2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızıldan sarıya da mı kendin yaptın maşallahh. O sırada bi keratini bile kendi beceremeyen ben hayranlıkla okuyorum şuan seni🤣🤣

Ben yapamam evde güvenim yok kendime ama kuaföre ekstra böyle istediğimi söyleyebilirim belki onda da bi ışık yanar sayende 🤣🤣🤣 bunu aklıma yazdım 💕
Insallah kuaför yapar 🤣 bütün sırrı söylemeden özgenin kuaförü yurtdisina gitmiş olmaz böyle bisi ya 🤣🤣
Kızıldan dönerken canım çıksada evet başardım 🤣🤣 bende keratini denemedim hic🤔

Çocuk bilimci gizemden al haberi hele hele 😂😂 senin böyle bilgilendirmelerine bayılıyom bu arada benim minik de dudaklarımı izliyo mesela O harfi baskın konuşuyorsam ağzını O şekline getiriyo işitsel hafıza mı oluyomuş bu
İki bebe arası yakın olmasının tek avantajı bilgilerin hala taze olması 🤣🤣🤣 doktor söylemişti kızımda işitsel hafızası baskın geç konuşur bu demişti. Evet dediği gibide oldu. Dudağımı izliyordu ama görsel hafıza ön planda olmadığı için kelimeyi kendi ağzından çıkarırken unutuyordu. Şey gibi düşün bazılarımız yüzleri veya birkez gittiği yerleri unutmazken bazılarımız isimleri unutmaz.

Valla bende çözemedim daha çok minik olup ağız izlemeleri bende görsel hafızalarının baskın olabileceğine ümidimi yükseltiyor 🤭🤭 agulama başladı mı sizde?

gulumsebebek gulumsebebek canım hatırladığım kadarıyla 2 senedir yapmıyorum ya şey yapiyordum. Saç kremi, oksidan, küllü kumral boyası, igoranin gri renginden nohut büyüklüğünden biraz koyuyordum birde ılık suydu sanirim cila tarifi buydu birde cilada hemen saça uygulanıp yıkanıyor ya ben yarım saat tutuyordum kalıcı oluyordu🤣 saçının bir tutaminda deneyebilirsin sactaki kizilligi turunculugu aliyo
Sen böyle anlatınca hevese geldim. Hamileyken birkez kumral boyayıp bıraktım şuan saçma sapan bi renk var kafamda yeniden ombreye geçmek istiyorum ama okadar çok renk değiştirdim ki eşim artık yeni haline alışmam zaman alıyor git kuaföre naparsan yap ama ton böyle kalsın diyor.
Uzun dönem ombre kullanıp sinirle zaten bu renk habire kötü oluyo diyip koyuya geçmiştim keşke ozaman tanısaymışım seni. Yakın zamanda ombreye geçme planım var ama bunun için biraz daha zayıflayıp eşime köklü değişiklik yapıyorum vücudum saçım diyerek ikna etmem lazım 🤣🤣 bu arada her ihtimale karşı bu yazdığını ss aldım

Insallah kuaför yapar 🤣 bütün sırrı söylemeden özgenin kuaförü yurtdisina gitmiş olmaz böyle bisi ya 🤣🤣
Kızıldan dönerken canım çıksada evet başardım 🤣🤣 bende keratini denemedim hic🤔
Hayır yani bari kız bi son kez tazeletseydi ombresini ondan sonra gidiyorsa gitseydi. 1 seneye özge yeni kuaför bulurdu zaten 🤣🤣🤣
Keratin basit ben yapmadım yaptırdım evde yaptık ama kendim uğraşamazdım habire fön çek dur sıkıyor. Kızıldan tek seferde mi döndün

