2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar tayinımız cıktı nasıl ev tasıycam ben bu kızımla dertlendim uyuyamıyorum
Ailen falan var mıydı canım aynı şehirde? Arkadaşlarına ailene söylesen destek olurlar. Nakliye şirketleriyle her şeyi kırmadan paketleyecek şekilde anlasirsiniz. Eve yerleştirmeye de ailen yardımcı olur

Bikaç gündür 5.30’da uyanıyo hava aydınlanmış oluyo belli ki uykusu bitmiş güne başlamış ama bizde uyku ağır bastığı için hep geri uyutmaya çalışıyoruz uyuması taa 8’i buluyo. Halbuki o kadar zamanda oynasak güzel vakit geçirsek en enerjik olduğu saatler onun için daha iyi olacak belki ama biz full geri uyutma odaklı oluyoruz uyuyunca da fark edip çok üzülüyorum sizde de böyle mi

Bizde de öyle kuzum o saatte geri uyutuyorum ezana kalkıyor hep

Ama sabahın beşinde nasıl onunla oyun oynayacaksın ki ? Sen dinlen ki bebekle güzel vakit geçir

Kv bebeği sevmeye geldi akşam eşime uyku saati dedim uyumuyor sevsinler dedi çocuk ilk uykuyu geç yattı sonrada düzgün uyumadı şimdi ben napıyım bi akşam uyuyordu o dabozuldu gerçekten nefret ediyorum ya uyumuyor az sevelim ama uyuyacak yani sen sev diye gitti uyku düzeni hep eşimin hatası sevsinler diye tutturdu zaten kadın manyak emzirirken izlemeye çalışıyor sürekli köşe kapmaca oynuyoruz kapıyı çalıyor giyiniyorum diyorum erkek yok diyor giriyor erkek yokluğu ne alaka neden bu meme bakma aşkı zaten bebeğinde altını açmaya götürüyorum hep koşarak geliyor pipi göreceğim diye duşa sokuyorum geliyor izliyor duşta pipisi gözüken fotoğraf çekti çekme çocuğun pipisini diyorum babannesi pipisini yesin diyor mal sanırım gerçekten akıl tutulması bu kadar meme pipi diye araban başka biri yoktur

Midem kalktı telefonunu al elinden o kadına ben bir gram güvenmiyorum pipili fotoları sil.. bize geçen gorumcem geldi uyku duzeninin bozulmasina izin vermedim zaten anlayışlı o da uyuttum 9da.. şu sevme muhabbeti yüzünden çocuğun düzenini mahvetmelerini anlamiyorum..
Kız ben zaten yuh diyorum kvdem gelip benim mememi görecek izleyecek öyle asla valla yıkarım ortalığı ne alaka gelipte bakıyorsun ben emzirirken diyip kızardım yada önce eşime söylerdim ne alaka yani ben emzirirken bakması??
Şu pipi muhabbeti gerçekten çok iğrenç.. pipisini de yiyemez pipisine her altını açma da bakma kafası zaten ayrı bir kafa onu da yapamaz çok sinirlendim şu senin yazdıklarını sultinin kvdesi de yapıyordu

Ay mavi çok tanıdık birinden bahsediyorsun sandım da bu sefer senin kayınvalidenmiş benimkinin hep yaptığı hareket bunlar

Noldu biliyor musun sabahın köründe yatak odama damlardı sürekli üstümü giyiyorum diye kızsam da boş sürekli bebek ıhh desin koşa koşa odama girerdi. Geçen gün eltime gittik hep beraber. Kaynana arabayı balkondan açacaktı o da eltimin yatak odasının balkonunun altındaydı. Kıza dedi ki ben odana girmeyeyim al anahtarı sen git aç dedi ay ben şok oldum cesur ya benim yatak odama giriş hızı da şöyle

Görsele koptum ya işte eltin sınırı çizmiş size her şeyi yaparım kafasında kadın da yuh ikisi aynı kişi mi dersin aslında tam laf sokmalikmis da kaçmış sen seversin aslında yatakodasina girmeyi deseydin g.t olurdu

Erkekler hep böyle kuzu bence sen çok sen hakkediyorsun. Dinleme kocani al cocuklari cik oda gelir arkanizdan senden şezlong fotosu bekliyoruz

@ozgeeeee1 cnm benimde regl seninki gibi oldu gecen ay böyle açık kahve uzayan akintilar iki gün akti sonra regl bitti . Şimdi yine adet oldum . Sordum normal dediler çoğu kişi öyle oluyormuş .

@ozgeeeee1 cnm benimde regl seninki gibi oldu gecen ay böyle açık kahve uzayan akintilar iki gün akti sonra regl bitti . Şimdi yine adet oldum . Sordum normal dediler çoğu kişi öyle oluyormuş .
İyi bari benimde 3.olusum falan giderek normallesiyo ama 1.5 ayda 3.olusum o kadar düzensiz.. Doğum kontrol hapina başladım bakalım düzenleyecek mi biraz

Allah aşkına mantıklı bir hareket mi zaten yok senin memeni göreyim aslanın pipisini göreyim aslanın pipisinin fotoğrafını çekeyim grip olan eşime söylüyorum ona da normal geliyor ben abartıyor geliyorum bu sapık hareketler

Aynisi 5-6 gibi gülücükler saçarak uyanıyor full enerji, ben tek gözüm kapali uyutmaya çalışıyorum genelde de eşim uyutup ise gidiyor

Sünnet yaptıran anneler, bebislerinizin ilk banyosunu nasıl yaptırdınız? 2 gün oldu artık yaptırayım istiyorum. Dr hemen yapabilir dedi ama korktuk

Sünnet yaptıran anneler, bebislerinizin ilk banyosunu nasıl yaptırdınız? 2 gün oldu artık yaptırayım istiyorum. Dr hemen yapabilir dedi ama korktuk
Biz yaptırırken oradan hafifçe su akıttık. Doktor kesinlikle dokunmayın, silmeyin dedi. Bebeğin sırtını yıkarken de çocuğu koltuk altlarından tutup dik pozisyona getiriyoruz sırtını öyle yıkıyoruz. Önceden tummy time pozisyonuna getirip yikiyodum. Birde doktor 20 gün bacak arasından geçen seyelr yasak dedi. Pusetin kemerini felan baglayamiyoruz, şort veya zıbın da baglayamiyoruz. Şuan evde göbüşü açık geziyo

Ay mavi çok tanıdık birinden bahsediyorsun sandım da bu sefer senin kayınvalidenmiş benimkinin hep yaptığı hareket bunlar
Eşime anlatıyorum abartıyormuşum ne olcakmış görse o gözle bakmıyormuş memeye değil nasıl emdiğine bakıyormuş pipiye değil nasıl yüzdüğüne bakıyormuş ben yanlış anlıyormuşum tam sinir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…