2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Buraya girmiyor sukur yoksa yeni nickle gelirdim hahahahah
aman amaan mümkünse bu topikten kimse gitmesin giden başka nickle geri gelsin
ya o kadar belli oluyorki bu hafta hangı ataksa cok net belli
Bebeklerde bi acaip hee Büyüyosun işte yeni şeyler keşfettin diye neden kendini de anacığını da bezdiriyosun. Öğren öğren geç ne var

Kızlar bi şey sormak istiyorum . Regli olanlar artık her ay düzenli oluyor muu ?

Kuzum bizimki daha bu ay baktı damak bağı var mi diye. Salak halbuki aylardır ona gittik. Bazen hala iti dr bulamadığım çok uzuliyorum

Bizimki dil çıkarmayı öğrendi. Her uykuya hevesinde cikariyor ikonik bi bebek ya

Ama hepsini geri yolluyorum tamam öyle yapiyim

Ya ben multivitamin kullanıyordum, bıraktım. Sonrasında saçlarım dökülmeye başladı. Hormonlar mi demiştim ama multivitamini bıraktığım için olabilir sanki o zaman

Hangi demir ilacı canım

Kızlar yine sinir küpü oldum
Kvdem pazartesi günü kızına gitmiş otobüsle 1 saatlik yol. Kaç gündür eşimi arayıp duruyor gel beni al gel beni al diye. Eşimde beni eniştem bıraksın benim işim var geç çıkıyorum dedi sürekli ama hergün arıyor dünde beni aradı beni al diyorum ama işim var diyo diye bana eşimi şikayet ediyor. Bende dedimki zaten işten geliyor o gelince ben anca yemek yiyorum o yüzden bana geç kalmamak için gelmiyordur e sen gel otobüsle gittin zaten otobüsle gel dedim sonra alındı kapattı telefonu. Akşam yine aradı eşimi ben çok kötüyüm tansiyonum düşüyor sürekli bayılcak gibi oluyorum otobüsle gelemem gel beni al diye. Yani gerçekten anlamıyorum nasıl bu kadar anlayışsız olabiliyor insanlar. Eşim az önce aradı vallahi kurtulamıyorum akşam gidip alıcam diye. Bende iyi git akşam gelmene de gerek yok zaten gelmen 8buçuk olur çocuk 9 da yatıyor zaten ben yarım saat daha idare ederim sende naparsan yap dedim sinirlendim kapattım telefonu.
Çocuğun zaten akşam 6dan sonra krizi başlıyor akşam sütüm azalıyor falan asla sakinleşmiyor yatana kadar ki gerçekten eşim gelmeden yemek bile yiyemiyorum.
Çok sinirliyim şuan ya bu ne saygısızlık.

Ne bu kıskançlık ya hadi sana saygısı yok da torunu diğeri de yani. Ağlasın mi çocuk nasıl bir bencillik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…