2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Mezuniyetine 40 günlük bebesiyle gitmeyende ne bileyim üst düzey havalı
Ay çok popülerdim kız, üniversiteye yerleşince kocayı da buldum çocuk da yaptım meslek de yaptım mezun oldum. Bir fakülteden alınacak max verim heykelimin dikilmesi lazım

Yemin ediyorum bunu yazmaya geliyodum hiç de kilo yokmuş ben kilolu sanıyordum gulumsebebek
kız ozaman bendeki bu psikoloji eşimden geliyor adam çok zayıf ya ben löp et gibi görününce rahatsız oluyom
Ögrendigim için sormadım bu arada
çok nostaljik bi kadınsın ben seni höd höd birisi bekliyordum yanılmışım eski flimlerden fırlamış gibisin maşallah
Ay aynı şeyi düşündüm kız çok naif duruyor

Ben bulamıyorum valla sultiyi bulana kadar canım çıktı mesaj attım sana kkdan

Amanın herkes ifşa mı oldu keşke ınstada takipleşsek beni kaynanası turkıyenın en kurnaz kadınından bulabilirsiniz
Yok kesinlikle takipleşmiyoruz herkes birbirinin pp fotosuna bakıyor takipleşmek yasak
Oha bende gulumsebebek sende kendine duba gibiyim diyosan yuhh taş gibisin hatta zayıflama maşallah
Yok gene vereyim de adamla 10 gibi dolaşmayalım benim göze batma sebebim adamın zayıf olması galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…