2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimki 30una kadar sevmiş seveceği kadar yeter ılımlı davrandım da noldu tepeme s..

Kızım bugün tam 1 aylık. İlk 10 gün göğsümü hiç tutmadı sağdım öyle verdim. Sonrasında göğüs ucuyla tuttu. Dün gece 4 den beri meme reddi yaşıyoruz. Göğsüme yatırdığın an çığlık atarak ağlıyor ittiriyor memeyi. Sağıp veriyorum biberonla içiyor

Atak haftasindaysan yapiyo

Ben de gece mamasını verip kucağına atmışım al uyut benim yeni güne enerji toplamam lazım diyip arkamı dönüp uyumuşum ajsjsjsj sanki benim yeni güne enerjiye ihtiyacım yok diyo masa başı oturup çalışmak mı bütün gün bu bebeyi oyalamak mı dedim tamam be tamam diyo

Sen uyanıkken bebeği nasılsın oyaliyorsunben napcagimi sasirdim
Genelde emziriyorum bazen ana kucağına koyuyorum. Gündüz uyanıkken abisi yalnız bırakmıyor zaten ilgileniyor gezdiriyor kucağında, konuşuyor falan ben de konuşuyorum seviyorum uyanıkken zaman geçiyor bi şekilde ama ben uyusun da ben de uyuyup dinleneyim diye bekliyorum özellikle de gece artık yoruyor

kızlar sıcaktan bebeğimin cildi isil isil oldu sizde de var mı böyle bi durum neler yaptınız
Bizimde boyleydi kuzum doktor kortizonlu bi krem verdi uc gun icinde gecti sonrasinda devamli nemlendirici kullandim suan isilik olmuyor ama yuzu icin egzamaya cevirmis demisti doktorum bide alerjiden de suphelenmislerdi.

Benim de beyaz gürültü gece gündüz açık
Uykuya dalsın diye piş pişş sesi uykuya geçtikten sonrasında kademeli arttırarak yüksek sesli beyaz gürültü bizimde bazen sabırsızlanıp direkt beyaz gürültü açınca hortlak gibi açıyo gözlerini

Kizlar bebegi cok uyuyan var mi ya ? Simdi daha ne istiyisun diceksiniz ama gece guzel uyudu gunduzde uyuyor uyanip emip tekrar yatiyor bu kadae uyumalari da iyi bisey mi bilemedim ki. Bu osman gonulal diye bi doktor var gunduz uykulari toplamda 4 saati gecmesin diyo biraz tedirgin oldum ya

Sarılığı var mıydı? En baştan beri Her gün böyle mi? Uyku uykunun mayasıdır derler. Bebek gündüz iyi uyuduysa genellikle gece de iyi uyur. O şekilde uyku düzenleri iyi gider. Ama tabi başka bi duruö yoksa normal. Mesela Benim bebişim geçen üşütmüştü o ara gündüz çok halsizdi uyurdu epey bide şeyy eğer olması gerekenden daha sıcak giydirilmişse sıcak bakılıyorsa da uyur?

Olumsuzu hiç düşünme canım. Kayısı erik kompostosu yapmıştı annem kabızlık durumuna çok iyi geldi onu dene istersen. Sütün de gayet yeter merak etme mamayı düşünme

Yok hayir iki gundur boyle hic sarilik gecirmedi iki aylik suan. Hep ayni sicaklikta yatti klimali 23 derece bi ince zibini var. Halsizlik de yok gibi valla anlamadim cocuk dicek uyusam suc uyumasam suc iki gun oncesine kadar da neden uyumuyo diye agliyoduk

Bizde de durumlar aynı kucağımda hoplayarak emziriyorum ki benim bebem ilk gün tuttu memede uyumaya da bayılır ona rağmen tazzik azalınca kıyamet kopuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…