2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bu bebeler neden uyumuyor ya uyku düzeni akşamları çok iyiydi en azından akşam dinleniyordum dün sürekli uyandı yarım saatte bir pişpişledim 2-3 sürekli uyanık çıldırmalık tam en son 3 te babasına verdim onda uyumuş bebe sabah 07 ye kadar şimdi yine uyutunca cazırdama başlıyor uykusuzluktan bayılması gerekiyor

Alışmaz canım inşallah düzelir ama benim kızda hala ögle uykusu yok ayagımda tutarsam 1.5 saat uyuyor önce uyutur beşigine koyardım 3 4 saat uyurdu
Bizim bebekler ayni gun dogdu ve benimki de iki hafta oncesine kadar oglen 3-4 saat uyurdu simdi en fazla 35 dakika uyuyor. Bazen O kadar cok uykusu oluyor huysuzlaniyor uyutuyorum 10 dakika sonra uc saattir uyumus gibi uykusunu alarak uyaniyor. Bu durum da beni cok yordu gun icinde kendimw ayiracagim hic zaman yok

Ben henüz biberonda vermedim o yüzden hep emzirmeye çalışıyorum yeter ki emsin modundayim ben de. Belki 4. ayı atlatinca artık eski hallerine dönerler çok teşekkür ederim canım

Evet canım gündüz uykusuna alışkın oldugundan bende yaşıyorum aynı durumu uyanınca sürekli gözler kırmızı uykusu oldugu için aglıyordu ama şuan alıştı dedigin gibi yarım saat sonra uykusunu almış olarak uyanıyor

Kızlar bebişime nerede uyursa uyusun uyku zamanı gelince emziğini veriyorum. Uyku arkadaşını da kolunun altına koyuyorum ona sarılarak uyuyor. Eğer kucagimizda uyuduysa da uyudugu yere yanına koyuyorum. Dün sabaha karşı uyandık emzirdim. Yatağına yatırdım kollarını açarak uyudu. Uyku arkadaşı da tam karşısında duruyor uyanınca görebileceği yerde. Sabah uyandığımizda bir baktım kolunun altinda eşime sordum sen mi koydun buraya diye hayır dedi. Uyandığında uzanıp sarılmış

Ayyyyy eridim resmen

Bende senelerce yasmin kullandım aşırı iyi geliyordu hem cildimde sivilce çıkmıyordu hemde tüylenmeyi azaltmıştı ama emzirirken kullanılmıyormuş, bana zlynda diye bir ilaç vermişti emzirirken kullanmak içim mahvoldum. Bir de bunu deneyeyim artık ne zaman regl olurum da başlarım bilemiyorum 1.5 ayda 3 kez olunca, hayırlısı çok teşekkür ederim

Ya benim Dr da c harfiyle başlayan bir şey önermişti kaybettim kağıdı. Şimdi kullanırsam kanamam gelir mi acaba ya prezervatiften nefret ettim. İlişki sonrası sapsarı akıntım geliyor banyo yapıyorum geçiyor. Prez. Alerji yapmaya başladı sanırım henüz regl de olmadım açıkçası memnunum da halimden acaba regl olunca mi başlasam hapa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…