2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kizlar tatile giden var mi aranizda . Çok kararsizim tatile gidince sanki daha çok yorulacam gibi geliyor .
Biz de akşamları hep dışarıdayız 20.00-00.00 arası ama tatile cesaret edemiyorum ya iki çocuk var bende tabi öyle olunca eşimle ikiye bölünmek zorunda kalıcaz bilmiyorum nasıl olur. Bi de hava çok sıcak biz gündüz hiç çıkmıyoruz akşam çıkıyoruz ama tatile gidince gündüz de çıkmak gerekecek. Eylülde gitmek mantıklı ama bizim büyüğün okulu açılacak. Bu sene havuzla idare edecek gibiyiz günü birlik havuza gidelim bari diyorum ona bile cesaret edemiyoruz 😄

Ah annem en buyuk ablamin cocuklarina bakti.sonra bir kucugun ikizlerine.ben evlendim dedi kizim dogurda elden ayaktan dusmeden bakayim seninkine de..gecen sene pihti atti bir bir goz komple digerininde buyuk olcude gorusunu kaybetti.simdi icten ice cok uzuluyor biliyorum.tek baktigim icin.ama onca cocuk ustune zaten bak diyemezdim oyle yorgunki.hastaneye bile istemedim🥹
Çok geçmiş olsun Medusa:KK43:

Amin canım inşallah zedelememişizdir.
Gün içinde bakıcı var yanımda yardımcı ama 5 te gidiyor mesela. Eşim geliyor en erken akşam 9 da. E zaten o saatten sonra oğlan uykuya geçiyor 10 gibi de kız uyuyor. Ne anladım ben bu işten eşin yardımından. İlk çocukta bende bakımını tek başına yapıyordum iki haftada bir anneme gider kalırdım bir iki gece. Ah anneler olmasa
Annem olmasa ölürdüm herhalde çünkü gözlerim çöküyor artık açlıktan tansiyonum düşüyor

Ailenle aynı şehirde yaşıyorsun sanırım değerlendir fırsatın varken sık sık sen git onlar gelsin insan yalnız olunca daha zor oluyor. Ben öyleyim mesela çocuğu 5 dk bırakacak kimsem yok yani akraba olarak yok arkadaşlarım var şükür de anne baba gibi olmuyor tabi. Benim eşim çok geç geliyor bi de genellikle biz uyumuş oluyoruz o yüzden ilk çocuğumu yapayalnız tek başıma büyüttüm ikincide de abisi yardımcı oluyor işte sağolsun. Ondan yaş farkı olması iyi oldu benim için 🥹
Allah sabır versin bize ne diyelim.. annelikte oluyor böyle şeyler kendimize yüklenmeyelim 🌸
Annemle aynı şehirdeyiz ama onun evde köpek var ve bana çok bağlıdır yaklaşanı havlıyor ısırıyor terier cinsi güvenip götüremiyor oğlanı annem bize geliyor mecbur başkada akrabamız yok bursalıyız aslen o yüzden annemle biz varız gerçi olsada Aslan durmuyor şurdan arabaya gitmek bile çoğu zaman sınav oluyor bugünlerde geçecek bende öğreneceğim krizi yönetmeyi inşallah daha öncede böyle krizler çok oldu hep sakindim bugün aaaa diye bağırdım garibime dilim kopsaydı da bağırmasaydım çok pişman oldum ama oldu bir kere

Ay sonunda 6 gün Antalya’ya gideceğiz biz de. Yorulacağız tabi ama havamızın değişmesine de ihtiyacımız var bence
Sıcaktan mahvolmazsınız inşallah biz akşam dışında çıkamıyoruz benim bile sıcaktan nefesim daralıyor çok kötü yarım saat dur sıcak çarpıyor

Hala barışmadın mı kocayla kız😂😂😂
Barıştım canım ama huylu huyundan vazgeçmez anasının adımını attıgı yer stres geçen kızıgil geldi benim dolapta bişe yoj kahvaltıyı sende yapsınlar diyor kaynanam sinir hastalıgına kalacam zaten çocugum durmaz oldu anlayan yok

Siz niye taşınmıyosunuz ondan uzağa eşin mi istemiyor 🥺
Taşınacak yada ev alacak maddi durum yok canım eşim babamın yaptırdıgı ev varken gidip de kiradamı oturim diyor ev alsada oturmaz kiraya verir anası tek babası öldü bırakıp gitmez işin sonunda olmadı ben bırakıp gidecem

Kız Avustralya ya mı gidiyorsun ne okulu
Valla bi delilik yaptik.ben bebemden ayrilamayacagima karar verdim🤣 napsak netsek dedik.kocamla ayni yerde calisiyoruz.istanbulda yasiyoruz.ne zamandir kacmak istiyoruz.deprem malum.bebek olunca korkum iyice artti.bi gece esimle konustuk dedik istifa edelim.bi birikim var iş acalim baska sehirde.derken neden yurtdisi denemiyoruz dedik.orda arkadaslar var.dil okulu vasitasi ile sansimizi denicez.dusuk ihtimal vize almam yas ve cocuk nedeni ile.ama denemeden bilemeyiz:) olmazsa baska sehre kacicaz😅

Kızlar hastanedeyiz ateş 38 gördük. 3 aydan önce riskliymiş. Kan aldılar damar yolu açmakta zorlandılar. İdrar bekliyoz birde kan sonuçlarını. Bebişlere çok iyi bakın 🙏
Çok geçmiş olsun canım inşallah önemli bir şey yoktur bizede haber et sonuçlar çıkınca

X