2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Sağımda az çıkmasına rağmen bebeği doyurmaya yetiyo demek ki sevindim bunu duyduğuma bol bol emzirmeye çalışayım çok almıyo memeyi ama olsun
Evet evet sütüm yok diye memeden çekme memeden süt gelmediğinde o sinirden ağlamaya başlıyor zaten
Her uyanık olduğunda memeyi teklif et aç olmasa bile göğsün uyarılır süt üretimi başlar

Yok canım ne kundağı ben gece yatarken üstüne müslin atayım diyorum ayaklarıyla onunla cebelleşiyor kaldırıyorum uyumaya devam ediyor, asla kundak yapamadım
sicramiyor mu? moro dan dolayi uyku bir dert bizde, onun da gecmesi icin gun sayiyorum kundak tek care ama istemiyor, elleri baglamaya calisiyoruz bir sekilde

Benim başlangıç kilom 88,05
Güncel kilom 87.40
ama foto çekmeyi unuttum , hiçbir şey yapamadım ben ama spor yapabilseydim çok iyi olurdu ama klimadan mi doğumdan mi bilmem heryerim ağrıyor,dogrulurken tutunarak dogruluyorum,sadece limonlu su içtim sabah aç karınla..

Canım bunların hepsini bi kutuya koyuyorlarmış çok gümrük vergi falan çıkmıyor
Sitesinden bi bak istersen
1500 TL lik ürünlere 490 gümrük çıktı,kod da uygulanmıyor...yani Türkiye ile çok fiyat farkı olan ürünler için ideal bir site yinede...

sicramiyor mu? moro dan dolayi uyku bir dert bizde, onun da gecmesi icin gun sayiyorum kundak tek care ama istemiyor, elleri baglamaya calisiyoruz bir sekilde
Sıçrıyor canım bende bitmesini bekliyorum vallahi uyanıyor hep, maalesef bizimki de kundağa asla izin vermiyor, rahat olucak illa

Yok canım nerde kendi kendine uyuyan bebegim olmadı benim sen millete bakma

Hayyyy maşaAlllaaaahhhh Bravo vallaaaa şimdi ekmek almaya gidiyorum dönünce bakim hesaplamaya kuzum ama birinci sensin belli
Ekmek mi ne ekmeği yiyorsun benim sabah akşam 2 kepek ekmeği hakkım var
Hastahane sağlık ocağı vs götürüyorum ama dışarda hiç dolaştırmadım
çocuğa temiz hava da lazım sana da lazım zaten lohusalıktan böyle bi değişik halde oluyoruz bide eve kapanırsan mentalin düşer
Başlangıç 92.8
Bu gün 92.0
Fark 0.800 gr
Yüzde %0,869

İtiraf ediyorum ilk iki gün güzel dikkat ettim ama sonra çok edemedim
Ben 1 haftayı iyi geçirdim alıştım da oldukça da dikkatliydim. Pazar günü dibine kadar yiyip pazartesi bıçak gibi kestim abur cubur vs. Hala da yemedim bazen yanımda yiyorlar içim gidiyor biraz kilo verip kendime ödül ne versem diye düşünüyorum
Suanlik gelmedi senin geldi mi
Begonya ahhh ahhhh...
Hala silince zift gibi bişeyler geliyor arada.
Hay maşallah ya naptın 71.55 çıktım ben de sabah Begonya2 ama kaçla başladım unuttum
Yemedim ot yedim tarçınlı su içtim abur cubur ne varsa kestim. Bide günde bi kere tarçınlı limonlu Türk kahvesi içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…