2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok uykusu gelince tek basimayken uyumuyor bizimki arabada uyuyor ya da pusetinde giderken kanguruda giderken falan ama basbasayken uyumuyor yanımda birisi olacak biz konuşurken ancak uyur. Hatta bende ve eşimde degisiyor eşimde daha hızlı uyuyor. Bizimkinin sıkıntısı ışık bence. Gece uyuyor da gündüz dalamiyor

Kızlar benim bebeğim uyanınca bazen ağlamıyor, duruyor öyle ama ben yanına hemen gidiyorum. Acaba gitmesem kendi kendine geri uykuya dalar mi? Kendini çaresiz hissetmesin diye hep gidiyorum
Ben bazen gitmiyorum işimi halletmeye devam ediyorum ses çıkarırsa kosuyorum çok nadir tekrar daldığı oluyor

Ben ilk zamandsn beri kullanıyorum canım, hici pek çıkmıyorum hiç güneş görmüyor yavrum
Bizde hep klimadayız korktum bi d vitamini eksikligi kemik gelişimini etkilyormuş saglık ocagı vermişti onu verdim 1 ay oda düzensiz kendi dontorunada götürmedim henüz

Bizde hep klimadayız korktum bi d vitamini eksikligi kemik gelişimini etkilyormuş saglık ocagı vermişti onu verdim 1 ay oda düzensiz kendi dontorunada götürmedim henüz
Biz doğduğu günden beri kullanıyoruz, önemli bence d vitamini. Güneş görmesi zaten biraz cildi için sorun şuan , ciltleri hala çok hassas. Ama 3 damladan fazla kesinlikle verilmemeli. Benim kardeşime 3 damladan fazla vermiş annemler o yüzden kafası ve alnı biraz büyük küçükken çok üzülüyordu çünkü bariz belli oluyordu şuan yetişkin artık normale yakın duruyor.

Bende aldırım o zaman hemen hangisini
Kullanıyorsunuz

Kızlar alerji diyetinde neler yiyosunuz

Sağlık ocağındakinde katkı maddesi varmis ben onu vermedim canım, kendi dr'umuza danışıp daha temiz içerikli bir d vitamini aldik

Bende aldırım o zaman hemen hangisini
Kullanıyorsunuz
Canım bize ilk sağlık ocağı monovit d verdi ama içinde ayçiçek yağı ve paraben var. Zaten kuruyemiş alerjisi olduğu için içerisinde zeytinyağı olan bir d vitamini tercih ettik. Ocean d vitaminini kullanıyoruz. İçeriği hem temiz hemde ilk şişe hala bitmedi. Puf şeklinde ağzına bir kere sıkıyorum. Her puf 3 damla. Yanlış verme ihtimalin de olmuyor.

O zaman günde sadece 1 defa sıkıyorsun 3 damlaya eşdegerse

Kızlar alerji diyetinde neler yiyosunuz
Protein olarak hindi ve kuzu eti ve baklagilleri tüketiyorum. Bol sebze tüketiyorum.
Sabah kahvaltısında yulaf sütü ile yulaf yiyorum içine kuru meyve atıyorum
Atıştırmalik olarak humm diye bir marka var onun pancarlı zeytinyağlı galetasi var. Karabuğday patlağı yiyorum, içinde sadece karabuğday var. Hurma ve kuru meyveler tüketiyorum.
Ben ilk başta sadece kuruyemiş ve süt diyeti yapıyordum ama geçmedi mukus. Yumurtayı, susamı da kestim şuan daha iyiyiz. Bebeğin probiyotiğinin içinde de ayçiçek yağı varmıştı onu da sonradan farkettim onu da değiştirdik. Kakasını önceden 4-5 kere yapardı artik günde 1 veya 2 kez yapıyor az mukuslu ve sarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…