2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bende baby mom eller serbest pompasını kullanıyorum hem dokunmatiği kötü temas anında hemen öteki moda atlıyor. Hem de çok can yakıyor

Bunu e bebekten aldım ama başlık seçeceği yok :KK43: benim göğüslerde ne çok büyük ne çok küçük standart başlık bana olur diye düşündüm. Çok önemsemedim. Kendi meme ucu Ölçümü almayı da beceremedim. Bununla uyumlu olacak başlık bulamadım belki başka markalardan buna uyan vardır. Ama artık korkuyorum makinayı kullanmaktan. Power pumping yapmaya başlamıştım bugün 2. Gün yarısını anca yapabildim dayanamadım
Bence çok zorlama canım çünkü bana ebe sağım yaparken memenin çok zorlanmaması, acımaması gerektiğini söylemişti. Bazen ben de zorluyorum ama doğru değilmiş 🙄

Bende baby mom eller serbest pompasını kullanıyorum hem dokunmatiği kötü temas anında hemen öteki moda atlıyor. Hem de çok can yakıyor

Bunu e bebekten aldım ama başlık seçeceği yok :KK43: benim göğüslerde ne çok büyük ne çok küçük standart başlık bana olur diye düşündüm. Çok önemsemedim. Kendi meme ucu Ölçümü almayı da beceremedim. Bununla uyumlu olacak başlık bulamadım belki başka markalardan buna uyan vardır. Ama artık korkuyorum makinayı kullanmaktan. Power pumping yapmaya başlamıştım bugün 2. Gün yarısını anca yapabildim dayanamadım

Kizlar bugun bebis sol mememi de emmeye basladi.usenmeyin sikilmayin yapin su powerpump i🥰acilarin sonu aydinlik🤣
Çok sevindim canım maşallah darısı umarım başımıza olur . Power pump 3 gün değil miydi. Sen hergün mü yapıyosun yani günlük olarak powerpump+emzirme sonrası sağım mı

Bence çok zorlama canım çünkü bana ebe sağım yaparken memenin çok zorlanmaması, acımaması gerektiğini söylemişti. Bazen ben de zorluyorum ama doğru değilmiş 🙄
Benim meme ucuna yakın o kahve rengi kısım dün yarılmış , yara olmuş. ebe doğru söylemiş bence de böyle olmamalı. Sanıyorum flanş meme ucuma büyük geliyor diye oldu ama napayım flanş seçeneği yok bunu satmayı düşünüyorum daha uygun bisey alıcam

Çok sevindim canım maşallah darısı umarım başımıza olur . Power pump 3 gün değil miydi. Sen hergün mü yapıyosun yani günlük olarak powerpump+emzirme sonrası sağım mı
Canim 2-3 haftada bir 3-4 gun yapiyorum.memeyi tetiklemek icin.cunku bebeginde yedigi cc duzenli artiyor.

Bizim buraya açılacakmış Ataturkte çalışıyormuş istifa etmiş bilginiz var mı bu doktor hakkında golden-snitch golden-snitch Mavi070707 Mavi070707

Eklentiler

• 1000043455.jpg
    1000043455.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 37
Ben son zamanlarda biraz özenli davranmaya başladım. 9da odaya götürmeye çalışıyorum ama 9da uyumuyor hic. 10-11'i buluyor. 3-4 gibi kalkıyor, bir de 6-7 gibi uyanıyor. Uyuyabilirse bir kez daha uyutuyorum 8 gibi ama uyumuyorsa oturma odasına geçiyoruz artık. Bebeklerin kendi huyları böyle galiba
Bizi özetlemişsin 😂
Evet ya maalesef öyle 🙁 aynı şeyleri yaşıyoruz. Bugün 40 kontrolü için kadın doğuma gittim, hocam ancak gelebildim 64. günde dedim, o da diyor ki sanki 7. gün kontrolüne gelen hasta gibi çok yorgun bitkin görünüyorsun 🥺 gerçekten gündüz gece hiç uyumuyor, sürekli memede güya ama hep kusuyor ve kilo alımı alt sınırda o kadar emmesine rağmen elle tutulur bi fayda olsa o da yok. 3. aydan umudum yüksek geçer belki diye ama bilmiyorum
sen nasılsın canım kırk kontrolün nasıl geçti
Geçen gün dedim ya sizin gibiyiz , eşimle ayrı yatıyoruz ama tartışamız falan yok diye. Tam da o günün akşamı bi güzel tartıştık. 2 gündür konuşmuyoruz :KK14: cesursavasci cesursavasci
aaaaa kendi kenidini mi nazar ettin sen

X