2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar 2 aylık bebisleriniz gündüz ne kadar uyanık kalıyorlar? Benimki uyandıktan 50-60 dk sonra esnemeye başlıyor 10 dk içinde yatirirsam hemen uykuya dalıyor eğer biraz geciktirirsem huysuzlanip uyumakta zorlanıyor. 50-60 dk normal mi uyanıklık süresi bu ay için acaba

Bugün yaptım aslında ayaginin altına sadece gaz cikartti

Sağol kuzum ❤ iyiyim çok şükür. Sen nasılsın? 17. Haftadayım Allahın izniyle. Herşey yolunda görünüyor çok şükür. Sen nasılsın?
Ayyyy kuzum çok sevindim darısı burda bekleyen herkese inşallah sende sağ Salim kucağına al kuzunu çok şükür iyiyim sizleri özledim bi gireyim dedim anca yakınlaşabiliyorum böyle konulara 7 ay oldu psikolojik olarak da atlatıcam inşallah

Canım Allah seni evlatlarına bağışlasın. Zor zamanlar atlattın ama çok şükür çocukların yanında seninle. Allah bir kapıyı kapatır başka kapıyı açar. Genç yaştasın sen ve eşin ama hayırlısı böyle demek ki. Allahın senin için yazdığı hayırlı şeyler elbet var canım. Çok şükür.

Gül suyunu denedim ben ama ilerleyince çok fayda etmiyor galiba Dr randevusu olunca direkt sorduk gül suyuna devam edememiştim olduk düzenli kullanımda ise yarardı belki bilemedim ama ilerleyince mecbur krem
Bana da bunu yazmış. Pudrayı da nasıl ağzına yüzüne gelmeden yapcaksam

Eklentiler

• IMG_4136.png
    209,6 KB · Görüntüleme: 42
Evet canım bende öyle düşünüyorum rabbim böyle hayırlı görmüş böyle oldu rabbim dayanma gücü veriyor buna da şükür

Evet canım grip oldu tıkandı gece nefes alamadı kucagıma aldıgımızla gittik şimdi biraz daha iyi
Ay bunu bende kaçırmışım çok geçmiş olsun canım iyimi şimdi
Aaa nasılsın canım Rabbim daha da iyi günlerini göstersin evlatlarına uzun ömür versin inşallah

Biz de seni ozlediik açma arayi daha da iyi olacaksin inşallah bizler bebislerle yuvarlanıp gidiyoruz işte kimimiz süt sorunu kimimiz uyku sorunu kimimiz gaz sorunu derken geçiyor günler, amiiin insallaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…