2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Oof evet keşke öneren birisi olsaydı bu iş kolay gibi gözükse de çocuğun hayatını etkileyebilecek bir şey

Ayy valla kabus gibi oldu ilk oğlum da gazlıydı ama işte tek çocuktu her şeyle baş etmek daha kolaydı. Yarın aşımız var bir de iyice çığrından çıkmasa bari
İnşallah cıkmaz bizim aşı kıza iyi gelmişti uyku vermişti

Aynen canım uykusuzluk hırcınlastırıyor

Allah allah mamaya rağmen niye az almış ki çok kusuyo diyordun ondan dolayı mı acaba? Sütünü boşa akıtma ben o hatayı yaptım meme reddi olduğu 1 haftada aktı aktı gitti pompam yoktu o sırada şimdi geri getiremiyorum genc-anne ’nin yaptığı gibi silikon uçla sağım yapmayı denesen?

Ayy 3 olduk ne güzel

Annemde öyle diyor nasılsa ağlayacak bebek bu çık gez en azından mekan değiş evde yaptığını dışarda yap. Ama işte etraftakilerden çekiniyorum niyeyse
Biz geçen birlikte vergi dairesine bile gittik bastı yaygarayı önümüzde 30 kişi vardı sırada hemen bizi öne aldılar işimizi hallettik çıktık işe de yarıyo ordan çıktık kafeye gittik önce onun mamasını verdim bebek arabasına koydum sonra biz yemeğimizi yedik ben de dışarda ağlarsa naparım rezil olurum diyodum hiç umrunda bile olmuyo bebek de alışıyo bi süre sonra

Bebek olunca sıranın en önüne geçme lüksü aşırı güzel

Kızlar ya bezi sürekli sızdırıyo anlamıyorum aynı bezi doğduğundan beri kullanıyoruz son 2 haftadır belinden sızıyo günde üç kez kıyafet değiştiriyorum çarşaflar yataklar mahvoldu. 2 numaraya geçtim küçük mü oluyo diye o da sızdırıyo

2 numaraya geçtim derken? 1 mi kullanıyordun daha?

Canım benim bebeğimde 5300 şuan biz 3 numara kullanıyoruz. Bebeğin bacaklarinda da çok iz oluyor küçük bez kullanınca

Kız 4.5 ken 2 kullanıyodum ben şimdi 5300 falan 3 e geçtim 2 küçük geliyor diye.
Hangi marka kullanıyorsun? İz yapmadı mı
Aaaa ben şok 1 hafta önce 5100’dü şimdi benimki de 5300 olmuştur. Paketin üstündeki kiloya bakıyodum ben 2 numara 6 kiloya kadar yazıyo sleepy bio natural kullanıyorum. Bi de cırtları tam birbirine denk geliyo diye küçük olacağını düşünmedim hiç. Küçük olunca mı sızdırıyor?

İnşallah cıkmaz bizim aşı kıza iyi gelmişti uyku vermişti
Aşıları vurulduk geldik verem aşısını kolunu tutamadığınızdan 2 kere vurdu off ağlarken katıldı çocuğum resmen sabah ne güzel gülücükler saçıyordu yavrum

Allah iyiliğini versin evet küçük olursa sızdırır. Çok büyükte sızdırır.
Ama bionatural 2 bizimde yeni bitti o tam oluyor aslında ama ben popisi rahat etsin diye 3 e geçtim molfix aldım. Hiç sızdırmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…