2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benim bebeğimin de öyle. Özellikle ayakları su içinde 🥲
Benimkinin de su içinde. Dr'a sordum çorap giydirmeyin dedi ama zaten giydirmeden terliyor. Ben genetik olduğunu düşünmüştüm. 2 gündür öğle uykusunda uyurken üstünü ortmuyorum eskisi gibi terlemiyor. Normalde ayaklarını ortmuyorum ama terliyodu

Az öncede telefonda en son burası açıktı kocam eline aldı ben saldırdım telefona elinden kaptim ahahahhaha valla burda ne güzel takılıyoruz rahatımı bozamam🙈
Benimki de çok merak ediyor. Normalde telefonuma çok bakar fazla takılmam bakmasına. Ama bu grubu okutmuyorum 😜

annee27 annee27 nin bebeğinde öyle oldu canım onda öksürükte vardı. Anne baba grip olunca bulaşmış sanırım. Sen belirtileri takip et calpol 3-4 saat götürür onu gece filan takipte kal ateş 38 filan olursa beklemeden götür ciğerlerine inmesin
Tamam canım başka burun akıntısı öksürük yok

Ne kadarlık bebeğiniz. 3 aydan önce ateş çok tehlikeliymiş. 2 gün önce bizde acillik olduk ateşten. Evde herkes grip bebişe de geçti. Çok dikkat edin. Benim bebeğim daha 2 aylık. Doktor 38 den önce ilaç vermeyin. 38 görünce acile gelin demişti. Bende sabah duş aldırmıştım yoktu ateşi akşam üzeri 38 gördüm duş aldırdım. Düşmedi hemen acile götürdüm. Kan idrar testi verdik şükür temiz çıktı enfeksiyon yok dedi. O şekilde geldik eve
4 aylık canım çok geçmiş olsun öksürük burun akıntısı tıkanıklık hırıltı yok birden ağlayarak uyanıyor uykuya dalamıyor ve ateşi ilk defa 37.5 oldu 36.4 şuan ilacı vereli 4 saat oldu tam ılık bir duş aldırdım şimdi

4 aylık canım çok geçmiş olsun öksürük burun akıntısı tıkanıklık hırıltı yok birden ağlayarak uyanıyor uykuya dalamıyor ve ateşi ilk defa 37.5 oldu 36.4 şuan ilacı vereli 4 saat oldu tam ılık bir duş aldırdım şimdi
Dişi olmasın baktın mi

Evde takip edin bence hastahaneler de hastalık dolu. Ayrıca biz kan verirken çok üzüldük 2 el 2 ayak denediler damar yolu bulmak zordu. Ama çok küçük olduğu için mecbur gittik. 37.5 geçerse hemen gidin tabi

Ne kadarlık bebeğiniz. 3 aydan önce ateş çok tehlikeliymiş. 2 gün önce bizde acillik olduk ateşten. Evde herkes grip bebişe de geçti. Çok dikkat edin. Benim bebeğim daha 2 aylık. Doktor 38 den önce ilaç vermeyin. 38 görünce acile gelin demişti. Bende sabah duş aldırmıştım yoktu ateşi akşam üzeri 38 gördüm duş aldırdım. Düşmedi hemen acile götürdüm. Kan idrar testi verdik şükür temiz çıktı enfeksiyon yok dedi. O şekilde geldik eve
Kız sen ne zaman doğum yaptın ama iyiki buradasin🩵

Baktım canım bişey yok gibi ama eli sürekli ağzında sürekli emmek istiyor bugün
Ebe bana şey demişti hafif soğuk bezi lenf bezlerine koy bak asla ama asla göğüs kafesinin üstüne koyma dedi.. alnına koltuk altına birde kasiklarina koy dedi.. birde öyle düşürmeyi dene canım

Ebe bana şey demişti hafif soğuk bezi lenf bezlerine koy bak asla ama asla göğüs kafesinin üstüne koyma dedi.. alnına koltuk altına birde kasiklarina koy dedi.. birde öyle düşürmeyi dene canım
Canım net çekemedim durmuyor bak böyle
Umarım çıkmaz ateşi çıkarsa denerim canım

Eklentiler

• IMG_6688.jpeg
    IMG_6688.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 33
Evde takip edin bence hastahaneler de hastalık dolu. Ayrıca biz kan verirken çok üzüldük 2 el 2 ayak denediler damar yolu bulmak zordu. Ama çok küçük olduğu için mecbur gittik. 37.5 geçerse hemen gidin tabi
Evet canım bende öyle düşünüyorum yarın için randevu aldım ama bakacağım bu gece bi kötüleşmedikçe götürmem

X