2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar sonunda iyi bir çocuk doktoru bulduk😂
Tam 50 dakika sürdü muayenemiz mükemmeldi, doktor tırnaklarına varıncaya kadar tek tek parmak parmak her karışını inceledi çocuğun😍
Uzun uzun konuştuk bebekle ve anneyle ilgili aklımıza gelebilecek herşeyi tek tek konuştu anlattı😍 işe başlayacağım için yaşadığım üzüntü sıkıntı resmen benimle de ayrıca ilgilendi. Çıkışta eşime çok güzeldi dimi muayene diye tepkisini ölçtüm( sigorta karşılamıyordu özel bir klinikti çünkü😂) bana diyorki hem çocuğa doktor hem sana psikolojik danışmanlık oldu🥲 ayy çok içime sindi😍
Bu arada bugün rotayı yaptık, tatile gideceğimiz için huzursuzluk yapmasın diye menenjit aşısını haftaya olacağız.
Rotada bir yan etkisi olmadı sizde dimi kızlar, dikkat et dediğiniz bişey varmı doktor ateş yapmaz dedi gerçi ama
Çok sevindim içinize sinen bi doktor bulmanıza 😍 rota ateş falan yapmıyor canım bi yan etkisi yok. Siz de 3 aylık oldunuz menenjit 3’te yapılıyo muymuş

Kızlar sonunda iyi bir çocuk doktoru bulduk😂
Tam 50 dakika sürdü muayenemiz mükemmeldi, doktor tırnaklarına varıncaya kadar tek tek parmak parmak her karışını inceledi çocuğun😍
Uzun uzun konuştuk bebekle ve anneyle ilgili aklımıza gelebilecek herşeyi tek tek konuştu anlattı😍 işe başlayacağım için yaşadığım üzüntü sıkıntı resmen benimle de ayrıca ilgilendi. Çıkışta eşime çok güzeldi dimi muayene diye tepkisini ölçtüm( sigorta karşılamıyordu özel bir klinikti çünkü😂) bana diyorki hem çocuğa doktor hem sana psikolojik danışmanlık oldu🥲 ayy çok içime sindi😍
Bu arada bugün rotayı yaptık, tatile gideceğimiz için huzursuzluk yapmasın diye menenjit aşısını haftaya olacağız.
Rotada bir yan etkisi olmadı sizde dimi kızlar, dikkat et dediğiniz bişey varmı doktor ateş yapmaz dedi gerçi ama.
Çok sevindimm içine sinen bir yer bulmana 😍 rotada ilk kakasina dikkat etmen lazım canım. Bebişin altını değiştirdim kenara koyayım sonra elimi yikayayim dememek lazımmış. Bulaşmamasina dikkat etmek gerekiyor kakanin. Bir yan etkisi olmamıştı bizde. O gün menenjitleri de oldu. Sadece bacağını kasiyordu onun haricinde ateş falan olmadi

Eve ilk geldiğimizde uyandıktan sonra kıyamet koptu canım. İlk ciş zor oluyormuş dedi tanıdığımız. İlaçlarını verdik hep yarısını tükürdü falan. Altını da degistirdik. Sonra bir rahatladı. İlacin saatini aksatmadik. Şükür sonrasında hiç sıkıntı çıkmadı 🙏🏻 gece sık uyandı bir kaç saatte bir emzirdim. Şurup vermedik keyfi yerinde gözüküyordu. Sabah altını değiştirirken az bi şurup verdik şükür atlattık galiba ya bir günden fazla süren oldu mu acisi bilmiyorum ama bir kere çok ağladı sonra gulucuklere devam etti
Çok şükür canım 😍 çok sevindim en zorunu atlatmis masallah

Bu iyi birşey mi bilemiyorum,bağırsakların çalışması güzel ama çok fazla yapınca acaba yeteri kadar kilo almıyor mu diye düşünüyorum..

Ne kadar güzel bir şey, keşke bizim buralarda da olsaydı,günlük yemeği bisekilde hallediyoruz da keşke misafir geldiği zaman böyle birşeyden faydalanabilseydik ama burda yok maalesef öyle bir durum,yada benim haberim yok...
Canım ay sonundaki kilosundan anlarsın bizimki alıyor şükür

Kızlar 3. Ayını bitirir bitirmez oğlum huy değiştirdi 12. Hafta atağı geçici bi durum deyin lütfen🥹

Çok sevindimm içine sinen bir yer bulmana 😍 rotada ilk kakasina dikkat etmen lazım canım. Bebişin altını değiştirdim kenara koyayım sonra elimi yikayayim dememek lazımmış. Bulaşmamasina dikkat etmek gerekiyor kakanin. Bir yan etkisi olmamıştı bizde. O gün menenjitleri de oldu. Sadece bacağını kasiyordu onun haricinde ateş falan olmadi
Sırtına kadar yaptı çocuğum rotadan sonraki ilk kakasını😂😂
Direk suyun altına soktum😂

Eve ilk geldiğimizde uyandıktan sonra kıyamet koptu canım. İlk ciş zor oluyormuş dedi tanıdığımız. İlaçlarını verdik hep yarısını tükürdü falan. Altını da degistirdik. Sonra bir rahatladı. İlacin saatini aksatmadik. Şükür sonrasında hiç sıkıntı çıkmadı 🙏🏻 gece sık uyandı bir kaç saatte bir emzirdim. Şurup vermedik keyfi yerinde gözüküyordu. Sabah altını değiştirirken az bi şurup verdik şükür atlattık galiba ya bir günden fazla süren oldu mu acisi bilmiyorum ama bir kere çok ağladı sonra gulucuklere devam etti
Geçmiş olsun canım çabucak iyileşsin inşallah minik 🥰🥰

Z zaynfuruze bugün günübirlik havuza gittik tatile gidebilecek miyiz diye prova yapmak için, gün sonunda eşim diyor ki bak ne kadar zorlandık tatile gitsek mahvoluruz ben de yoo ben de ne kadar kolay geçti hemen gidebiliriz diye düşünüyorum dedim 😂😂 hayata bakış açılarımızın farkı 😁

Kizlar benim kiz kakasini yapti rahatladi.ama evde teror estirdi.demir ilaci mahvetti kizimi yaa.ne zaman alisir acaba bunyesi😔

X