2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Farketmeden açıyor canım daha bilmez üşüyüp üşümedigini benimkide yüzüstü yatırdıgım halde yukarıya dogru gitmekten açıyor buz gibi oluyor 25 derecede yatıyoruz o yüzden yarım kollu ile altına ince pijama giydiryorum beline kadar örtüyorum sabaha dogru kollarını da örtüyorum soguyor
Merhaba bebisiniz kaç haftalık? Hep mi yüzüstü yatırıyorsunuz geceleri de dahil? Benim bebişim de yüzüstü uyuyor o yüzden merak ettim 😅

Piyanolu halı kullanan var mı ?? Benim canavarım bunu devirip duruyo nasıl kullanıcaz sabit durmuyo😂

Eklentiler

• A3B0D351-C303-434C-8B31-FFBE3A1EA5C9.jpeg
    A3B0D351-C303-434C-8B31-FFBE3A1EA5C9.jpeg
    107,5 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba canım evet sürekli yüz üstü yatıyorum canım bebegim 2.5 aylık oldu 😍😍
Benimki de 2 aylık 1. Ayından beri yüzüstü yatıyor sırtüstü hiç uyuyamiyor dalamiyor. Gündüzleri sorun etmiyorum ama geceleri tedirgin oluyorum ya yüzüstü yatmasından🥺 aslında kafasını baya iyi çeviriyor hatta yakında emekleyecek sanki öyle hareketli😅😅 ama insan tedirgin oluyor

Benimki de 2 aylık 1. Ayından beri yüzüstü yatıyor sırtüstü hiç uyuyamiyor dalamiyor. Gündüzleri sorun etmiyorum ama geceleri tedirgin oluyorum ya yüzüstü yatmasından🥺 aslında kafasını baya iyi çeviriyor hatta yakında emekleyecek sanki öyle hareketli😅😅 ama insan tedirgin oluyor
Yok canım hiç tedirgin olma kafasını kaldırıyorsa sıkıntı olmaz benimkide çok hareketli uyanıkken ellerinin üstünde duruyor aksine bende sırt üstü yatarsa korkarım kusarda bogulur diye

Kız benim oğlanı yüzüstü yatırayım dedim ama kafayı kaldırıp sağa sola bakmaya çalışıyor. Nasıl alıştırcam 😂
Uyanıkken durmaz zaten kafa hep havada benimkinin etrafı izliyor uyurken yatar uyanırsa yine kaldırırı kafayı 😂😂😂😂

Piyanolu halı kullanan var mı ?? Benim canavarım bunu devirip duruyo nasıl kullanıcaz sabit durmuyo😂
gulumsebebek gulumsebebek bu konuda uyardığı için almamıştım 😂 normal oyun halisina da asla yatmıyor, ayakları da durmayinca acaba onu mu alsaydım belki yatardı ya diye üzülmüştüm ama sen bunu atınca devirecekmis gerek yokmuş demek ki dedim🤣

Gece ağlarken zor olmuyo mu canım benim bebeğimde yanımda beşikte yatıyo

Canım çok sevindim maşallah herşey yolunda bak. Geçen gün için içini yiyodu :)

Denedin mi canım etki etti mi o şekilde. Bir de ben pompada sadece ortaki modu kullanıyorum en düşük ayarda. Bugün silikonsuz denedim. Öteki modlar canımı çıkarıyor 🤣 dokunmatik ya yanlışlıkla elim çarpıyor hemen öteki moda geçiyor çığlık çığlığa kapatıyorum
Gece bir ya da ikii kere kalkıyor o yüzden zor değil canım
normalde de hassas mi cildin canim? ben 3 saatte bir sagim yapiyorum lansinoh kablolu ya da Bebebao ile, ekstra yara olmuyor, tam tersi emzirmedeki kanli yariklar sagim ile iyilesmisti.
3 saatte bir sağım yaparken emziriyor mısın canım ben de sağıma başlayacağım eller serbest pompa sipariş ettim
Kizlar bugun bebis sol mememi de emmeye basladi.usenmeyin sikilmayin yapin su powerpump i🥰acilarin sonu aydinlik🤣
Emzirirken kaç saatte bir sağım yapıyorsun canım birde tek tek mi sağıyorsun memeleri

X