2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım beyaz gürültü deniyor musun? Ben ele avuca sığmadığı durumlarda son ses açıyorum susuyor sakinliyor. Benim arkadaşın bebeği de hiç bir türlü uyumazdı kız en sonunda hamak aldı.
Bende bunu kullanıyorum
IMG_5474.jpeg

Benim bebiş de manuel anakucağında uyumasaydı böyle bir şey alacaktım. Yeter ki uyusunlar. Zamanla bütün alışkanlıkları değişiyor.
Anakucagı da aldım ama hiç belli olmuyor bazen ikisinde de durmuyor i. Kucakta evde gezdirmekten başka hiçbir şey istemiyor

Anakucagı da aldım ama hiç belli olmuyor bazen ikisinde de durmuyor i. Kucakta evde gezdirmekten başka hiçbir şey istemiyor
Bizimki de öyle uyumak istemezse kucakta gezdirerek susturabiliyoruz sadece hatta bazen öyle bile susmuyor😂 Bence yat yat sırtı ağrıyor dik durmak istiyorlar

Kızlar d vitamini gaz damlası gibi şeyleri buzdolabında mı tutuyorsunuz yoksa dışarda mı birde antibiyotik şurup bilemedim ne yapacağımı
Eczanede de dışarda rafta duruyor evde de buzdolabına koymuyorum. Soğuk zincir olmayan ilaçlar vitaminler zaten dışarda durur. Soğuk zincirse eczacı zaten satarken yanına buz koyuyor ozaman bende dolapta muhafaza ediyorum

Benim bebiş de manuel anakucağında uyumasaydı böyle bir şey alacaktım. Yeter ki uyusunlar. Zamanla bütün alışkanlıkları değişiyor.
Kafayı yan koymaya özen gösterin. Bi yorumda okumuştum anakucağımda yatıra yatıra kafası düzleşti diye. Bende de anakucağı var özellikle ilk 3 ay çok uzun tutmadım o yorumu gördüğüm için

Kızlar bebeğinde kabızlık sorunu yaşayan ve buna çözüm bulan oldu mu? Fitil önerdi doktoru ama belki daha kolay bi yöntem vardır

Kızlar bugün misafirim vardı bebegim acikti elini uzatmaya calisiyo tam beceremese de hem beni tanıyip hemde kucağıma gelip meme vermemi istedi bir kenarda duygulsndim aglayasim geldi analık ne güzel bir şey ya🥰
Aynısını az önce yaşadım annemin kucağındaydı balkonda keyif yapayım dedim içeri girdim böyle bi heyecanlanmalar kolları uzatmayı da bilmiyor savuruyor bişeyler yapıyor gözlerinin içi gülüyor beni görünce 😍😍

Benimki 2 elini birbirine vurmuyor birde bir nesneyi tuttuğumda uzanıp almıyor kendi isterse alıyor onu da şeyden farkettim oyun halısı var ordaki oyuncakları canı isterse tutup inceliyor
Benimkide nesneyi uzatınca almıyor ben eline tutturunca ağzına götürüyor

Ben de gece 12 saat falan değiştirmiyorum hiç taşırmıyor çişi, sabaha taş gibi oluyor bezi 😀 kakayı bazen taşırıyor ama onda da çok yapmış oluyor bezin emecek yeri kalmıyor
12 saat 😳 süpermiş sızdırmıyosa valla

Kafayı yan koymaya özen gösterin. Bi yorumda okumuştum anakucağımda yatıra yatıra kafası düzleşti diye. Bende de anakucağı var özellikle ilk 3 ay çok uzun tutmadım o yorumu gördüğüm için
Bilgi için teşekkürler🙏🏻 kendisi hep başını yana yatırarak uyuyor arkası sivri geliyor sanırım rahat edemiyor.

Kızlar bebeğinde kabızlık sorunu yaşayan ve buna çözüm bulan oldu mu? Fitil önerdi doktoru ama belki daha kolay bi yöntem vardır
Probiyotik kullanmayı deneyin benimki de işte yapmadı yapmadı düzeni şaştı diye fitil verdim sonra yeşil ve mukuslu yaptı tahlillde
Bence hatalı çıktı şimdi probiyotik başladım düzene girmeye çalışıyor bağırsakları fitile de alıştırmayın derler ya bide sancılı bişey çocuk için ya canları yanıyor

X