2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Valla bi delilik yaptik.ben bebemden ayrilamayacagima karar verdim🤣 napsak netsek dedik.kocamla ayni yerde calisiyoruz.istanbulda yasiyoruz.ne zamandir kacmak istiyoruz.deprem malum.bebek olunca korkum iyice artti.bi gece esimle konustuk dedik istifa edelim.bi birikim var iş acalim baska sehirde.derken neden yurtdisi denemiyoruz dedik.orda arkadaslar var.dil okulu vasitasi ile sansimizi denicez.dusuk ihtimal vize almam yas ve cocuk nedeni ile.ama denemeden bilemeyiz:) olmazsa baska sehre kacicaz😅
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah 🙏

Taşınacak yada ev alacak maddi durum yok canım eşim babamın yaptırdıgı ev varken gidip de kiradamı oturim diyor ev alsada oturmaz kiraya verir anası tek babası öldü bırakıp gitmez işin sonunda olmadı ben bırakıp gidecem
Anladım canım Rabbim yar ve yardımcın olsun sıkıntılı durum gerçekten hele öyle bi kaynanayla. Tövbe Yarabbim hani kimin önce gideceğini Rabbim bilirde bu kadın ölmeden de sana o evde huzur yok galiba

Kızlar hastanedeyiz ateş 38 gördük. 3 aydan önce riskliymiş. Kan aldılar damar yolu açmakta zorlandılar. İdrar bekliyoz birde kan sonuçlarını. Bebişlere çok iyi bakın 🙏
Yaa gündüz sadece öksürük var diyordun ateşte mi başladı 🥺 inşallah yatış filan durumu olacak kadar bişey yoktur canım

Kızlar hastanedeyiz ateş 38 gördük. 3 aydan önce riskliymiş. Kan aldılar damar yolu açmakta zorlandılar. İdrar bekliyoz birde kan sonuçlarını. Bebişlere çok iyi bakın 🙏
Ohaaa kusura bakma cankm yeni gördüm seni bir şeye etiketlemistim özür dilerim.. inşallah en kısa zamanda iyileşir sonuçları mutlaka yaz

Kız 22 olsa olmaz mı 😜🤣🤣 işin şakası bi yana 14 ayarlar daha güzel
Evet daha güzel 22ler kopkoyu sarı😂 yatırımlık olsun diye onu ister erkekler ama ben bileğime taktığı şeyi yatırım olarak görmesini istemem şahsen, satılacak bi şey olarak görmemeli ajsjsj

Evet daha güzel 22ler kopkoyu sarı😂 yatırımlık olsun diye onu ister erkekler ama ben bileğime taktığı şeyi yatırım olarak görmesini istemem şahsen, satılacak bi şey olarak görmemeli ajsjsj
Kesinlikle de benimki zaten daha önceki bilekliğimi bile satmıyor diyorum artık beğenmiyorum yok neymiş anısı varmış o bana aldığı ilk bileklikmis 🙄🥲🤣

Çok geçmiş olsun canımm ya yatış mı yaptınız düştü mü ateşi, Allah şifa versin inşallah 🙏🏼 😔

Kızlar eşim bana doğum günü hediyesi arıyor ne alabilir tüm fikirlere açığız (ayakkabi, telefon haric) 🤣🤣 melegim can melegim can golden-snitch golden-snitch gulumsebebek gulumsebebek Mavi070707 Mavi070707 C Chen31 annee27 annee27 K kelebekimsi P Pembepilates O ozgeeeee1 Z zaynfuruze medusaa medusaa Ve diğer anneler (nick isminiz zor hatirlayamiyorum kusura bakmayin)
Annesine soybağı reddi davası açtığı mahkeme kağıdını hediye edebilir. Eminim diğer tüm hediyelerden daha çok sevinirsin 🤣🤣🤣
Şaka bi yana bende altın tarzı bişeyler isterdim kolye bileklik kelepçe filan 😂

Bak hele bak bak Antepli kendini nasıl belli ediyor. 22 ayarlar koyu sarı filan 🤣🤣🤣

Bebege birkac saat baksin.sana da guzel bir masaj spa havuz hediye etsin😅🤣 bir annenin en cok ihtiyac duydugu sey🤣🤣🤣
Bebege bakiyor 🤣 spa masaj havuz fikri de güzelmiş bak 🤭
Annesine soybağı reddi davası açtığı mahkeme kağıdını hediye edebilir. Eminim diğer tüm hediyelerden daha çok sevinirsin 🤣🤣🤣
Şaka bi yana bende altın tarzı bişeyler isterdim kolye bileklik kelepçe filan 😂
Zeki kadın seniii🤣🤣 direkt bayıldım hediyeye 😜🤣🤣🤣 bende çok garip bi insanım taki takmayı sevmem bi taktığım halka kupedir zamanında altın bileklik almıştı sevmiyorum kullanmayi 🙈 ama kolyeye şans verebilirim artık bi taki takmaya basliyim yavastan😅🙈🤣

X