2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bu sefer kendini net hissettiren bir atak haftası yaşıyoruz. Dün de bugün de bebeğim çok fazla ağlıyor kucağımda oda oda gezdirdim etrafı incelerken sustu sonra sıkıldı herhalde tekrar ağlamaya başladı. Asla oyun halisina falan koyamiyoruz illa kucakta olup gezecek. Biz koltuğa oturunca da problem o zaman da ağlıyor. Memeyi kesinlikle istemiyor bu ağlama krizi geldiğinde. Veriyorum zorla bir iki çekiyor sonra bırakıp ağlamaya devam ediyor. Sabah uyandı emzirmek istedim, ağladı istemedi (en son 4:30 gibi doyurmustum, 6:30da kalktı) eşime verdim ben çok yoruldum uykusuzum sen gazını alır mısın diye. 1 saat falan uğraşmış sanırım gaz, evi gezdirme vs. beni uyandırdı gaz çıkmıyor emzirir misin diye emzirmek istedim emmedi yine çok ağladı. Düşününce 3 saat önce emmişti en son. Burnunu acalim ememiyor dedim, açtık biraz sümük çıktı ama aşırı aşırı değil. Sonra emzirmek istedim yine ağladı. Kucağımda yan emzirme pozisyona getirdiğim anda ya da yatağına falan koyunca direkt ağlıyor. Sonra oda oda gezelim dedim evi bir turladik, boynuma gömüldü yavrum nefes alış verisini duydugum için pozisyonunu değiştirmedim öyle rahat etti diye. Resmen orada koklaya koklaya uyumuş minnoşum odaya geldik yerine koyayım dedim yatağa koyduğum an direkt ağlamaya başladı uykusunda olmasına rağmen. Hemen emzik pis pis sustu. Saatlerdir aç olmasina rağmen meme umrunda olmadı

Bizimki sesten korkuyor ya emerken eşime seslendim dün gözlerini fal taşı gibi açtı şok oldu yine kucağımda uyuyacağı bı zaman eşim hapsirmisti epeyi ağlamıştı

benimkisi de aynisi, gelen yaslilardan bir kismi yesil gozlu olacak deyip duruyo, neye gore diyorlar bilmiyorum esimin yesil ortasinda cok az kahve alan var, eladan ziyade yesile yakin, belki ona ceker, suan herseyiyle ona benziyo zaten

Bizimki sesten korkuyor ya emerken eşime seslendim dün gözlerini fal taşı gibi açtı şok oldu yine kucağımda uyuyacağı bı zaman eşim hapsirmisti epeyi ağlamıştı
dediğinin benzeri eşim oksurdu tam uyuyacakti gözlerini kocaman açtı başladı ağlamaya çok komikti biz yariliyoruz o agliyo

benimkisi de aynisi, gelen yaslilardan bir kismi yesil gozlu olacak deyip duruyo, neye gore diyorlar bilmiyorum esimin yesil ortasinda cok az kahve alan var, eladan ziyade yesile yakin, belki ona ceker, suan herseyiyle ona benziyo zaten
Ayyy insallah yesil goxlu olur bebisin Bebeğinin doğduğu zaman gözlerinde yeşillik var miydi nasıldı benimde babam yeşil gözlü gözünün ortası sarımsı insallaj dedene cekmissindir diyorum bende

O çayları bende içiyorum bide malt içeceğe dadandım süt için hala her tuşa basıyorum ama yemiyorum artık bilinç altıma öyle yerleşmiş ki yemek saatim geldiğinde bile yemicektim yicekmiydim filan oluyorum ağzıma bişey atmamaya öyle kodlamışım kendimi
Bebeği tüylü olan kızlar tüyler döküldü mü?Benim kızın yüzü biraz döküldü ama bıyıklar var şimdi de.onlar gider mi acaba bilemedim @sulti tutti
Benim kızın tüm tüyleri döküldü bıyıklar duruyor yaş 2
Begonyadan sonra sendin benim için . Bazı arkadaşlar araya başka kişiler kattı, aklımı karıştırdı. Ben masumum
Yazdım bunu kenara
kusurlu çıkmış senin canım ben birini 2 senedir kullanıyorum fermuar oğlumu doğurmadan önce dediğin gibi oldu aç kapa yapınca düzeliyor bitane de yenisini aldım bunun grisi onda bi problem yok şuan 2 aydır da onu kullanıyorum

