2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bence çok zorlama canım çünkü bana ebe sağım yaparken memenin çok zorlanmaması, acımaması gerektiğini söylemişti. Bazen ben de zorluyorum ama doğru değilmiş

Kizlar bugun bebis sol mememi de emmeye basladi.usenmeyin sikilmayin yapin su powerpump iacilarin sonu aydinlik
Çok sevindim canım maşallah darısı umarım başımıza olur . Power pump 3 gün değil miydi. Sen hergün mü yapıyosun yani günlük olarak powerpump+emzirme sonrası sağım mı

Bence çok zorlama canım çünkü bana ebe sağım yaparken memenin çok zorlanmaması, acımaması gerektiğini söylemişti. Bazen ben de zorluyorum ama doğru değilmiş
Benim meme ucuna yakın o kahve rengi kısım dün yarılmış , yara olmuş. ebe doğru söylemiş bence de böyle olmamalı. Sanıyorum flanş meme ucuma büyük geliyor diye oldu ama napayım flanş seçeneği yok bunu satmayı düşünüyorum daha uygun bisey alıcam

Çok sevindim canım maşallah darısı umarım başımıza olur . Power pump 3 gün değil miydi. Sen hergün mü yapıyosun yani günlük olarak powerpump+emzirme sonrası sağım mı
Canim 2-3 haftada bir 3-4 gun yapiyorum.memeyi tetiklemek icin.cunku bebeginde yedigi cc duzenli artiyor.

Bizi özetlemişsin
sen nasılsın canım kırk kontrolün nasıl geçti
Geçen gün dedim ya sizin gibiyiz , eşimle ayrı yatıyoruz ama tartışamız falan yok diye. Tam da o günün akşamı bi güzel tartıştık. 2 gündür konuşmuyoruz cesursavasci
aaaaa kendi kenidini mi nazar ettin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…