2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İyiymiş ama bende çok şans verdim ilk ve son o cümleyi kurdum nisanlilikta yapıyordu hep ayirttirmak için evlenince de bir şey yapamamıştı ta ki ben lohusa olunca o söz işte benim 3 sene önce kurduğum cümlenin ekmeğini mi yiyiyprum desem çektiklerimden sonra kafam ilk defa rahat mı desem bilemedim (suanlik) memlekete gidince kıyamet kopacak gibi hissediyorum ben onun evinde kalmıcam annemlerin evinde kalcam o zaman işte bir şey olacak hayırlısı....
Benim laflar hep havada adam duymuyor artık 😂 annende kal bencede

Gitse mi daha iyi gitmemesi mi bilemedim de inşallah düzelir çocuğun içinde mantıklı karar verir ayda bir kere kahvaltıya gidilir de her haftasonu gidip birde kalinmaz
Ben de onu dedim zaten cesur , naptı biliyor musun ben bu evin erkeğiyim senin de kocamsam benim dediğim olacak dedi, orda kalınacak diyorsam orda kalınacak dedi. Dün de zaten mesaj atmıştı orda kalacaz. Ben bu mesajı gördüm çıldırdım nokta koymuş bir de 😅

Yorumlarda hemen bozuldu felan demişlerdi ama sen memnun musun hızlı sağıyor mu? Salak gibi mochi aldım da hiç bir işe yaramıyor
Canım ben en gazla 10-15 dk falan tutabiliyorum bebek durmuyor. O sürede de 2 göğüsten ortalama 60-100 çıkıyor sütün çoğunluğuna göre. Şuanlık memnunum ama benim sütüm azaldı baya bebek emmediği için. O yüzden uzun da tutsam şuara çok çıkmıyor

Ben de onu dedim zaten cesur , naptı biliyor musun ben bu evin erkeğiyim senin de kocamsam benim dediğim olacak dedi, orda kalınacak diyorsam orda kalınacak dedi. Dün de zaten mesaj atmıştı orda kalacaz. Ben bu mesajı gördüm çıldırdım nokta koymuş bir de 😅
İçinden dağ ayısı çıkmış.. Ya kör cahil gibi konuşmuş bu birinden etkileniyor ben sana diyim bak ille kv değil arkadaşlarından da olabilir erkeklik taslayarak goturebilecegini zannetmiş yazik

Yani şehir değiştirdiğimizden beri çok değişti zaten sabahtan akşama kadar ailesiyleyiZ uyumaya eve geçiyorduk onun için hiç başbaşa kalmadık. Şimdi artık haftasınları da orda uyuyalım dedi. Ben yok diyince içinden canavar çıktı. Açıkçası ben onun özrünü istemiyorum onu artık sevmediğimi fark ettim. İyi oldu böyle yapması. Odamı ayırdım bebeğin odasına geçtim şimdi eşyalarımı bebeğin dolabıyla paylaştırdım. Allahtan odada tek kişilik baza da var. Madem o gitmiyor aynı evin içinde ayrı iki insanı oynarım ben de. Bunu o istedi. Gram istemiyorum onu. Büyük konuşmak gibi olmasın ama iki cihan bir araya gelse benim içim ona ısınmaz. Yüzüne de dedim hakkım haram zehir olsun sana iki yakan bir araya gelmesin işin gücün rast gitmez inşallah dedim. Kızardı sustu .
Sakinleşince mantıklı iki insan olarak konuşursunuz hallolmayacak büyük sorunlar yok eminim pişmandır kim ister böyle olsun annesi gaza getirmiş belli ki başka yere taşınmazsak olmaz dersin olmadı işine nasıl geliyorsa yönlendirirsin önemli olan sen ve bebek sağlıklısınız iyisiniz hiç moralini de bozma canını sıkma bazı insanlar kötü yani evli çiftin arasını bozunca madalya alıyorlar sanki görüşmezsin kapanır gider mevzu hem çoğu ebeveyn yeni bebek sahibi olduğunda illa kriz yaşarmış

