2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Maşallah canım bi sıkıntısı yok dimi sadece iri?
Yok çok şükür cnm, başı boyu kilosu orantılı bir şekilde iri. Zaten iri bebekti o şekilde de devam ediyor maşallah.
Taşımak zor oluyor bel fıtığı olmazsam iyi.

Ayyy bizimki de çıldırdı kasintidan ve atesi 37 de duruyor saka gibi ya

Ayyy bizimki de çıldırdı kasintidan ve atesi 37 de duruyor saka gibi ya
Ben vücudu soğuk olunca kafasındaki olan sıcaklığı havadan diye düşünmüştüm demek ki geçenlerde ateşlendi kulağını da tutuyor mu? İki kulağıni tutuyor kıpkırmızı yapiyor

Yok çok şükür cnm, başı boyu kilosu orantılı bir şekilde iri. Zaten iri bebekti o şekilde de devam ediyor maşallah.
Taşımak zor oluyor bel fıtığı olmazsam iyi.
Aay maşallah ben 7 kiloyu zor tasiyorum memeden başka memeye geçerken de zor döndürüyorum boyu da uzunmuş Allah kolaylık versin maşallah minnosa

O sırada ebebekten dümdüz ucuz bişey alıp 6-12 ay arası kullanıp hala taş gibi mama sandalyesini ikinci çocuktada kullanacak olan ben
Hangisini almıştın canım,ya benim de son çocuk diye çok pahalı birşey almak istemiyorum,1 yıl idare etsin bizi yeter...ama güzel bişey almak isteyen olursa biri buradan oioi nin mama sandalyesi ni paylasmisti onu çok beğenmiştim,daha sonra etkinlik sandalyesine de donusebiliyordu...

Herşey onların geleceği için ne yapalım ben 2 yıl ücretsize ayrılacağım mecburen. Bunca yıldan sonra maaşsız kalıp kocamdan para istemek garip olacak.
Benimde ayın 13ünde bitiyor iznim, bu hafta şirkete gidip 1 ay daha uzatıcam mecburen nasıl bırakılır el kadar bebekler kıyamıyorum.
Ama dediğin gibi herşey onların geleceği için keyfimizden değil onların geleceği güzel olsun diye çalışmak zorundayız

Aslında annem falan bakabilecek olsa bu kadar üzülüp düşünmem maalesef farklı şehirlerdeyiz. Annesi yanında olup bebeğine bakanlar çok şanslı.

Aslında annem falan bakabilecek olsa bu kadar üzülüp düşünmem maalesef farklı şehirlerdeyiz. Annesi yanında olup bebeğine bakanlar çok şanslı.
Çok şükür annemde kvdemde çok yakın aslında. Şimdilik annem bakacak diye ayarladık evleride bahçeli falan daha müsait. İyi bakacaklarına eminim çünkü kalabalık aileyiz annem yorulsa kardeşim o yorulsa halam babanem kucaktan kucağa gezer çocuk. Ama işte anne olunca ona sadece en iyi ben bakarım psikolojisine giriyorum.
Eşimde bırak istersen bir şekilde ayarlarız diyor sağolsun ama ben çocuğumun gelecekte bazı şeylerden mahrum kalmaması için biraz çalışıp birikim yapmayı istiyorum. 2 sene sonra inşallah 2. Çocuk nasip olursa o zaman temelli bırakırım artık.
Gerçi ülke ekonomisi her geçen gün zorlaşıyor o zaman nasıl olur bilmiyorum

Bebegin sosyal olur aslında annenin bakması çok iyiymiş canım insan annesinden başka kimseye guvenemiyor

Tabi an iyi sen bakarsın canım. Ama annen de canının canına senin kadar iyi bakmaya çalışır eminim gönlün rahat şekilde işe gitmek başka olur. Allah yardımcımız olsun ne diyelim
Eylül sonuna kadar uzattım ama o zaman da hala küçücük
Canım sen evden çalışıyordun değil mi? Küçük tabi ya 1 yaşında bile minnak bir geliyor insana

Bugün doğum iznim bitti iş başı günüm. İzin yazdım. El kadar bebeği bırakıp nasıl işe gidecek bu anneler düşünen yok. Şu izin uzatma mevzusu da havada kaldı.
Benimde 20 günüm kaldı kara kara düşünüyorum nasıl gitcem diye. Evden çalışmayı teklif etcem kabul etmezlerse izin yazcam

Benim annem yakınımda oturuyor ama şuan bebeğim kucakta ayakta gezince duruyor sadece. Tek tuvalete gitmek bile zor o yüzden tek yapamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…