2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet evet bizim de ayakta ya da yatarak emiyor çoğu zaman. Oturdugumda mizirdaniyor. Bileğime elektrikler çarpıyor artık daha 4 aylıkken böyle napcam bilmiyorum
Of ya benim oğlan da öyle ayakta emmek istiyor ve artık geceleri sırtıma vuruyor ağrı, oturunca ağlıypr

Of ya benim oğlan da öyle ayakta emmek istiyor ve artık geceleri sırtıma vuruyor ağrı, oturunca ağlıypr
Benim bileğim tutmuyor ya şimdi ise de başlayınca daha kötü olcam kesin karpal tünel mi ne deniyordu. Bileğimden avcumun içine elektrikler capriyor resmen. Bir süre sonra elim pert oluyor çocuğu nasil tutcam bilemiyorum ağrıdan. Oturunca da ağlıyor yatarken de omzum çok kötü oluyor. Emsinler diye yakında amuda kalkcaz valla

Benim sol bilek sizlere omur.sargiya aldim.kucagima alamiyorum dunden beri
Benim de sağ bilek ya sinir sıkışıyor sanırım bileğimden avcumun içine elektrikler çarpıyor. Evde bilegi dik tutacak sargi aparatı var ama bu sefer bebisi evirip ceviremem

Ben dün sağım makinesi aldım bayağı süt sağdım şimdi onu içirdim yeter ki emsin diye. Dediğin gibi yakında amuda kalkacağız . Çok geçmiş olsun canım daha bebek büyüyünce daha da ağrılarımız artar gibi geliyor

İyi bari benimde 3.olusum falan giderek normallesiyo ama 1.5 ayda 3.olusum o kadar düzensiz.. Doğum kontrol hapina başladım bakalım düzenleyecek mi biraz
Hangi marka doğum kontrol hapına başladınız? Bende bir tane başlamıştım çok düzensiz ve sürekli kanamam olunca haptandır diye hapı bıraktım. Birde biraz sinir yaptı bende hap

Hangi marka doğum kontrol hapına başladınız? Bende bir tane başlamıştım çok düzensiz ve sürekli kanamam olunca haptandır diye hapı bıraktım. Birde biraz sinir yaptı bende hap
Cerazette önerdi doktorum ve sütümde olsun bi değişiklik yapmadı kullandığım ilk günden beri saçma sapan kanamalarim olmadı suanlik zaten düzenlemesi içinde istiyordum birde korunmak için bana çok iyi geldi.. evlendigimiz ilk zaman kullanmıştım başka marka yasmin miydi unuttum veya yazz miydi her neyse ismi aklıma gelmedi cildim gogsum yüzüm benek benek olmuştu çok kötü yapmıştı hassas bünyeye sahibim bu yazdığım hapı alabilirsin emziren annelere uygun

Kız ben kol kası yapmışım her gün 7 kilo dambilla antreman yapinca faydası olmuş oglusumun benimkide sizinki gibi hatta gözüme zayiflamis geliyo

Benim kv dem de altını değiştirirken oyy kukunu yerim diyip tutuyordu. Bende "şey anne ilerde böyle şeyler söylemeyeceğiz kendini kollayabilmesi için orasının özel bi alan olduğunu bilmesi için sevmiyoruz. Hatta eşimle şimdiden orasının özel bölgesi olduğunu 'anne,baba, babaanne ve anneanne dışında kimse görüp dokunamaz' diye söylemeye başladık" dedim. Ayy doğru diyorsun dedi döndü kıza "anne yasakladı artık burayı sevemeyiz" dedi ama bir daha hiç öyle yapmadı. O da altını açtığında sevmek yerine orasının özel bi bölge olduğunu anlattı

İyi bari anlatınca anlayanlardanmis

Pilates topu denesen hafif zıplayarak emerse belki sğlamaz

Kafası çalışan insanın hali ayrı tabi bizimki gerizekalı bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…