Kızlar çok kötüyüm, aklımı oynatıyorum gerizekalı gibi evlendim, eşim her cumartesi pazar annesinin evinde yatılı kalmak istiyor hayır olmaz dedim beşiği fırlattı bağırdı çağırdı benim param var ben niye seninle evlendim istediğim kadını alırdım dedi eğer her hafta sonu gelmeyeceksen beni dinlemeyeceksen bu iş bitsin dedi. Eşyalarını ayakkabısına kadar koydum valize kapının önüne defol git dedim lanet olsun Allah onu kahreysin
Sultii çok üzüldüm ya okurken konuşmalarını..
Gerçekten dediğin gibi dağ ayısıymış. Bu yaşta bu adamların hala analarının evinde kalma sevdası beni deli ediyor. Evlenmeseydin o zaman kalaydın ananın evinde. Bekarken de anasının evine gitmiyordur sonradan kıymetli olur.
Aman aman gözünü seviym sen blöf yapacam diye ani şeyler yapma. Gitmiyorsa da görmezlikten gel yokmuş gibi davran.
Ben senin yerinde olsam evet aileme haber vermezdim bende ana kvdeme o kapıya koyduğun eşyaların fotoğrafını atıp al oğlunu yeter artık diye gönderirdim. Anası emin ol oğlum geri gelsin istemez. Ağzına sıçsın afedersin.

Benim odada karartma perde var canım ilk çocuğum yarasa gibi sadece zifiri karanlıkta uyuduğu için bizim yatak odasında ve çocuk odasında karartma perde var, öyle olunca ben perdeyi ne zaman açarsam o zaman sabah oluyo 😂 eğer böyle erken uyanmaya devam ederse ve ışıktan uyandığına eminsen sen de al tavsiye ederim. Tek sıkıntı ona alışınca aydınlıkta uyumuyorlar 🙄
Bizim yatak odasında da karartma perdesi var eşim ben sabah kalkamıyorum diyip kapattırmıyodu😂 kapatayım bari artık geceden iyi hatırlattın canım

Kizlae bebegim dunden beri istahsiz.ne yapsam yediremiyorum.deliricem sabah bi 90 lik icirebildim zar zor.oglen 1 de 60 lik.simdi deniyorum tovbe icmiyor.tukuruyor biberin siringa kasik, ayakta yatarak hepsini denedim.vallahi delirecegim.neden boyle anlamadim.asi mi etkiledi 2 gun oldu.demiri bugun vermedim.dun rahatsiz etti diye.nesesi yerinde yani hasta gibi degil.dis mi diyorum ama siringaylada icmiyor😭😭napcam beeennn

Eşime söyledim emzirirken altını açarken kapıyı kitleneceğim diye yapma alınır diyor kadın mememi göremediği için alınacak tüh 😂
Niye üzüldün diye sorarlarsa meme ve pipi göremedim cinsel organ bağımlısıyım ondan üzüldüm der artık ay saçmalığa bak 😂😂😂

Kızlar çok kötüyüm, aklımı oynatıyorum gerizekalı gibi evlendim, eşim her cumartesi pazar annesinin evinde yatılı kalmak istiyor hayır olmaz dedim beşiği fırlattı bağırdı çağırdı benim param var ben niye seninle evlendim istediğim kadını alırdım dedi eğer her hafta sonu gelmeyeceksen beni dinlemeyeceksen bu iş bitsin dedi. Eşyalarını ayakkabısına kadar koydum valize kapının önüne defol git dedim lanet olsun Allah onu kahreysin
Aaa deli mi nee..gitsin biraz anasinin koynunda kalsin.bosver kuzum sikma canini...pasa pasa ozur dilemedende burnunu surtmedende barisma...

