2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aynısı bide ben ayakta emziriyorum otururken emmiyor artık. Hafifçe bir yandan sallanıyorum bir yandan pispis bir yandan da emzirme ben pert olarak geceyi kapatıyorum

Ben bunu taksam kıyameti koparır. Ellerini doğduğundan beri aşırı seviyor sürekli yüzünde anne karnında bile elleri hep yanağında çıkıyordu.
Benimki de doğduğundan beri kundak yaptırmadı elleri hep dışarıda seviyor şimdi de ağzında hep ve daha yeni yatağa koydum saat 01.22 daldığından da emin değilim

4. Ayın en büyük sorunu uyku gerilemesi canım yeni rota oluşturmaya çalışıyorlar sen bebegine bu dönemde yeni
Düzen kurmaya başla çünkü nasıl alışırsa öyle gidecek bir süre
Saat başı uyaniyo gece ona alismaz dimi ama benim elimden bir şey gelmiyo kendinoyle yapiyo

Canım çok üzüldüm yaşadıklarına,ama sakinleştikten sonra bir oturup konuşun doğru yolu bulacağınıza inanıyorum.Gercekten doğumdan sonra eşlere de biseyler oluyor hele ki daha baba olmaya hazır değillerse ..bizim yasadigimiz lohusalık depresyonu gibi bişey yaşıyorlar onlarda...tabi bu onun yaptıklarını haklı çıkarmaz ama çocugun için de olsa ani ve dönüşü olmayan kararlar verme...

Ne zaman doğmuştu demek ki yeni yeni başlıyor

Açıkçası onun sesine bile tahammülüm yok konuşmak istemiyorum onunla, Allah’a havale ediyorum onu köpeğin teki ne depresyonu bir eli balda bir eli yağda umarım bundan sonra sürekli sürünür işi gücü rast gitmez inşallah

Ya işte benden de çocuğu oldu eli kolu bağlı ben ne istiyorsam ona daha rahat yaptırırım hatta yaptırırım kafasında annenin evi kalabalık olmasaydı giderdin burnu iyi surterdi şimdi oraya gitsen çocuk rezil olacak ortada.. ama burnunun sağlam sürtmesi gerekiyor o yaptığı 2 hareketi ben burnundan fitil fitil getirtirdim bir daha yüzünü kaldırıp kadınlara bakamazdi, birde bizim üzerimize bir şey atacak yok öyle bi dünya beter olsun sürünsün..

Alışmaz canım inşallah düzelir ama benim kızda hala ögle uykusu yok ayagımda tutarsam 1.5 saat uyuyor önce uyutur beşigine koyardım 3 4 saat uyurdu
Bizde öyle kavramlar yok zaten öğlende hiç o kadar uyumadı ama bir gün boyunca 2 veya 3 saate bir mutlaka uyuyo yarim saat bile olsa sonra devam ediyo..
O zaman bizim hiçbir zaman öğle uykusu kavramımiz olmayıp 2 3 saate bir uyutcam mi

Demekki olmıcak bende en geç 2 saatte bir uyutuyorum yarım saat kırk dakika uyuyor ama bu hep böyle gitmicek 5 6 aylık olunca uyku süreleri azalacak 2 3 saatte degilde 4 5 saatte uyucaklar akşam erken yatıyor mu peki

Aynısı bide ben ayakta emziriyorum otururken emmiyor artık. Hafifçe bir yandan sallanıyorum bir yandan pispis bir yandan da emzirme ben pert olarak geceyi kapatıyorum
Evet evet bizim de ayakta ya da yatarak emiyor çoğu zaman. Oturdugumda mizirdaniyor. Bileğime elektrikler çarpıyor artık daha 4 aylıkken böyle napcam bilmiyorum

Amin canım beter olsun köpek aşağılık herif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…