2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya şu cevaba gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Kız insanın tüm fotoğrafları yakıp yırtması ne zamandır nasıl aklında olabilir 🤣🤣
Kaynanam benimle samimi olmaya başladığınan beridir aklımda 😂😂😂😂 hayır annemi niye gizliyorsun aklım almıyor 😂😂😂

Kız melek ne zaman kaynana gidiyorsun biz akşam yemekten sonra gidecekmişiz çağırmış bizi. Oğlunun adını Veysel Karani koydum, anam anam diyip hık diye ölecek bir gün
Offf Sultiiiiii 😂 2 saattir bebemi çığlıklarla uyurmaya çalıştım balkona geldim bende ağladım sigara yaktım senin şu mesajını gördüm kahkaha attım😂😂 Allah naapmasın seni 😂😂

Offf Sultiiiiii 😂 2 saattir bebemi çığlıklarla uyurmaya çalıştım balkona geldim bende ağladım sigara yaktım senin şu mesajını gördüm kahkaha attım😂😂 Allah naapmasın seni 😂😂
Hahahahahahha ben de sabah resimleri yakarken bebek ağladı ben de ağladım birde bebeğe diyorum ki bu bize yapılmaz demi😂 halbuki onun derdi ya mama ya gaz😂😂😂 iyi olmuş ağladığın içine atma ❤️

Kızlar bugün işyerim ile görüşmeye gittim. 20 eylül de başlıyorum işe😭
Ama güzel tarafı haftanın 2 günü Salı- Perşembe çalışmamayı teklif ettim kabul ettiler. Bir günğ süt iznimden düşücek 1 günü kısmi çalışma olarak maaşımdan kesilecek.
Yani haftanın bir günü ben bir günü annem bakmış olacak bebeğe, bu biraz sevindirdi beni🥲

Ama güzel tarafı haftanın 2 günü Salı- Perşembe çalışmamayı teklif ettim kabul ettiler. Bir günğ süt iznimden düşücek 1 günü kısmi çalışma olarak maaşımdan kesilecek.
Yani haftanın bir günü ben bir günü annem bakmış olacak bebeğe, bu biraz sevindirdi beni🥲
Güzel olmuş çalışma şartların canım hem annen bakacak gözün arkada kalmaz 😍 annem bakacak olsa ben de başlardım

Ya ne güzel işte kafa dağıtırsın canım gerçekten ben de bir an önce işe başlamak istiyorum

Hiç anlam veremedim ilk 3 haftalıkken çığlık atıyordu memede, doktora götürdüm her bebek emmek istemez dedi mama deneyelim dedi orda 99 lık mamayı iki dakikada bitirdi. Doktor aç bu çocuk ondan ağlıyor dedi ben de o günden beri hem meme hem mama beraber ilerliyoruz. Sen kaşık biberon mu kullanıyorsun
1 aylık olana kadar kaşık biberonla veriyodum meme reddi yoktu o yüzden. 1 ay kontrolünde doktor mamayı 90’a çıkar dedi kaşık biberonun ölçüsü de 60’dı normal biberon kullanabilirsin bi şey olmaz dedi ertesi günü beni reddetti

Bizimki arkaya uzuyordu sürekli emzirme yastığında tuttum bir ara ve şimdi düzeldi şekillendi
Ohhh çok şükür bir ara konuşmuştuk grupta sonra kimse konuyu acmayinca bi merak ettim.. bizimde gündüz sağ tarafına akşam sol tarafına uyanıkken de sırt üstü yatiyo çok şükür dönüşümlü olunca düzgün suan

X