yok canım sana dönmeye yüzüm yok o yüzden hep
Bugün 89.9-90 bandını kırmışım sonunda tartıda eksi gördüm 89.3 bence bana gel
Benim 3. Ayda geçeceğine dair umudum yoktu zaten
Bizim doktor dördüncü ve son trimesterde. Sen naparsan yap hala gece gündüz ayrımı yok ve gaz şikayeti olabilir 90 gün değil 120 gün dolunca normale döner dedi yani 3 ay oldu düzeldi durumunu bekleme dedi. Birde baş çevresi çapı 41 olduğunda beyin gelişimi oturuyormuş oda zaten 120 güne tekamül ediyormuş

Ayyy insallah yesil goxlu olur bebisin Bebeğinin doğduğu zaman gözlerinde yeşillik var miydi nasıldı benimde babam yeşil gözlü gözünün ortası sarımsı insallaj dedene cekmissindir diyorum bende
senin de olur insallah canim senin dedigin gibi benimki de hareli ve ice dogru yesilimsi, kahve sarimsi alanlar da var. standart yeni dogan laciverti degil

Neeee benimkinin dun 42 ölçüldü

senin de olur insallah canim senin dedigin gibi benimki de hareli ve ice dogru yesilimsi, kahve sarimsi alanlar da var. standart yeni dogan laciverti degil
Aynen aynen her gören öyle diyo yenidogan gözleri gibi lacivert değil farklı bi rengi var diyorlar çözemiyor kimse birde annem şey dedi sizinki böyle değildi lacivertti gözleriniz kahverengi oldunuz dedi bebegin renkli gözlü büyük ihtimal dediinşallah bakalim

bu arada ben bebislerimizin gazlarinin 3-4 ayda gececegine inaniyorum yakin zamanda cocugu olan herkese sordum, 6. aya kadar gaz olabilse de suanki gibi yogun degilmis, cogunda ikinmalar 14. hafta civari kesilmis. moroyu da sordum, 3.5 ayda o da gidiyomys, 4 ayi gecip eskidi kadar yogunsa doktor sorun olarak goruyor hatta dedi bir arkadasim. ilk doguranlar medusa ve golden miydi, gaz haberleri onlardan gelir insallah oncelikle

Hadi inşallah e tabi 6 ayda artık kendini toparlamış oluyor sürünme emeklemeye çalışma filan derken zaten hareketle kendi çıkarıyor gazını şimdi bile yüzüstü debelenince gazını çıkarıyor ama yeni beslenmişken direk yüz üstü koyamıyoruz sıkıntı orda bu aylarda işte 40 dolsun düzelir dedik 3 ay dedik şimdi 6 ay hadi inşallah

Hahaha ye kuzum ye can boğazdan gelir ben de öyleyim bak rekabete girmedim bile ben de o zaman ufaktan gizemciiime desteğe kayıyorum gulumsebebek

surekli yeni hedef cikiyor gercekten

Cnm olcume gore.flanş var bende.sadece sert oldugu icin deriyi tahris etti.meme cevremde deri kalkti pompa nedeni ile.
Her sağımdan sonra lonsinoh krem sür canım. İlk hastanede bebek başını tam tutamadı diye iki memem de yarıldı kabuk tuttu acıyarak emzirdim ama o kremi sürdüm hep ve geçti
Eşim hareli yeşil gözlü babam ela babannem mavi eşim anane dayı mavi halalarım biri yeşil biri mavi bizde çok var ama benle kardeşimde yoktu çocuğuma denk geldi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…