Sen böyle anlatınca hevese geldim. Hamileyken birkez kumral boyayıp bıraktım şuan saçma sapan bi renk var kafamda yeniden ombreye geçmek istiyorum ama okadar çok renk değiştirdim ki eşim artık yeni haline alışmam zaman alıyor git kuaföre naparsan yap ama ton böyle kalsın diyor.
Uzun dönem ombre kullanıp sinirle zaten bu renk habire kötü oluyo diyip koyuya geçmiştim keşke ozaman tanısaymışım seni. Yakın zamanda ombreye geçme planım var ama bunun için biraz daha zayıflayıp eşime köklü değişiklik yapıyorum vücudum saçım diyerek ikna etmem lazım 🤣🤣 bu arada her ihtimale karşı bu yazdığını ss aldım
Huhuuuuu😍😍😍 bence çok güzel karar vermişsin aşırı güzel olur tamamen baştan sona yenilik ve çok iyi gidiyorsun zayıflama konusunda 💕💕 artık istediğin kiloya ulaşınca yeni saçlarınla da bi foto alırız senden

Hayır yani bari kız bi son kez tazeletseydi ombresini ondan sonra gidiyorsa gitseydi. 1 seneye özge yeni kuaför bulurdu zaten 🤣🤣🤣
Keratin basit ben yapmadım yaptırdım evde yaptık ama kendim uğraşamazdım habire fön çek dur sıkıyor. Kızıldan tek seferde mi döndün
Tek seferde dönmedim kızıldan🥲🥲 ne kadar sürdü bilmiyorum ama 3 4 ayımı rahat aldı, saçıma işlemiş mübarek o kızıl 🤣🤣
Harbiden ya en azından kuaföre helal olsun kestirmedigi sürece ömürlük saç bırakıp gitmiş ahahahah

Benide şeytan dürtüyor yap diye. Geçen biri bana meme reddi en başından beri değilse Belkide hamilesin öyle olunca bebek tutmak istemeyebiliyor dedi aklıma kurt düşürdü 🤣🤣🤣
Ay inanmıyorummm sende yap valla içim içimizi yiyecegine yaptım gitti T cizgisinin alttinda gölge bile yok çok şükür 🤣🤣🤣🤣

Huhuuuuu😍😍😍 bence çok güzel karar vermişsin aşırı güzel olur tamamen baştan sona yenilik ve çok iyi gidiyorsun zayıflama konusunda 💕💕 artık istediğin kiloya ulaşınca yeni saçlarınla da bi foto alırız senden
Ayyy hadi inşallah düşünmesi bile güzel geldi vallahi 😍😍 daha yolum uzun ama olsun oğlum 6 aylık olana kadarki süreçte en azından realist hedefime tutturabilirsem de başarı benim için. Sonuçta bir günde almadım bu kiloları bir günde de veremem ama uğraşıyorum 🤭
2 aylık bebeğe çok kilo almasın bunun için ne yapabiliriz diyen kilo takıntılı eşime karısının 90 kilo olması şoku 🤣🤣🤣

Bencede kuaförde çok para harcayinca ben artık ele almıştım durumu 🤣🤣 birde istediğim gibi yapmiyorlardi ille ben sonradan rengini falan oynuyordum derken deneye yanila buldum hatta en son kızıl saçtan sarıya döndüm simdi sacim cok dinlendi batiyo gozume acil islem yapilmasi lazim bebek firsat verirse😅🤣🤣
Eşinin evde olduğu gün yaparsın gayet sen rahat rahat😍

Tek seferde dönmedim kızıldan🥲🥲 ne kadar sürdü bilmiyorum ama 3 4 ayımı rahat aldı, saçıma işlemiş mübarek o kızıl 🤣🤣
Harbiden ya en azından kuaföre helal olsun kestirmedigi sürece ömürlük saç bırakıp gitmiş ahahahah
Kızıl çok lanet bi renk ya dönmesi aşırı olay. Kızıl ombrem vardı benim alev kızılı mı aşk kızılı mı ne diyorlardı efsane duruyordu ama onun tonu sarıdan daha hızlı akıyor hiç durmadan yenilemek gerekiyor sıkıldım ve dönmesi çok zor oldu saç çok yıprandı gerçekten.
Hahahah gerçekten kuaförün özgeye yaptığı en büyük güzellik 🤣🤣🤣

