2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yoo çünkü hem sağ hem sol kullanıyor kızımda hala öyle hem sağ hem sol kullanıyor baskın taraf şuan belli olmaz ki. Ayrıca bizde sol kullanan bitek babam var
Benim eşimin ailesinde kimse solak degil kendisi solak kanıda 0 negatif kimsede yok ailede. Bende hem solu hem sagı kullanırım sadece yemek ve kalem sag el diger işlerim sol el büyük kızım tamamen solak yeme içme kalem buda sag elini hiç kullanmıyor gibi hep sol o yüzden genetiktede var kesin solak olur diye düşündüm

Kızlar bısı sorcam. 4 ay izindeydim ücretli. 1 ay maası sgk ile şirket yarı yarıya ödemişti. 3 aylık maası 90 günü yani sgk yatırdı ama ben 3 aylık maas tutarı beklerken 2 aylık maas tıtarı kadar yattı. Sebebine son 12 aylık brüt ücret üzerinden yatıyo diyolar. Tam maasımı almam gerekmıyor mu?

Bir haftadır benimki de el agızdan düşmüyor biberonu mememi sıkıştırıp duruyor diş yerlerine bagırrıyorum artık ama kabarma yok kendini kucagımda uyuturken iki gündür saga sola çeviryor biyeri kaşınıyor gibi anlamadım bende 4 ay bitince çıkmaz inşallah

Eşinin yerinde olsam DNA testi yaptırırdım karıştım mı ben kanım niye farklı diye ben küçükken abim bana hep üvey evlat derdi bigün annemle gittim kanımı öğrencem sizden farklı çıkarsa dava aççam size diye 15-16 yaşında bişeyim ozaman büyük kızın matematikte iyimi?

Doktor bugün ben demeden söyledi onu. Artık elini kolunu emer eli ağzından düşmez diye. Tam olarak öyle. Gelişim basamağıymış dişle alakalı olduğunu sanmıyorum eğer öyleysede tomurcuklar belirginleşiyor sebep o bence

Diyorum bazen zaten sen evlatlıkmısın diye ailede olmayan herşey benim eşimde var evet canım iyi matematigi çok seviyor türkçe dersleri ile alakalı hiç bir şeyi sevmez yapamazda bu yıl bölüm seçti sayısal istedi

Evet canım dogru bi yerde okumuştum aslında bu atak haftalarının sebebi yeni bir gelişim gösterdigi için olurmuş eliyle gözünü ovalamaya iki gün önce başladı mesela uykusu gelince belirti
Veriyor

NEEEEEEEE
Ayyy benim bebek 3 mayıs doğumlu melegim can aklıma direkt sen geldin ahahhahahah
Peki ne gibi belirtiler verdi bebegin
Bir buçuk aylık gibi salyaları başladı. Elleri agizda ama kaşımayı da bilmiyor yavrm. Huysuzluk uykudan ağlayarak uyanma (normalde konuşarak, kımıldanarak uyanir) 37 civarı ates vardi. Ben atak haftasi diye düşünürken benim elimi ağzına götürdü dişi gösterdi şimdi büyüdü bile fotoğrafta belli oluyo disi kızımda 6 aylik çıkmıştı oğlum şaşırttı bizi

Geçen benim elimi zorla ağzına soktu cignedi 37 ateşi benimkininde.. Ya benimkide daha beceremiyo kaşıma işini ama şaka gibi belirtiler hep aynı kız sen niye yoktun grupta ismin tanıdık geliyor ama anlamadım seni nerden hatirliyorum

Takip ediyorum ama ara ara yazıyorum ordan hatirliyosundur diş valla söylediklerim hep olurmu erken falan dediler oglusum da gösterdi dün aylik kontrolde doktor ikinci de patlamak üzere dedi

Eklentiler

• 1000067855.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 52
Takip ediyorum ama ara ara yazıyorum ordan hatirliyosundur diş valla söylediklerim hep olurmu erken falan dediler oglusum da gösterdi dün aylik kontrolde doktor ikinci de patlamak üzere dedi
Anam kuzum benim yerim senin dişini çok erken ama hayırlsı yapacak bişe yok sadece çabuk çürür saglıklı olsunda zaten birisi patlayınca arkasına digeride patlıyor canım

Agzına baksana canım diş kabardıgı zaman patlamadan içinde cam gibi görünür anlarsın diş çıkacagını

Anam kuzum benim yerim senin dişini çok erken ama hayırlsı yapacak bişe yok sadece çabuk çürür saglıklı olsunda zaten birisi patlayınca arkasına digeride patlıyor canım
Evet artık bol bol fırçalicaz iyice çıkınca yapcak bisey yok. Üst dişler daha gelmez dedi inş onlar bari biraz geç çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…