2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet canım amasakinleştim de o köpeği görmek istemiyorum

Doğru diyorsun sen neyse hadi sevgi saygı bitmiştir derim onu bile yapması kabul edilmez ama bebeğin varken nasıl fırlatabiliyor aklım almıyor Allah bildiği gibi yapsın onu annesi de kına yaksın bir tarafına artık alsın oğlunu koynuna soksun uyutsun

Burnu açık mı burnu kapalı olunca da yemek istemiyorlar ya da sütünüz belki yeterlidir bir sağım yapın isterseniz ya da mama reddi yaşıyorsunuzdur bu zamanlar da çok meşhur çünkü birkaç güne geçer reddediyorsa eğer

Acik canim.serum fizyolojik yaptim.emzigi aliyor.mamaya gelince aow aow.simdi icti 100 luk ite kaka.yarin devam ederse dogru doktora..asidan olabilir.

Ondan ben de almayı düşünüyorum her sabah 6 da açıyor gözlerini aydınlıkta uyuyor ama sabaha karşı perdeyi çeksem yine aydınlıkta uyumaz mı acaba 8-9 gibi uyanmaya alışsa onu kullanmam biraz uyanma saatini uzatmak istiyorum

Benim oğlum ona alışınca hiç uyumadı canım aydınlıkta ama genel olarak uyku sorunu vardı zaten normalde hiç ama hiç uyumadığı için en azından perde ile uyuyo diye ben kullandım ve gittiğimiz her yere perdeler ile gittik oteller memleketler vs 6 yaşında bıraktık perde taşımayı. Ama hala geceleri kapatıyoruz sabah erken kalkmasın diye ama gittiğimiz yerlere götürmüyoruz en azından.
İşin kötüsü ben de alıştım ve perdesiz uyuyamıyorum yatak odamda kapatıyorum o yüzden kızım da alışacak bu gidişle

Gündüz uykularını aydınlıkta yaparsa biz gibi bağımlı olmazsınız bence

Acik canim.serum fizyolojik yaptim.emzigi aliyor.mamaya gelince aow aow.simdi icti 100 luk ite kaka.yarin devam ederse dogru doktora..asidan olabilir.
Bizimde başımız haftaya ilk aşı sonrası yapılırken ortamdan kaptı heralde covid olup 6 gün hastanede yattı şimdi yine bir korku aldı beni ateş falan yaptı mı aşı iştahsızlık dışında aşıları da sözde özelde yaptırıyorum bide

Kızlar bebeğinizi oto koltuğa oturtmaya başladınız mı? Ben hala araçta puset kullanıyorum, oto koltuk biraz dik geldi bana çocuk oturuyor gibi duruyo oto koltukta.
Oturunca kullanılmaya başlanmalı diye biliyorum 6 aylık felan olmalı bence desteksiz oturmalı öne felan devrilmeden

Ayy iyi ki bırakmış ne zordur öyle her gittiğin yere taşımak Ben de bir deneyeyim en azından gündüz uyanma saati değişse bana yetecek

Kızlar ya bebegimi elleri uyutmuyor. Bu uyku gerilemesi mi nasıl uyutcam ben ya amaaannnnnnn

Oy gecmis olsun...yok cok ates olmadi.37 gordu calpol verdim bir kere birdaha da artmadi.

Kiz hazir baliga gitmisken kapi kolunu degistir ava giden avlanir yaz kapiya hahahahahha.

bundan bekliyorlar heral..olmayinca nau nau hahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…