Kizlae bebegim dunden beri istahsiz.ne yapsam yediremiyorum.deliricem sabah bi 90 lik icirebildim zar zor.oglen 1 de 60 lik.simdi deniyorum tovbe icmiyor.tukuruyor biberin siringa kasik, ayakta yatarak hepsini denedim.vallahi delirecegim.neden boyle anlamadim.asi mi etkiledi 2 gun oldu.demiri bugun vermedim.dun rahatsiz etti diye.nesesi yerinde yani hasta gibi degil.dis mi diyorum ama siringaylada icmiyor😭😭napcam beeennn
Mama mı anne sütü mü

Ben olsam konuşmam asla giderse gitsin gitmezse gitmesin ki boşanacağınızı düşünmüyorum çözüme ulaşır bir şekilde konu ama şimdi tavrınızı koymazsanız ömür boyu eşinizin ve onun ailesinin kölesi olursunuz

Sakinleşince mantıklı iki insan olarak konuşursunuz hallolmayacak büyük sorunlar yok eminim pişmandır kim ister böyle olsun annesi gaza getirmiş belli ki başka yere taşınmazsak olmaz dersin olmadı işine nasıl geliyorsa yönlendirirsin önemli olan sen ve bebek sağlıklısınız iyisiniz hiç moralini de bozma canını sıkma bazı insanlar kötü yani evli çiftin arasını bozunca madalya alıyorlar sanki görüşmezsin kapanır gider mevzu hem çoğu ebeveyn yeni bebek sahibi olduğunda illa kriz yaşarmış
Maviye katılıyorum ama geri adım atma burnu iyice sürtsun yoksa her istediğini daha rahat yaptirir

Ben olsam konuşmam asla giderse gitsin gitmezse gitmesin ki boşanacağınızı düşünmüyorum çözüme ulaşır bir şekilde konu ama şimdi tavrınızı koymazsanız ömür boyu eşinizin ve onun ailesinin kölesi olursunuz
Hah aynen öyle daha ilk günden bismillah bana yaşattıklarına bak ya. Kesinlikle tavrımı çok net koydum canım 😘
Blof yapti yemedi tabi🫣😅 sen hic kendinden odun verme.kendi batirdi kendi toplasin.yemegini kendi pisirsin camasirini kendi yikasin:) evin erkegi biraz yalniz kalsin😅🫣
Ben de aynen öyle yaptım canım benim Allah’ın camışı kendisi yapsın herşeyini bundan sonra. Bebek için benimleymiş yoksa parası varmış istediği kadını alırmış 😅😂
Aaa deli mi nee..gitsin biraz anasinin koynunda kalsin.bosver kuzum sikma canini...pasa pasa ozur dilemedende burnunu surtmedende barisma...
hayatta barışır mıyım kızımmmmm😂😂😂 inşallah o çirkin burnu sürtünmekten kopar 😅😂
Sultii çok üzüldüm ya okurken konuşmalarını..
Gerçekten dediğin gibi dağ ayısıymış. Bu yaşta bu adamların hala analarının evinde kalma sevdası beni deli ediyor. Evlenmeseydin o zaman kalaydın ananın evinde. Bekarken de anasının evine gitmiyordur sonradan kıymetli olur.
Aman aman gözünü seviym sen blöf yapacam diye ani şeyler yapma. Gitmiyorsa da görmezlikten gel yokmuş gibi davran.
Ben senin yerinde olsam evet aileme haber vermezdim bende ana kvdeme o kapıya koyduğun eşyaların fotoğrafını atıp al oğlunu yeter artık diye gönderirdim. Anası emin ol oğlum geri gelsin istemez. Ağzına sıçsın afedersin.
canım kaynana ağzında bakla ıslanmaz 7 cihana anlatır telefonlarım susmaz. Ben ona o hareketlerinin bedelini teker teker göstereceğim köpeğin teki diyeceğim de kurban olsun köpeğe. Hangi köpek elinde bebeği olan bir kadına saldırır?

İçinden dağ ayısı çıkmış.. Ya kör cahil gibi konuşmuş bu birinden etkileniyor ben sana diyim bak ille kv değil arkadaşlarından da olabilir erkeklik taslayarak goturebilecegini zannetmiş yazik
Aynen öyle canım kimden feyiz alıyorsa alsın onunla yaşasın dağ ayısı. Orman bakanlığını arayıp ihbar edesim var

X