2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Güzel olmuş çalışma şartların canım hem annen bakacak gözün arkada kalmaz 😍 annem bakacak olsa ben de başlardım

Ya ne güzel işte kafa dağıtırsın canım gerçekten ben de bir an önce işe başlamak istiyorum
Yaaa bende inanılmaz bir psikolojik baskı yapıyor bu çalışma durumu. Evet annem bakıcak haftanın 3 günü ayrı kalıcam sadece ama böyle düşündükçe içime öküz oturuyor 😅

Oof bu el emme olayı bizi çok zorluyor 🙄 bütün kasiyicilari reddediyor. Kaşıyıcı uzatınca elimizi kapıyor hemen emmek için. Bütün parmaklarını sokuyor ağzına sonra da ögürüyor, tam istediği gibi kasiyamiyor galiba bir de sinirlenip hirslaniyor🥺
O değil de çok tatlı görünmüyor mu o parmaklar yumuk yumuk. Bizimki de öyle öğürene kadar sokuyor elini ağzına bir de bugün kucağımdayken yanağımı emmeye başladı coop coop ses çıkıyor bir de 😍

O değil de çok tatlı görünmüyor mu o parmaklar yumuk yumuk. Bizimki de öyle öğürene kadar sokuyor elini ağzına bir de bugün kucağımdayken yanağımı emmeye başladı coop coop ses çıkıyor bir de 😍
Yaa evet parmaklarını bazen benim ağzıma da sokuyor yiyormus gibi yapıyorum 😍 elleri hep yapış yapış sil sil bir hâl oldum emzigini veriyorum oyuncak veriyorum biraz oyalaniyor sonra tekrar ellerini emmeye başlıyor 🥺 ahahha minnoş ya yerim😍

Kızlar bugün işyerim ile görüşmeye gittim. 20 eylül de başlıyorum işe😭
Ama güzel tarafı haftanın 2 günü Salı- Perşembe çalışmamayı teklif ettim kabul ettiler. Bir günğ süt iznimden düşücek 1 günü kısmi çalışma olarak maaşımdan kesilecek.
Yani haftanın bir günü ben bir günü annem bakmış olacak bebeğe, bu biraz sevindirdi beni🥲
Benim de son 8 günüm 🥹

Sen olsaydın ne yapardın aşkım 😂 niyeyse taktım belki de takmak istiyorum iyi yanlarını görmek istemiyorum 😂😂😂

evet gülümse de o kervana katılmış 😂 gulumsebebek gulumsebebek
Yerinde olsam ufak entrikalar oyunlar yerine açık açık sorarım annemle bi problemin mi var diye. Yoo o nerden çıktı filan dicek ozaman sende neden gizledin filan diye sorar öğrenirsin. Bu sayede topu onun kucağına bırakıp rahatlarsın. Oda kendini yer eğer bi miktar düzgün insansa da arar anneni dünür kusura bakma torun yeğen falan filan biri yapmış der işte yada yanlışlıkla olmuş farkında değildim der. Maksat mana bulup kusura bakma demesi işte yani

Kız melek ne zaman kaynana gidiyorsun biz akşam yemekten sonra gidecekmişiz çağırmış bizi. Oğlunun adını Veysel Karani koydum, anam anam diyip hık diye ölecek bir gün
Kız siz daha dün bu sebepten kavga etmediniz mi bugün hala anam çağırdı gidelim mi diyor

Kız melek ne zaman kaynana gidiyorsun biz akşam yemekten sonra gidecekmişiz çağırmış bizi. Oğlunun adını Veysel Karani koydum, anam anam diyip hık diye ölecek bir gün
Ahhh ahh kadersiz kuzum benim sen çagırmış gidiyorsun istemedigin zaman görme ben sana tepemde diyorum sen beni duymuyon muuuuu 😅😅😅😅

X