2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
6’da uyuduktan sonra da 8 buçukta kalktık günaydın canım günaydın
Bu stalkerin kalanları bulması için kafayı k
Ben hakkını yiyemem benim kv eşime diyor sulti senden daha güzel diye kızın yanına yakış biraz diyor kilo göbek sigara var kendisinde
Vallahi ne yalan söyleyim kavgalıyken ettiğin tüm hakaretler haklı yereymiş
Ay Leyla kim kız bizim Adana’dan mezun bak görüşebiliriz melekle onla
Çukurova üniversitesi mezunu Leyla geldiysen 3 kere vur
Özge seni bulamadim ya ben
özgeyi bulsan tüm topik onda
Beni zorla verdiler o adama
Cidden mi kızz ama sen gerçekten çok daha güzelsin bide tribini çekiyorsun önce bi düşünmesi lazım ben ne sevap işledim de Allah bana bu kadını verdi diye.
Benimki de farklı değil bi at hırsızı kılıklı da bende

Leyla kim

Benimkide 3 ay kalmıştı evde de öyle yatmak istiyodu her resminde yüzüstü pozisyonda yatıyordu kuvezde de. Kucaklarına alamadıklarından gaz sıkıntısı yüz üstü debelenirken iyi çözülüyor aynı zamanda entübe veya solunum destekli bebeler yüzüstü ekstra rahat nefes alıyor. Aslında kuvezde bi bakıma gelişime de iyi gelecek şekilde yatırıyorlar evde de rahat olur hızlı kaslanıyor
Ahahaha seni bulmak üzereyim ben

He kızz ne değerli doktorları varmış. Allah kimseyi muhtaç etmesin doktor adı bile vermiyorlar insanlık ölmüş
Dün biri bunun esprisini yapmıştı ama şuan tam bana uygun. “Adım garavel bul beni”
He ya cesur kenarda bekliyor sessiz sessiz klasik aslan işte ben bulmam beni bulsunlar diyo

Cümleyi tamamlayamaman peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…