadaşlar bi sorun mu var neden herkes ceza aldı sıkıntı yaratan bi vatandaş oldu galiba sorunu neyse söylesin saklanmasın ortalıkta

X