2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Size şok oldum şu an ne diceğimi bilemiyorum ahsjsjsjs klimanın tam altına geçmediğimiz sürece odanın içi bildiğin sıcak şu an
Aay görünce içim üşüdü bilmiyorum uyuyunca vücut ısısı da düşüyor ya 24u görmedik hiç öyle soyliyim ve bizim nem oranımız daha da yüksek oluyor

Plastik su veya kola şişesine koy pirinci bozulmuyor

Medusa da söyledi canım yarın ilk iş alıp koyacağım yoksa çıldırmama ramak kaldı
Kütahya normalde sıcak değil biliyorsun ben koymayınca bizim bile böcekleniyor o yüzden ben hepsine koyuyorum patlatmalık mısıra bile. Antalya çok sıcak ya sen üçer beşer yaprak koy ancak olur

Kütahya normalde sıcak değil biliyorsun ben koymayınca bizim bile böcekleniyor o yüzden ben hepsine koyuyorum patlatmalık mısıra bile. Antalya çok sıcak ya sen üçer beşer yaprak koy ancak olur
Biz normalde her şeyi buzdolabına koyarız ama
emzirme muhabbetinden ötürü düzenli yemek yapmaya calisiyoruz. Dolabım o kadar fulldu ki hangi birini koycam diyip koymamistim geçtiğimiz haftalarda da temizledim bakliyat kismini, attığım şeyler oldu. Hemen bir daha olmuş yarın tekrar temizleyip defne yaprağı koycam canım

Benim 22 olsa ev montla gezerim kiz bizde mi sıkıntı var doktorlarda özgenin dediğini diyo golden-snitch
Senin klima kaç binlik canım 18 binlik filansa odayı o derecelerde sağlam soğutur belki öznenin 12 yada 15 binliktir güç farkı oluyor klimalarda ya

Buzdolabına da hangi biri sığacak çok zor benim kilerim var orada duruyor birkaç kez böceklenmişti sonra bu defne yaprağı çözüm oldu çok şükür. Cesurun dediği de doğru aslında plastikte böceklenmiyor camda böcekleniyor ama cam sağlıklı diye ben cama koyuyorum hala.

Zamanla geçiyor çokta onemsemedi doktor. Beyaz dis gibiydi. Yumuşak sert değil dis gibi. Biz de kızımda öğrendik.
golden-snitch canım Ayşe’nin dediği gibi herhangi bi müdehaleye gerek yok kendiliğinden geçiyor. Kızımda dişlerin çıkacağı yerde değil üst damakta çıkmıştı diş kisti demişti doktor geçti gitti bidaha bakmaya gerek duymadı bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…