2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet canım ilk aldığımda bir kaç kez açmıştım içine malzeme koymak için. O zamanlar hiçbir şey yoktu. Bir iki kullanımda hemen bozuldu ama genel olarak çantadan memnunum

O zaman 1 ayımız daha var

Hahaha ye kuzum ye can boğazdan gelir ben de öyleyim bak rekabete girmedim bile ben de o zaman ufaktan gizemciiime desteğe kayıyorum gulumsebebek
Mermiler seksin bu alemde teksin oldum kız hani kimse kalmadı rekabetle gaza geleceğim Begonya2 bombayı koydu gaza getirdi ve çekildi. Misafirliğe gitmekten diyeti yapamıyor gel bacım sen bana ben devamke
Kizlar bebeğe zeytinyaği içiren var mi ? İki gündür kakasini yapamiyor . İkinmaktan bi hal oldu
Ben kızıma vermiştim çay kaşığıyla iki kez
Evet canım ilk aldığımda bir kaç kez açmıştım içine malzeme koymak için. O zamanlar hiçbir şey yoktu. Bir iki kullanımda hemen bozuldu ama genel olarak çantadan memnunum
Aynen bende memnunum bu sefer aldığımın içi diğerine göre farklı ama Buda hoşuma gitti

Sen uzanıp göğsüne yatır o şekilde uyur belki. Bu hafta bizimki de bir garip evi gezdirince susuyor durunca başlıyor.
En son göğsümde pışpışlayınca uyudu

Her sağımdan sonra lonsinoh krem sür canım. İlk hastanede bebek başını tam tutamadı diye iki memem de yarıldı kabuk tuttu acıyarak emzirdim ama o kremi sürdüm hep ve geçti
Ben ilk gunden beri maalesef yaralar ile bogusuyorum.ne kremlerr bitkisel seyler denedim..yariklar vs yeni iyilesti.tam rahata erdimkii sbu seferde pompalar sirayla yaraladi.yaralar cokken manuel elimle sagiyordum mememi..koyun sagar gibisimdi ona geri dondum...napalim alisacak bunada bir iki sagimdan sonra...

Analık zor alışorsın pes etme canım

Hay maşallah sizin sulalede kahverengi göz sansmis nadir olduğu icin

Off şu atak haftalarında bu çocuklara ne oluyor bir yerleri mi aciyo gerçekten çok merak ediyorum çok üzüldüm canım ya.. bizimde başımıza gelecek Allah sana sabır versin inşallah şu atak çabuk biter.. madem boynunda rahat öyle uyusun sende destekle gözlerini kapatıp dinlen uyu bari

bitanesin sen o kadar bırakıp gittim yine kabul ediyorsun sendeyim bundan sonra inşallah istediğin kiloya gelirsin

Benim doktorda aynı şeyleri dedi 6 ay süre verdi 6 aya kadar bunlar geçmezse sorunmus neyse kaldı 4 ay

Bazen düşünüyorum kendimizi mi kandırıyoruz acaba neyse 6 ay son çok şükür

Mermiler seksin bu alemde teksin oldum kız hani kimse kalmadı rekabetle gaza geleceğim Begonya2 bombayı koydu gaza getirdi ve çekildi. Misafirliğe gitmekten diyeti yapamıyor gel bacım sen bana ben devamke
Yaa bu hafta bende pek katilimci olamadim.araya tatil flaan girinxe bebeginde benimde duzen bi sarsildi...spor yapamadim 2 gundur.oyle bisey yemiyorum ama kilo da verdirmiyor.57 geldim gene sabah.odemlendim gene sanirim...

Yaa birebir ayni durumdayim golden.kafayi yicez esimle iki gundur.bi dusta susuyor bi sokakta.tobe susturamiyoruz.en fazla 2 dk susuyor tekrar baaliyor.ac degil gaz cikiyor..mben tatilden dondum duzeni bozuldu diye dusundum ama sendede durum bu ise bildigin atak oluyor...

Benim.bebekte asiri artti bu hafta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…