Bebegin göbeğini yaktıran anneler bende yaktırdım ama benimkinin alt kısmı yine içe doğru gidiyo ayırdım baktım altı kapalı gözüküyor ama hala siyah renk kafayı yememe az kaldı @melegim can O ozgeeeee1 kızlar sanırım siz yaktirmistiniz sizinkilerin göbeği nasıl oldu ya ben cildircam az kaldı çocuk 3 aylık oldu nerdeyse ben hala göbekle uğraşıyorum
Siyahlık yok canım bizde. Duşta temizlemeyi denesen hafifçe kulak pamuğuyla çok ileri gitmeden? Belki kalıntısı kalmıştır

Ay inanmıyorummm sende yap valla içim içimizi yiyecegine yaptım gitti T cizgisinin alttinda gölge bile yok çok şükür 🤣🤣🤣🤣
Allahım inşallah yoktur varsa yani ne bileyim bünyemin kaldırabileceğini sanmıyorum mental olarak büyük çöküntü 🤣🤣🤣 eczaneden test almam lazım ama nasıl çıkcam bu hafta hallederim inşallah o işi ben 😂

Ayyy hadi inşallah düşünmesi bile güzel geldi vallahi 😍😍 daha yolum uzun ama olsun oğlum 6 aylık olana kadarki süreçte en azından realist hedefime tutturabilirsem de başarı benim için. Sonuçta bir günde almadım bu kiloları bir günde de veremem ama uğraşıyorum 🤭
2 aylık bebeğe çok kilo almasın bunun için ne yapabiliriz diyen kilo takıntılı eşime karısının 90 kilo olması şoku 🤣🤣🤣
Valla daha önce attığın fotoğrafı hatırlıyorum 90 kilo gozukmedigin için rahatlıkla yazabiliyorum şuan eşin senin kilona nasıl takmiyo 🤣 tamam sayı olarak 90i o da biliyor da görsel olarak olmayınca mi bir şey demiyor el kadar bebeğe diyo🤣🤣
Bende öyle bak kendim yapmicam uğraşamam bebek varken gidicem ek gıdaya girince 6 aylık olunca babasına vericem tüm gün kuaförde olcam ohhh miss kaldı 3 ayımız hadi 3 ayda bence sen rahat 15 kilo verirsin valla mükemmel olur 😍😍bende bi kilo alsam ohhh
Birde bisi sorcam benim göbek bölgem o kadar doğumdan sonra da 1 hafta içinde dumduz oldu yağ vs yoktu bebek 3 aylık olacak hafif göbeğim yaglandi ama kilo veriyorum niye böyle oldu🥲 ille mekik olsun spor mu yapmak lazım ama dumduzdu ya nasıl orası yaglaniyo aklım almadi

Siyahlık yok canım bizde. Duşta temizlemeyi denesen hafifçe kulak pamuğuyla çok ileri gitmeden? Belki kalıntısı kalmıştır
Kabuk gibiydi cimbizla çektim alttan kendi cildi çıktı ama o dediğim kısım kabuk gibi durmuyo cesaret edemedim siz icte duşta gitti diyince de zamanla benimki gitmedi su giriyo oraya pamukla temizliyorum ama hala öyle kaldı da soysam soyulcqk gibi çok ince.. Peki böyle derinlik var mı sizde de

İki bebe arası yakın olmasının tek avantajı bilgilerin hala taze olması 🤣🤣🤣 doktor söylemişti kızımda işitsel hafızası baskın geç konuşur bu demişti. Evet dediği gibide oldu. Dudağımı izliyordu ama görsel hafıza ön planda olmadığı için kelimeyi kendi ağzından çıkarırken unutuyordu. Şey gibi düşün bazılarımız yüzleri veya birkez gittiği yerleri unutmazken bazılarımız isimleri unutmaz.

