2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet ben de öyle düşünüyorum. Annem falan da ver bir şey olmaz biz hep size verirdik diyor. Çocuk ikininca da kendimi kötü hissediyorum acı çekiyor diye
Bende verdim kızıma tabi ama herzaman değil. Bağırsaklar kendi görevini yapmak zorundaymış çok müdehale iyi değilmiş. Kızım ameliyattan sonra hastane odasında kan ter içinde kalıp ıkına ıkına ağlaya ağlaya keçi boku kadar yapabilmişti ama o halde bile müdahale etmediler

Begonya2 golden-snitch yq ben on gündür diyet yaptim. Benimkinin sadece kakasi mukus ve o ipli şeyler vardi . Arada vücüdü isilik gibi oluyordu okadar . Bu on gündür çocuğa dikkat ettim daha az ağlama krizleri oluyor . Kakasini eskiden hergün yapiyordu . Son zamanlarda iki günde üç günde bir oldu . Diyetten oncede gerçi bu vardi . Bugün bi arkadaşla görüştük oğlu 5. Aya girecek . Kakasini yapinca gürültülü yapti . Kakasi bizimkinden hayli mukusluyudu ve doktor yüzü sürekli alerjili diye travazol vermiş . Arkadşimin hiç umrunda değildi . Herşeyi yiyordu . Acaba ben mi çok abartiyorum

Kızlar bu klima gece gündüz açık, önceden 400tl gelen fatura bu ay 1.200 tl gelmiş ben şok
Eşim görmeden yırtıp attımmm hahahahh
Bize geçen ay 1500 geldi bu ay başına 2000 bekliyoruz direk kocamın telefonuna geliyor yırtıp atmama gerek kalmıyor hatta bi soguk bi sıcak olmasın diye çocuk için bütün evimi sogutsak dedim sen bilirsin dedi kocamda kocam

Travazolu görünce yazayım dedim ayak tırnağım mantar olmuş benim çocuk doktoruna travazol kullansam olur mu sütten geçer mi dedim kullanma dedi bana, nasıl bebeğe vermişler ki o kremi

Yaa ben dıyet yaptım sanki çoçuğun kakası bıraz düzeldı ama tamamen gecmedı hale böyle ip gibi şeyler var
Canım dana etini de bıraktın mi? Ben süt ürünleri, kuruyemiş ve daha etini bıraktım mukus biraz düzeldi. Multivitamin alıyorsan kalsiyum içerikli onda da laktoz olabiliyormuş.

Dur bakam hamgimizin bebesi önce diş çıkaracak benim bebişin hareketleri konuşmaları özleminkinden önde maşallah
Ya kız bebekler çok dilli oluyormuş gerçekten, oğlumda erken konuşmuştu ama kız başka sanki sürekli ağzı açık konuşmaya çalışıyor bizi taklit ediyor, agular gugular bi sesler çıkarıyor çığlıklar atıyor kendilerini sevdiriyorlar valla seneyeki halini hayal edip heyecanlanıyorum

Travazolu görünce yazayım dedim ayak tırnağım mantar olmuş benim çocuk doktoruna travazol kullansam olur mu sütten geçer mi dedim kullanma dedi bana, nasıl bebeğe vermişler ki o kremi
Benım doktorum pişik için hametanla travazol kullan dedi ben sürdüm hep

Hastanede doktor bıze gaz masajı ogrettı gun ıcınde 4-5 defa zorlanınca yapıyorum cok rahtalıyod. Gazdan assırı çektik bız kac kere hastaneye gittik. Once yan yatırıo sırtını sıvazlıyorum hafıf bastırarak sonra yuz ustu aynı masaj sonra sırt ustu yatırıp karnını daıre şeklinde ovalayıp ayaklarına gel gıt yaparken ikisini bır karnına bastırıyorum pat pat cıkarıyo. Ama karnına bastırınca ıkınma sesı duyman lazım. Ev gaz damlası doldu bızım her söylenenı aldım ama faydası olmadı hiçbişeyin ayagını sıcak tut ben hep corap giydiriyorum. Kakası ıcınde ayak altına masaj yapınca rahatlıyor.

Allah razı olsun bunu da bi deniyeyim. Senin gaz olayları hafifledi mi şimdi nasıl bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…