2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Beni doğru anlayan tek kişisin evet tam olarak öyle demek istedim

Canım kutu kahverengi mi mor mu? Bende kahverengi var o olur mu acaba kullanıma
gulumsebebek cesursavasci golden-snitch diğer erkek anaları siz sünnet ettirdiniz mi
Canım bize doktorumuz 6 aydan önce tavsiye etmedi o yüzden beklemedeyiz yaptırmadık.
Bacağını her hareket ettiğinde ağlıyor ben de mahvoldum onunla birlikte
İnşallah geceyi filan rahat geçirir ağrısı diner. Diğer yaptıran kızlarda da bukadar oldu mu acaba

Ne kadar güzel çabalamış olabilecek en güzel şekilde ilerletmiş ameliyatını canım. Rabbim böyle güzel ve merhametli doktorlarımızın sayısını artırsın inşallah.
Amin inşallah canım en yakın zamanda tekrar gidicem bakalım çocuk düşünebilirsiniz derse denemeye başlıcaz hayırlısı ile bu sefer kucağımıza alırız inşallah

İmom latte dimi instagramda da çok gördüm onu simge duman da kullanıyormuş

Çok ağlıyor ya sünndt ettiren anneler sizde de oldu mu
Bugun mü oldu sunnet hayırlı olsun.anestol krem verdi doktor her alt acısımda surdum iki- üç gün boyunca agrısı olmasın diye.bıde calpol verdım azcık agrısını kessın dıye cok aglaynca ilk gun agladı sonrakı gunler rahatladı. Bıde doktor antibiyotik krem verdı bardak koyuyodum doktora resım atıyodum bardagı 4.gun cıkar dedı. 1 hafta sonra krem surme artık dedı. Ben TERAMCYN sanırım adı göz kremı varya eski bır doktor tavsiye ettı agrı kesici ve onu sürdüm antibiyotik surmedıgım zamanlar. Cabuk iyileşti.

Ne alacağımı şaşırdım bi o kaldı lactamil aldım ben de onu içiyorum bitsin alayım ondan da
Lactamilde güzel ben onu da sabah kahvalti ederken içiyorum ama promalt daha etkili bence. Bazen benim akşamları sütüm azalıyor bestlak kullanıyorum. süt üretmek için baya çabalıyorum onu farkettim şuan

Kızlar bebeğim dün 2. Ay aşılarını oldu. Sanki bugün iştahsız gibi
Bir hafta dizanteri için antibiyotik kullandık hiç istahsizlik bişey olmamıştı. Asi sonrasi iştahsızlık normal mi?

Kızlar Süt artırmak için brewers yeast kullanıyorum arttı gerçekten gün içinde kendiliğinden süt akıyor genc-anne canım sen mi demiştin hatırlayamadım işe yararsa haber et diye.
Başka bir arkadaş yazmıştı haber et diye canım ama bende kullandığımı yazmış , önermiştim. Bestlak ve solgarı öneririm sütü az olan varsa. Sevindim işe yaramasına M melikebyhn12 sormuş olabilir

Kızlar maalesef süt için bende bulantı ilacı aldım motilium alacaktım yoktu muadili motis i aldım ama kullanmadım reçetede anne sütüne geçtiği ve bebeklerde kalp işe ilgili sıkıntılara yol açabileceği yazıyordu vazgeçtim gönlüm el vermedi

Bizde ağlama olmadı canım ama anesteziden 2 saat sonra hemen calpole başladık 4 saatte bir mutlaka verdim 24 saat boyunca
Kaç ml verdin calpol? Bizimki mahvetti kendini ya ağlamaktan
ay hiç içme öyle bir etkisi varsa
Şu ara gündemimizde henüz ettirmedik canım, sizin nasıl gecti
berbat geçti şimdi sustu çocuk kendini ağlamaktan mahvetti aklın varsa klipsli sünnet ettir mosmor oldu anestezi etkisi geçince. Mal gibiyim ben de onla beraber ağla ağla bir hal oldum
Kızlar bebeğim dün 2. Ay aşılarını oldu. Sanki bugün iştahsız gibi
Bir hafta dizanteri için antibiyotik kullandık hiç istahsizlik bişey olmamıştı. Asi sonrasi iştahsızlık normal mi?
normal canım benim ki de öyleydi
ay ne güzel ua bizim doktor bardak felan demedi hiç sadece thilliocine yazdı onu sürüyoruz birde calpol verdim . Anestolü verseymiş mantıklı olurmuş bak
Ne alacağımı şaşırdım bi o kaldı lactamil aldım ben de onu içiyorum bitsin alayım ondan da
lactamil bana hiç fayda etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…