2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bana da bunu yazmış. Pudrayı da nasıl ağzına yüzüne gelmeden yapcaksam
Aay evet her yere uçuşur o. Bizdeki beyaz olan krem de alçı gibi eşim dün bilemedi fazla sürdü çocuğumun boynu bembeyaz o da topaklandi belki de pudrayı o yuzden demiştir top top olmasın diye ama çocuğu hapsirtir sanki o dökerken

Biz de seni ozlediik açma arayi daha da iyi olacaksin inşallah bizler bebislerle yuvarlanıp gidiyoruz işte kimimiz süt sorunu kimimiz uyku sorunu kimimiz gaz sorunu derken geçiyor günler, amiiin insallaaah
Valla açmıcam gibi gözüküyor sanırım adetim geçti 3 gündeyim bugün bi tırsmıyor değilim yasmin kullandım ameliyattan sonra ama çok kötü depresyona soktu geçen ay bıraktım geri çekilme ile korunduk ama bu ay olmadım bi türlü ama hapı bırakanların düzeni bozuluyormuş sanırım öyle duydum bakalım artık doktor 1 sene düşünme çocuk sağlığın için dedi ne gelirse rabbimden

Aaay aman dikkat zorlu günler geçirdin bir daha olmasın aay 1 seneden sonra düşünebilirsin yani dimi çok sevindimm hakkında en hayırlısı olsun

Aaay aman dikkat zorlu günler geçirdin bir daha olmasın aay 1 seneden sonra düşünebilirsin yani dimi çok sevindimm hakkında en hayırlısı olsun
Evet kuzum 1 sene sonra düşünebilirim rahmimin tamamını almadı yarısını aldı çok şükür iyileşmiş eski haline gelmiş bile bu ayı kazasız belasız atlatırsak önce asla istemiyorum diyordum şimdi yavaş yavaş ısınmaya başladım çocuk fikrine

Aaa çok iyi ben tahminin tamamı gitti sanıyordum. Buna şükür canım çok sevindim ❤

Canım çok geçmiş olsun yazıcam yazıcam bi türlü yazamadım okuyup çıkıyorum Allah acılarını göstermesin inşallah hemencecik toparlarsınız melegim can

Aay inşallah en hayırlı zamands gelsin, sağlıkla alın kucağınıza

Kızlar kakası için özellikle yaptığınız bir şey var mı? Zeytinyağı icirdim dün, poposuna pişik kremini sürdüm yağ bazlı krem. Masaj da yaptım gaz çıkıyor ama kaka yok çocuk bı rahatlayamadi

Kızz neler diyorsun istiyormusun yoksa bebek

Canım çok geçmiş olsun yazıcam yazıcam bi türlü yazamadım okuyup çıkıyorum Allah acılarını göstermesin inşallah hemencecik toparlarsınız melegim can
Amin kuzum amin allahım kimseyi evlat ile sınamasın. İnşallah yarına daha iyi olucaz bugün daha iyi uyuyor en azından

Aynen canım bız bunu gaz zannediyorduk megersem uykusuzlukmus daha erken gece uykusuna gecırıyorum fayda etti ama gunduzlerı cok huzursuz uykuya dalamıyor gazdan
maalesef burda kilit nokta gündüz uykusu bence canım . İlk çocuğum da öyleydi. Ne zaman ki gündüz uykusu düzeldi o zaman geceleri de daha iyi uyudu ve uykuya geçişi kolaylaşmıştı

Ben bebegin sağ ayağının altına zeytinyag ile masaj yaptığımda bir saat içinde kakasını yapıyor ama ishal olduğu için benimki yapmıyorum normal zamanda yapamadiginda yapıp direkt rahatlatiyorum

Bencede. Pudra için çözüm bulmam lazım

İyiyim canım sağol sen nasılsın amin cümlemizin evlatlarına inşallah
İyiyim canım özledik seni
Ay buna çok sevindim ben Rabbim gönlüne göre versin bu sefer nasibindeki evlat sağlıkla kucağına gelsin inşallah

Kızlarrr selam;
Bugün doktor randevum vardı 3. Ay.
Doktor artık sünnet yaptırın dedi, İzmir’de yaptıran var mı?
3 isim önerdi
Aydın mevsim - 17bin tl
Erdal türk - 12bin tl
Yusuf demircan - 9 bin tl

Piyasayı bilmiyorum , bu doktorlara yaptıran var mı veya başkasını önerir misiniz bu fiyatlar nasıl?

Biri diğerinin nerdeyse 2 katı bende bunu anlamıyorum neye göre değişiyor bu fiyatlar

Kızlar merhaba ben geldim @Chen31 melegim can edahandro nasılsınız nasıl gidiyor bakalım sizleri özledim nickleri aklıma gelmeyen kuzucuklarım kusuruma bakmasın
Canım merve iyi ki yazdın merak ediyodum valla. Kuzuların nasıl? Ben rahmine hiç ellenmedi sanıyodum. Bir kısmı alınabiliyormuymuş bu organın? Valla ben previa totalis ameliyatında bile bu kadar kötü olduysam kim bilir seninki nasıl zordu. Allah bir daha yaşatmasın dikkat et canım maalesef bunlar tekrarlama ihtimali olan durumlar ve sağlığın için bir süre daha korun canım. En azından vücut tam toparlansın. Vakti gelince Rabbim en hayırlı şekilde sağlıklı hayırlı bi evlay nasip etsin eşinle ortak bi bebeğiniz olmasını çok istiyodunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…