2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bebegin sosyal olur aslında annenin bakması çok iyiymiş canım insan annesinden başka kimseye guvenemiyor
Evet ya öyle olur inşallah. Benim evim daha cadde üzerinde rahat rahat sokağa bile çıkaramıyorum, annemlerinki tam böyle mahalle evi eski komşular akrabalar herkes bir arada. O yönden içim rahat bakalım hakkımızda hayırlısı

Evet evden çalışıyorum ama yoğun tempoda kahvaltımı bile arada derede yapıyorum bebisimle hiç ilgilenemem bakıcı konusunda endişeliyim ben de

Benimde 20 günüm kaldı kara kara düşünüyorum nasıl gitcem diye. Evden çalışmayı teklif etcem kabul etmezlerse izin yazcam
İnşallah gönlünce olur evden çalışırsın
Benim annem yakınımda oturuyor ama şuan bebeğim kucakta ayakta gezince duruyor sadece. Tek tuvalete gitmek bile zor o yüzden tek yapamaz
Ne güzel yardımcı oluyordur şimdi de

Doktor ne diyor canım çok fazla degil mi
Sadece anne sütü alıyor o yüzden bisi demiyorlar. 2 ayrı doktora götürdüm hiç biri bisi demedi. Tetkikleri iyi olduğu için. Ama maşallah genel bi iri öyle kilolu değil 9 aylık bebek boyutlarında maşallah.

Evden çalışırsan bakıcı da gözünün önünde olacak için rahat olsun canım
Canım çalışma odam üst katta bakıcı ve çocuk genelde alt katta olurlar. Ben toplantidayken ruhum duymaz ne olduğuna dair. Eve temizliğe kadın geldiğinde bile evde olmama ragmen yarım yamalak oluyor kahve molamda görüyorum. Özellikle toplantı zamanları masadan ayrilamiyorum kötü bir insana denk gelmem insallah

Ayy bende ondan aldım indirime girmişti 230 liraya ayak destegıde var saglamda baya gider
Bencede kesinlikle yeterli nasıl olsa çok kullanmıcak baktım sarkmaya başladı sofra bezini koyar atarım yere yerde yesin en azından daha güvenli
Sanırım foti yüklemek istedin ama yüklenmemiş
Ay evet canım dur atayım
Picnic Yükselticili Mama Sandalyesi
https://www.e-bebek.com/baby-plus-picnic-yukselticili-mama-sandalyesi-p-byp-pcn001

Onun için çalışmaya başlamadan 1 ay önce bakıcıyı bulup alman daha faydalı olur sanki nasıl davrandığını tarzını falan anlarsın. Zaten anlarsın emin ol insanın içi ısınmıyor.

Canım benimkinin aynısı yok göremedim. Şöyle bişey benimki ayakları bi tık daha düz duruyor sadece bide böyle alt ayak koyma tablası var. Ne işe yarıyorsa oda artık. Özellikle ona dikkat edip almıştım. Bebeklerin ayakları boşta sallanınca dikkati dağılıp yemeği güzel yemiyorlarmış diye okumuştum biyerde. Ama başta zaten ayakları pek değmedi. Sonra ayakları değip bide kuvvetlenince oraya basıp ayağa kalkma durumları başladı. Bağlayınca yine ordan destek alıp mama sandalyesini sallamaya başladı devirecek gibi

Pizza Mama Sandalyesi
baby plus Pizza Mama Sandalyesi - ebebek

Kızlar bugün kontrolümüz vardı. Tam uzun süreli oturtma için önümüzdeki ay başlayabilirsin artık dedi. Beyninin ağırlıklı olarak sağ lobu baskın çalışıyor solak olma ihtimali yüksek dedi. Artı veya eksi bi özellik değil karakteristlik farklılığı var dedi boya gitmiş neyseki 61 cm oldu

Onun için çalışmaya başlamadan 1 ay önce bakıcıyı bulup alman daha faydalı olur sanki nasıl davrandığını tarzını falan anlarsın. Zaten anlarsın emin ol insanın içi ısınmıyor.
Aynen öyle bir iki hafta en azından ben evdeyken çalışsın diyoruz

Maşallah maşallah canım allah nazarlardan korusun sürekli oku saglıklı ise sorun degil zaten kimseyede 3 aylık deme dışarda soran olursa yabancı

Sen kendin farketmedin mi solak olacagını benimkide solak büyük ihtimal sol elini agzına götürüyor sol eliyle gözünü ovalıyor sol elini uzatıyor tutmak için bizim baba ve büyük abla solak

Sen kendin farketmedin mi solak olacagını benimkide solak büyük ihtimal sol elini agzına götürüyor sol eliyle gözünü ovalıyor sol elini uzatıyor tutmak için bizim baba ve büyük abla solak
Bizimki o kadar solunu kullanmıyor ki 2 3 gün önce sol yanaginda da gamze varmış yeni gördüm ben hep sağda var saniyordum

Maşallah maşallah canım allah nazarlardan korusun sürekli oku saglıklı ise sorun degil zaten kimseyede 3 aylık deme dışarda soran olursa yabancı
Ya sürekli okuyoruz bir de çok korkuyorum pek dışarı çıkaramıyorum. Hemen etkileniyor yavrum saatlerce ağlıyor kendinden geçiyor

Ne güzel yardımcı oluyordur şimdi de
Tabi tabi. İlk 1 ay gece gündüz kaldı. Sonrasında 15 gün gece gitti sabah uyanınca geldi. 10 gündür falan da eşim işe gidiyor artık. Sabah uyanıyor giydiriyorum süt sağıyorum yapabilirsem ortalığı biraz toplayıp bebişi alıp anneme geçiyorum 9 gibi. Akşam yatmaya eve geçiyoruz. Asla uyanıkken bakınmıyor biri başında olcak mutlaka. O yüzden evde de uyanıkken tuvalete bile gidemiyorum. En azından annem yemek yapıyor ben bakıyorum. O bakıyor ben biraz uyuyorum süt sağıyorum vs. O şekilde idare ediyoruz. Annem işe gittiğimde çok zorlanır tek başına

Yok çok şükür cnm, başı boyu kilosu orantılı bir şekilde iri. Zaten iri bebekti o şekilde de devam ediyor maşallah.
Taşımak zor oluyor bel fıtığı olmazsam iyi.
Maşallah canım sağlık sorunu olmasın da varsın kilolu olsun benim oğlum 1 yaşında 10 kiloydu kolun kopuyordur taşırken Allah kolaylık versin 4,5 kilo kızımı taşırken sırtım ağrıyor demeye utandım bak şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…