2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Vay bea doğurdukta zaman nasıl hızlı geçiyor
Ayy bugün bizimki ayakta durmaya gülücükler saçıyor dedim oğlum sen daha birkaç ay önce karnımdaydın şimdi ayakta mı durmak istiyorsun
Baksanıza büyüdük teyzeleriii

Eklentiler

• IMG_3177.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar d vitamini gaz damlası gibi şeyleri buzdolabında mı tutuyorsunuz yoksa dışarda mı birde antibiyotik şurup bilemedim ne yapacağımı
Antibiyotik buzdolabında olması lazım canım yazar arkasında zaten diğerlerini dışarıda tutuyorum ben evimiz çok sıcak değil

Ayy bugün bizimki ayakta durmaya gülücükler saçıyor dedim oğlum sen daha birkaç ay önce karnımdaydın şimdi ayakta mı durmak istiyorsun
Baksanıza büyüdük teyzeleriii
Tipini yesin teyzeleriiii link alalım lütfen bizimkinin şortları kocaman oluyo ajssjj

Ben ilk çocuğumu 16 ay ayağımda salladım. Bu bebeğime hamileyken sallamayacağım diye atıp tuttum Keşke ayakta sallansa diye gözünün içine bakıyorum manuel ana kucağında sallıyoruz. Elektriklide de uyumadı illa bizi yoracak ha canı istemezse Manuel de uyumuyor. Ama kucak çok zor valla bazen durmuyor kucakta uyutuyorum sırtım belim kollarım uyuşuyor. Eşim evdeyse genelde ona kitliyorum

Taktikleri not alıyorum da Hani erkek bebekler anacı oluyordu benim oğluşta babasına aşk dolu gülücükler atıyo. Haksızlık bu !

Natural olanı kullandıkta Bionatural hiç kullanmadım canım . Natural olana göre daha iyidir fiyat farkı da vardı diye biliyorum

Ben sana bişey söyliyim mi. Çocuğu ne zaman anneme bırakıp çıksam ben yokken daha iyi oluyor huyu suyu. Kokumuzu alıp bütün nazlarını bize yapıyolar. annesi yanında olan bütün canlılar anneden kaynaklı güven içinde olur ve istediği kadar naz yapar. Ama anne yoksa mecburen mevcut şartlara adapte olurlar. İçini ferah tut işe gittiğin zaman annenin yanında şimdikinden daha uslu bi bebek olacak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…