2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aynen canım keşke böyle bir sıkıntımız olmasaydı. Sütüm yetiyordu. Sadece sebze ve meyve yiyorum ister istemez sütümün kalitesi çok düştü eskisi gibi yağlı değil 😥 diğer ay ek gıdaya başlatacak doktor zaten bakalım nasıl olacak.
Hayırlısı cnm her şey onlar için. Çok büyük emek senin diyetin🙏

Nasıl kabarmış hiç belli etmedimi bebişin çıkana kadar
Ya kaşıkla kontrol ettim ses gelmedi. Ya daha patlamadı Ya da kist bir kaç güne netleşir. Çok fazla salyasi vardı ve elini ağzına götürüp emiyordu. Dünde burada paylaşılan dislikten almıştım o geldi. Bugün verdim epey hoşuna gitti. Ağzını açıp bekliyordu. O ara gördüm 😅😅

Ya kaşıkla kontrol ettim ses gelmedi. Ya daha patlamadı Ya da kist bir kaç güne netleşir. Çok fazla salyasi vardı ve elini ağzına götürüp emiyordu. Dünde burada paylaşılan dislikten almıştım o geldi. Bugün verdim epey hoşuna gitti. Ağzını açıp bekliyordu. O ara gördüm 😅😅patlıcak canım çok kabarmış

Ya kaşıkla kontrol ettim ses gelmedi. Ya daha patlamadı Ya da kist bir kaç güne netleşir. Çok fazla salyasi vardı ve elini ağzına götürüp emiyordu. Dünde burada paylaşılan dislikten almıştım o geldi. Bugün verdim epey hoşuna gitti. Ağzını açıp bekliyordu. O ara gördüm 😅😅
Patlıcak canım bence

Oof kizlar akşam akşam çok gerildim. Yemek yapıyorum, ne güzel yavrum da mutfakta anakucaginda uyumuş her şey çok güzel gidiyor. Pilavı ocağa koyup artık oturcam TV falan izlerim hayal kuruyorum. Sehriye yeni paket açtım ocağa koydum paketi kabına bosaltiyorum bir garip geldi boceklenmis gibi. Ben de döktüm tenceredekini. Tencereyi yıkadım yeniden başladım. Farklı şehriye kullandım pirinceleri attım suyu döktüm bir baktım suda kurt 🤦🏼‍♀️ bıktım artık Antalya'nın şu sıcak hava muabbetinden. Yiyecek her şey kapalı paket dahi olsa bocekleniyor bir şey oluyor. Her şeyi de buzdolabına sigdiramiyorum. kafayı yedim komple tencereyi boşalttım. Bir daha başlıcam paketi de aldım atmaya paket bardağa bir çarptı sangirti koptu elim ayağım boşaldı. Yavrum uyandı hemen 🥺 üstümü başımı cirptim korkarak kostum yanına çok şükür bir şey bulaşmamış. Mutfakta her yer cam. Çocuğu aldım oturma odasına geldik, yemek memek yapasim kaçtı artık. Uyumuyor da şimdi oturup aglicam
Canım defne yaprağı koyuyor musun bakliyatların pirincin falan içine? O böceklenmeyi engelliyor normalde

X