2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
6’da uyuduktan sonra da 8 buçukta kalktık günaydın canım günaydın 😂😂😂
Bu stalkerin kalanları bulması için kafayı k
Ben hakkını yiyemem benim kv eşime diyor sulti senden daha güzel diye kızın yanına yakış biraz diyor 😂😂😂😂 kilo göbek sigara var kendisinde 😅
Vallahi ne yalan söyleyim kavgalıyken ettiğin tüm hakaretler haklı yereymiş 🤣🤣🤣
Ay Leyla kim kız bizim Adana’dan mezun bak görüşebiliriz melekle onla😅😅😅
Çukurova üniversitesi mezunu Leyla geldiysen 3 kere vur 🤣🤣🤣🤣
Özge seni bulamadim ya ben 😭
özgeyi bulsan tüm topik onda 🤣🤣🤣
Beni zorla verdiler o adama 😂😂😂😂😂
Cidden mi kızz 😳 ama sen gerçekten çok daha güzelsin bide tribini çekiyorsun önce bi düşünmesi lazım ben ne sevap işledim de Allah bana bu kadını verdi diye.
Benimki de farklı değil bi at hırsızı kılıklı da bende 🤣🤣🤣🤣

Cidden mi kızz 😳 ama sen gerçekten çok daha güzelsin bide tribini çekiyorsun önce bi düşünmesi lazım ben ne sevap işledim de Allah bana bu kadını verdi diye.
Leyla kim😅😂😅😅

Benim bebeklerimde hep yüz üstü yatıyor yan veya sırt üstü olduklarında bir kaç dakika içinde uyanıyorlar. 38 gün yogun bakımda kaldılar ordan kalma alışkanlıkları diye düşünmüştüm. Orada hep yüzüstü yatıyorlardı gaz sıkıntısı içinde ideal pozisyonmuş.
Gelişimlerini etkilediklerini bilmiyordum iyi bişey😁
Benimkide 3 ay kalmıştı evde de öyle yatmak istiyodu her resminde yüzüstü pozisyonda yatıyordu kuvezde de. Kucaklarına alamadıklarından gaz sıkıntısı yüz üstü debelenirken iyi çözülüyor aynı zamanda entübe veya solunum destekli bebeler yüzüstü ekstra rahat nefes alıyor. Aslında kuvezde bi bakıma gelişime de iyi gelecek şekilde yatırıyorlar evde de rahat olur hızlı kaslanıyor 😍
Ahahaha🤣 seni bulmak üzereyim ben

He kızz ne değerli doktorları varmış. Allah kimseyi muhtaç etmesin doktor adı bile vermiyorlar:KK70: insanlık ölmüş :KK70: :KK70:
Dün biri bunun esprisini yapmıştı ama şuan tam bana uygun. “Adım garavel bul beni” 🤣🤣🤣🤣
He ya cesur kenarda bekliyor sessiz sessiz klasik aslan işte ben bulmam beni bulsunlar diyo 🤣🤣🤣🤣🤣

Cümleyi tamamlayamaman peki 😂😂😂😂

X