2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizim Dr da dokununca çok hassastır kremini ona göre sürün bastirmayin sakın dedi. Banyoda küvette yatarak yıkanıyor normalde sırtını yıkarken biz de tummy time yapıyorduk dik konuma getirerek yapalım biz de. Dr'a kanguruya oturtabilir miyiz dedik. Yaptığınız her şeyi aynı şekilde yapmaya devam edin hatta daha iyi sıkı olduğu için iyileşmesi hızlanır dedi

Kızlar çok kötüyüm, aklımı oynatıyorum gerizekalı gibi evlendim, eşim her cumartesi pazar annesinin evinde yatılı kalmak istiyor hayır olmaz dedim beşiği fırlattı bağırdı çağırdı benim param var ben niye seninle evlendim istediğim kadını alırdım dedi eğer her hafta sonu gelmeyeceksen beni dinlemeyeceksen bu iş bitsin dedi. Eşyalarını ayakkabısına kadar koydum valize kapının önüne defol git dedim lanet olsun Allah onu kahreysin

Bende puset kemerini sormuştum bağlamayın dedi 20 gün. Şimdi dikişleri düştü bile, çok iyi görünüyor şükür
Bide bize 7 gün boyunca antibiyotikli krem verdi 8. Gün için de kantaron yağı verdi. Bugün 7. Gün yarın itibariyle 7 gün daha kantaron yağı kullanacağız. 3 günde bir de fotisini istiyor nasıl görünüyor diye

Canım memlekete de bu yüzden mi dönmüş, annesinde habire kalmak için mi? Adamı annesi dolduruyor olmasın?

Canım memlekete de bu yüzden mi dönmüş, annesinde habire kalmak için mi? Adamı annesi dolduruyor olmasın?
Bilmiyorum ama benim için benim evliliğim bana beşiği fırlatıp param var benim dediği yerde bitti. İstediği kadar kalabilir annesinde. Birde diyor ki ben niye ayrı ev aldım kaynananda otursaydın salaklık bende ayrı ev aldım diyor 2024 yılında ben şu lafı işitiyorum

Babanlara söylesen adamı tefe koyarlar memlekete gidince bir yukselmis

Yaa oyle mi eşimde diyor da ınanmamıstım kıyafetlerı bıle topluyorlar diye ben kaygılandıkca yazık oda parası batsın neyse verelım dıyorda
Evet canım ben hamileyken öyle yapmıştım taşınırken gene başlarında eşim annem filan durdular da. Ama koli çuval artık ne lazımsa herşeyi kendileri getiriyor mutfak eşyası giyim kıyafet yatak yorgan hepsini kendileri topluyor taşınıyor yeni evde yerleştiriyorlar. Tamam senin düzenin gibi olmuyor ama onu zaten kullanım kolaylığına göre sen zamanla değiştirir oturtursun düzeni. Hatta bazı taşıma şirketlerinin anlaşmalı temizliklik şirketleri oluyor temizleme işini de hallediyorlar önden. Sen al ziynet eşyalarını önemli evrak yada iç çamaşırı vs. al çocuğunu git annene otur gerisini halleder onlar.

Biz henüz gazlı bez aşamasındayız yarın gazlı bez bitiyor 4 gün de antibiyotikli kreme devam edicez. 7 günde iyileşmesine sevindim ya maşallah dünden daha iyi gibi geliyor bana da ama yine de dikişli hafif morluklu falan pansuman yapılırken rahatsız oluyor belli bizim 7. Günden sonra kremi yok bakalım o zamana iyileşecek mi

Ya benimki de hiç bukadar çok gelmezdi ben günde 3-4 kez ped değiştirirdim ama rahatsız olduğum için malum kilodan toplanıyor yani hiç bi ped dolu dolu olmazdı. Dünden beri aşırı geliyor baya full dolu taşıyor. Anlamadım inşallah baya içim temizleniyordur. Çok gelen de garipsiyor az gelen de

Yuh gari ya bu devirde kaynana ile oturan mı var ki kv manipüle ediyor belli ki gerçekten pislik yapmaktan ne anlıyorlar acaba

Yuh gari ya bu devirde kaynana ile oturan mı var ki kv manipüle ediyor belli ki gerçekten pislik yapmaktan ne anlıyorlar acaba
Alsınlar oğullarını başlarına çalsınlar zaten parası da var istediği kadını alabilirmiş

İyileşir bencee, şükür bunu da atlattık. Darısı diğer erkek bebislere

Ya nasıl bu asamaya geldiniz gülüyorduk sakalasiyorduk falan da ciddi ciddi kavgaya dönüşmüş her şey. Ağır konuşmuş ya evlenmişsin artık yani ne bu annecilik anlamıyorum. Seni gaza getirmis gibi olmak istemem ama ben kendi ayaklarım uzerinde durabildigimi gosterirdim. Ne oldu şimdi gitti mi peki? Ortada bir bebeğin olması kötü oldu diğer türlüsü çok kolay zaten sen yoluna ben yoluma ama böylesi biraz sıkıntı olmuş bebisine geçmesin kötü enerji sen sakin ol

İyileşir bencee, şükür bunu da atlattık. Darısı diğer erkek bebislere
Aay bugün şükür bunu da atlattık dedim bebem yarım saat 45 dk sonra hüngür hüngür ağladı, normal bir ağlama değildi belli ki acıdı, calpol verdik hemen. Şimdi atlattık diyemiyorum inşallah atlatmisizdir

Gülümse sen hangi pompayı kullanıyordun ? Memnunım diyordun sanki gulumsebebek
Ben bunu kullanıyorum canım 2 sene önce almıştım hala memnunum. Ama özgeninkinde eksik parçamı ne çıkmıştı o biraz sıkıntı yaşadı. Bende öyle bi problem olmadı

Eklentiler

• IMG_5409.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 18
Alsınlar oğullarını başlarına çalsınlar zaten parası da var istediği kadını alabilirmiş
Kadınlarda kucak açmış bu dağ ayılarını bekliyorlar zaten benim ki de daha yeni evliyken kaynanamın gazına gelip bana kadın sana adam çok demişti arabasını parçaladım sonra itiraf etti annesinin lafıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…