2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet uykusu açılmasın diye 9-10 gibi odaya geçiyoruz uyuması 1-2 oluyor gerçi ama yine de değiştirmiyorum
30 dan alsa her ay 900 gram ama doktor 20 ye de iyi diyor normal ama bizimde aynı durum bana zayıf geliyor
Benimki hep 20 gr aldı işte şu an zayıf baya 5 kilo bile olamadık 3440 doğdu. Bizden bi hafta büyük bi bebekle karşılaştık sanki aralarında 6 ay var gibi benimki küçücük yanında o boğum boğumdu
12 saat mi ben bebeğime o kadar dikkat etmeme rağmen enfeksiyon kapmış o kadar saat bekletsem ne olurdu acaba
Kız bebek mi? Vajina içindeki dudakları açıp temizliyor musun? Ben açmıyorum orayı o sıvı enfeksiyondan koruyor diyorlar
Kızlar bebişim gece uyurken yan dönüp uyuyo 2 gündür. Düzeltmeli miyim böyle endişe ediyorum yüzü komple yyataga deger diye cunku en basından berş hep sırt üstü yatırdım
Artık kendilerini kurtarabiliyorlar bence müdahale etmene gerek yok
Kızlar bebeğinde kabızlık sorunu yaşayan ve buna çözüm bulan oldu mu? Fitil önerdi doktoru ama belki daha kolay bi yöntem vardır
Zeytinyağı içilebilirsin doktor tavsiye etmişti bize günde birkaç kaşık
Biz tuvalette de üç kişiyiz
Ya buna çok güldüm

Bizimki de öyle uyumak istemezse kucakta gezdirerek susturabiliyoruz sadece hatta bazen öyle bile susmuyor Bence yat yat sırtı ağrıyor dik durmak istiyorlar
Ay bilmiyorum artık ne yalcagımızı şaşırdık artık

Evet uykusu açılmasın diye 9-10 gibi odaya geçiyoruz uyuması 1-2 oluyor gerçi ama yine de değiştirmiyorum
Ay maşallah. Ben 11 gibi değişiyorum sabah da 6 da açıyorum onda bile çok mu diyordum

Antibiyotik buzdolabında olması lazım canım yazar arkasında zaten diğerlerini dışarıda tutuyorum ben evimiz çok sıcak değil
Toz antibiyotik ise konmuyor dolaba.sulandirilanlar yani..nerden biliyorsun diye sormayin

Toz antibiyotik ise konmuyor dolaba.sulandirilanlar yani..nerden biliyorsun diye sormayin
Ben hep koyuyorum ya büyük oğlanınkileri. Dışarda bırakınca ertesi gün ya da 2. Gün sarımsı sümüksü oluyor bozulmuş gibi.

Canım beyaz gürültü deniyor musun? Ben ele avuca sığmadığı durumlarda son ses açıyorum susuyor sakinliyor. Benim arkadaşın bebeği de hiç bir türlü uyumazdı kız en sonunda hamak aldı.
Vallahi canım bizimki süpürge sesinde uyuyor zaten anca
Evimiz cadde üstünde çok araba korna sesleri oluyor süpürge sesi işime geliyor aslında irkilmiyor dışardaki seslerden ama benim kafam şiştii
Bakalım 1 ay sonra işe başlayacağım annemin zaten dizleri sıkıntılı sallayarak uyutamaz o bir düzen kuramazsa hamak benimde aklımda öyle bişey alıcam artık

Kızlar ben bayağı yoğun şekilde regl oldum daha 2.5 ay oldu hani emzirenler geç adet olurdu saadetim Kısa sürdü

anladım, antibiyotik olduğu için merak ettim bende , 25 derecenin altında muhafaza edin diyor ama dolaba koymadım

Ya 12 saate çok denmiş ama ben de 9da altına çok yapmamış olsa bile gece için temiz bez takıyorum sabah degistirmek 8-9'u buluyor uykusu açılmasın diye ellemiyorum hiç eskiden gece 3te kakasını yapardı şimdi o da yok o yüzden sabah masmavi bez beni karşılıyor

Bırde nasıl kokuyor ama bence gunduze göre cok da yapmıyorlar bısey olmuyor yani bende 12 saat tutuyorum altında zaten doktorlarda degıstırmeyın uykusu bolunmesın dıyor uyku emmeden bıle daha guzel buyutuyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…