2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Keşke ya hadi ben burda yabanciyim sizin akrabalar annelerin komşusu vs yok mu bilen
Annemlerin komşu çocukları falan hep büyük büyük akrabalardan da bir kuzenim var erkek o da daha sünnet olmadı. Diğer kuzenler falan büyük hep. Bizim de yok ne yazık ki kendi komsularima falan bir sorayim

Daha yeni açtım paketi bi de. Mecbur kullanıcam 2 numarayı 1’den de vardı ısrarla onu da bitirmeye çalıştım bitmedi 2’ye geçtim bari bu bitsin. Molfixe neden geçtin?

Senin bu kokoreç sevdan beni bitirecek
Yediğimin ertesi günü +1 kiloyla beni de bitirecek
Bionatural çok lastik izi yapıyor ya büyük te taksam yapıyo sevmedim bende onu. Bide bezlerde kalıp farkı var prima premium kullanıyorum en son sağlıkocağında 6480 di hala 2 numara kullanıyorum şuan tam geliyor. Çok büyük bez kullanmakta bacak arası açıklığı yapıyormuş diye okudum instagramda

Çok büyük değil ama biraz büyük 3 numara. 2 de küçüktü artık ya çiş yaptığında en öne toplanıyodu bez

Kız o kilolara bakma bebeğinin bacağında iz yapmasın cirtlar birbirine tam kavuşuyorsa veya az aralikliysa tam o numara bebegin kullanacagi oha ya ben birinci haftada 1 numara kullandim. 2.haftada 2ye geçmiştim sleppy kullaniyoruz bizde

Çok büyük değil ama biraz büyük 3 numara. 2 de küçüktü artık ya çiş yaptığında en öne toplanıyodu bez
O erkek çocuğunda her numara bezde olmuyor mu ya çok toplanmaması gerekiyorsa ozaman benimde 3 numaraya geçmem lazım molfix kalıbı prima gibi sleepyden daha geniş sanırım. Sleepyde olsa 4 numara filan kullanıyorduk anca olurdu kalıbı çok dar

Annemlerin komşu çocukları falan hep büyük büyük akrabalardan da bir kuzenim var erkek o da daha sünnet olmadı. Diğer kuzenler falan büyük hep. Bizim de yok ne yazık ki kendi komsularima falan bir sorayim
Tamam canım şansa bak ya ben olmadı mersinde de yaptirabilirim

Az aralıklı canım işte o yüzden küçük olduğunu düşünmüyorum 2 numaranın. Senin bebişin maşallahı var seni örnek alamam bu konuda ama seninki bio natural değil düz natural belki kalıp farkı vardır

Evet önde toplanıyo ama 2 de artık cırt yerine göbeğinde olan kısıma doğru şişiyodu
Molfix biraz geniş evet. Sleepyde bionatural geniş 3 olur büyük ihtimalle

Ohhh be sonunda 4 diyen biri daha oldu ben 4 kullanıyorum bebiseanca oluyo poposuna

Bilen aydinlatsin bioyla diğerinin farki var mı yoksa 5300ken 3 kullanıyordum kız kiloya bakıyoz ama örnek alabilirsin bence

2 numara hadi neyse ama 1den yeni geçmen çok şaşırttı 1 baya küçük kızzz

Ya ama çok bunaldım yemin ederim çay bahçesi olur sahil kenarı olur ne bileyim. Ama yok durmuyor kiiii basıyor yaygara bazen oturup ağliyorum onunla
Bende bunaldım canım evdeki herkese çatıyorum bebege ayak uyduracam diye. Ama bi su kenarı felan iyi gelir bence anakucagı bebek arabası degilde normal yerde minder üstünde duruyor benimki digerlerini sevmiyor

Bugün 5400 geldi kilosu 2 numara olarak son bezleri kullanıyorum canım 3 numara aldım. Bacaklarını sıkıyor diye yaptım onu da. Eğer düzgün bağlamazsam benimki de kaçırıyor. Bezin yanlara uzanan çıkıntıları güzel yerleştirmek gerekiyor. Prima premium care kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…