2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
kız ozaman bendeki bu psikoloji eşimden geliyor adam çok zayıf ya ben löp et gibi görününce rahatsız oluyom 🤣🤣

Ay aynı şeyi düşündüm kız çok naif duruyor

Sen öyle bir anlattın ki löp löp et sandım ben çok güzel yüzün de kilon da 😍
Yaa teşekkür ederimm🥰🥰

Yok kesinlikle takipleşmiyoruz herkes birbirinin pp fotosuna bakıyor takipleşmek yasak 🤣🤣🤣

Yok gene vereyim de adamla 10 gibi dolaşmayalım 🤣🤣 benim göze batma sebebim adamın zayıf olması galiba 🤣🤣
Büyük ihtimal de o da yesin canım 🤣🤣🤣
Hahaha bı baktın duba gibi pofidik kız 🤣🤣 aay beni niye böyle hayal ettiniz acaba çok mu sert hissettiriyorum djdjdjd
Valla şimdi değilde önceden ilk zamanlar çok serttin hatta bak gir oku baştaki mesajlarını anlarsin🙈🙈 yok duba gibi değil aksine çok tatlı bir kızmış görsem hiç tahmin edemezmisim dedim🙈

Hayır birde çok hayat dolusun 😍😍@gulumsebebek
Gezmeye bayılırım bana gezi olsun 🤣🤣🤣
Bu arada sabahki dediğim kv takımı kurban olsun sizenin içine seni de katıyorum. Hakikaten kurban olsun eşinde boşuna sana hak vermiyor demekki nerden bulacak senin gibisini bidaha 😍😍

Benle o kadar dalga geçtiniz daha beteri oldu 2 buçukta yattım 4 buçukta bebem uyandı daha şimdi uyudu saat 6 😂😂😂 C Chen31 melegim can melegim can
Ay ben de buraya bakıcam diye bebeği uyutmadım ya uykusu iyice açıldı 4 e doğru uyudu 🙈😂 15 kere de emmeye kalktı şimdi uyanıyor artık yavaştan 😄

X