2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Merhaba bebisiniz kaç haftalık? Hep mi yüzüstü yatırıyorsunuz geceleri de dahil? Benim bebişim de yüzüstü uyuyor o yüzden merak ettim

Merhaba canım evet sürekli yüz üstü yatıyorum canım bebegim 2.5 aylık oldu
Benimki de 2 aylık 1. Ayından beri yüzüstü yatıyor sırtüstü hiç uyuyamiyor dalamiyor. Gündüzleri sorun etmiyorum ama geceleri tedirgin oluyorum ya yüzüstü yatmasından aslında kafasını baya iyi çeviriyor hatta yakında emekleyecek sanki öyle hareketli ama insan tedirgin oluyor

Yok canım hiç tedirgin olma kafasını kaldırıyorsa sıkıntı olmaz benimkide çok hareketli uyanıkken ellerinin üstünde duruyor aksine bende sırt üstü yatarsa korkarım kusarda bogulur diye

Başlık seçeneği olan pompa:)
Haha sağol canım cok düşüncelisin artık sadece keseye daha uygun bisey bakmak zorundayım. Eşime ikinci pompa şoku yaşatıcam malum eğer bu da canımı yakarsa bari daha uygun olsun da çok içine oturmasın adamın kiwinin şarjlı olanından alcam sanırım

Kız benim oğlanı yüzüstü yatırayım dedim ama kafayı kaldırıp sağa sola bakmaya çalışıyor. Nasıl alıştırcam
Uyanıkken durmaz zaten kafa hep havada benimkinin etrafı izliyor uyurken yatar uyanırsa yine kaldırırı kafayı

Piyanolu halı kullanan var mı ?? Benim canavarım bunu devirip duruyo nasıl kullanıcaz sabit durmuyo
gulumsebebek bu konuda uyardığı için almamıştım normal oyun halisina da asla yatmıyor, ayakları da durmayinca acaba onu mu alsaydım belki yatardı ya diye üzülmüştüm ama sen bunu atınca devirecekmis gerek yokmuş demek ki dedim

Gece bir ya da ikii kere kalkıyor o yüzden zor değil canım
normalde de hassas mi cildin canim? ben 3 saatte bir sagim yapiyorum lansinoh kablolu ya da Bebebao ile, ekstra yara olmuyor, tam tersi emzirmedeki kanli yariklar sagim ile iyilesmisti.
3 saatte bir sağım yaparken emziriyor mısın canım ben de sağıma başlayacağım eller serbest pompa sipariş ettim
Kizlar bugun bebis sol mememi de emmeye basladi.usenmeyin sikilmayin yapin su powerpump iacilarin sonu aydinlik
Emzirirken kaç saatte bir sağım yapıyorsun canım birde tek tek mi sağıyorsun memeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…