Valla bende çözemedim daha çok minik olup ağız izlemeleri bende görsel hafızalarının baskın olabileceğine ümidimi yükseltiyor 🤭🤭 agulama başladı mı sizde?
Başladı yavaş yavaş kuzum bikaç kez net agu çıktı ağzından ama genelde sesli harflerle ses çıkarıyo sessiz harf çok çıkmıyo henüz

Kabuk gibiydi cimbizla çektim alttan kendi cildi çıktı ama o dediğim kısım kabuk gibi durmuyo cesaret edemedim siz icte duşta gitti diyince de zamanla benimki gitmedi su giriyo oraya pamukla temizliyorum ama hala öyle kaldı da soysam soyulcqk gibi çok ince.. Peki böyle derinlik var mı sizde de
Valla derinlik nasıl oluyo bilmiyorum da kapalı bi göbek şu anda normal geldi bana

Valla daha önce attığın fotoğrafı hatırlıyorum 90 kilo gozukmedigin için rahatlıkla yazabiliyorum şuan eşin senin kilona nasıl takmiyo 🤣 tamam sayı olarak 90i o da biliyor da görsel olarak olmayınca mi bir şey demiyor el kadar bebeğe diyo🤣🤣
Bende öyle bak kendim yapmicam uğraşamam bebek varken gidicem ek gıdaya girince 6 aylık olunca babasına vericem tüm gün kuaförde olcam ohhh miss kaldı 3 ayımız hadi 3 ayda bence sen rahat 15 kilo verirsin valla mükemmel olur 😍😍bende bi kilo alsam ohhh
Birde bisi sorcam benim göbek bölgem o kadar doğumdan sonra da 1 hafta içinde dumduz oldu yağ vs yoktu bebek 3 aylık olacak hafif göbeğim yaglandi ama kilo veriyorum niye böyle oldu🥲 ille mekik olsun spor mu yapmak lazım ama dumduzdu ya nasıl orası yaglaniyo aklım almadi
Takıyo kız takmaz mı🤣🤣 ben zaten kilolu hamile kaldım ya kızımdan sonra tabi artık belli bi zaman geçince işte ben başladım kilo vermem lazım filan hemen atladı o dönem kızıma bakıcı olarak teyzemle anlaşmıştık slimworld vardı ona gittim yürüyüş bandının üstünde tandıra girer gibi kapatıyorlar seni basıyorlar alttan ısıyı ay bi kaç hafta gittim yok yani tansiyonum çıkıyor her seferinde bıraktım. Şu kavitasyon g5 masajları bilmem ne varya ona gitcem dedim ona da gönderdi sıkıldım bıraktım halbuki yatıyodum sadece niye bırakmışsam 🤣 neyse spor salonuna gitcem dedim özel hocayla anlaştım + diyetisyenle 7 kilo verdim sonra onu da bıraktım tekrar yazılcam dedim yine teyzemle anlaştık bakıcı olarak gittik aynı hocayla başladım spor salonuna bu sefer diyetisyen değil harbalife yazıldım bide trendyoldan bulduğum tüm detoks çaylarını aldım hırs etmiştim bu sefer zayıflayacaktım ki sadece üç gün gidebildim ve üçüncü gün sonunda oğluma hamile olduğumu öğrendim. Ödemeler peşin olduğundan ordan da girdi bende dünden razıymışım hemen saldım sonuç 101 kilo ile doğuma gidip diyete başladığımda 93.7 dim. Anladımki kafada bitiyor bunca şey yapıp alem dürüst zayıflayamadım şuan evde spor dahi yapamadan ama yemeyerek veriyorum 😂😂
Ne yazmışım bende bee yazarken farkettim okadar çok şey yapmışım ki🤣
O göbekler kalacak mı acaba ya bende de var ayva. Zayıfladıkça kalça basen yanlar göbek gidiyor ama ayva şeklinde duruyor yağ tabakası. Buruşmadı henüz ama çatlak çok. Aman ben ideal kiloma düşeyim de göbek kalırsa onun için bide mezoterapiye el atarım yapmadığım bi o kaldı🤣🤣

X