2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Dün 7 saat uyumayan bebeğim şimdi de uyanamıyor 😂🥰
image.jpg

uyku arasi acilip uykusuz kaldiginda da agliyor benimkisi, uykusuz kalinca kolay uyuyacagini dusunurken her defasinda daha zor uyuyor, uyumamak icin direniyor resmen. yuruyerek ve salinarak kucakta biberonla besleyince biraz sakinliyor ve gozleri kaymaya basliyor. en kotu senaryoda cok aglayip bayiliyor kucagimda🙁
Doktor bebekler çocuklar yetişkinler gibi değil uzun süre uyumayınca uyku saatleri geçince yorgunluktan uyuyamıyolar bu sefer daha zor oluyor uykuya geçmeleri demişti

Aldiklarin çok güzelmiş güle güle kullansın bebişin..ben ilk defa duyuyorum bu siteyi açıkçası,vakti zamanında Ali express ten çok alışveriş yaptım daha dolar bu kadar yüksek değilken ,bide acayip bir gümrük parası eklendi bıraktım alışveriş yapmayı..
Bu temu da aynı şekilde galiba..
Canım bunların hepsini bi kutuya koyuyorlarmış çok gümrük vergi falan çıkmıyor
Sitesinden bi bak istersen

Sizlere bişey sormak istiyorum. Bebeğim şuanda 40 günlük. Ve inanılmaz memeye bağımlı. Yani evde sorun yok ancak bi misafir gelse ya da dışarı bi yere gitsem hiç bişey anlamıyorum çıktığımdan ve mama vermeye de sırf bunun için sıcak bakmıyorum. Yani aç olduğunda felan hissedersem veriyorum ama sırf bu tarz işlere vicdanen anne sütü vermek varken hoşuma gitmiyor.
Şimdi aklıma bir yöntem geldi sağıp dışarıya çıkarken yanıma alsam en azından 1-2 saat oyalamasını sağlayabilir. Bunun için elektrikli pompa almam lazım. Sizce bu tarz bir yöntem beni rahatlatır mı? Sağıp sütümün artmasına da biraz ihtiyacım da var ona da faydası olabilir makineyi boşa alır mıyım diye bir tedirginlik var. Deneyimleriniz barsa yardımcı olursanız mutlu olurum🥰
Canım bence çok mantıklıı

Benimde çok değil ama bu şekilde yapabilmek rahatlatıyor mı diye merak ettim sizin yaptığınız gibi yapmayı düşündüm. Demekki rahat oluyor teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 🥰 bende şu yeni çıkan bebebao almayı düşünüyorum hareketi engellemiyor herkeste baya memnunmuş.
bende var o marka ,tavsiye ederim kablolularla ayni sagimi yapiyor. once bir tane alip denedim , daha sonra ikincisini aldim hepsiburadadan

Benimde çok değil ama bu şekilde yapabilmek rahatlatıyor mı diye merak ettim sizin yaptığınız gibi yapmayı düşündüm. Demekki rahat oluyor teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 🥰 bende şu yeni çıkan bebebao almayı düşünüyorum hareketi engellemiyor herkeste baya memnunmuş.
Rica ederim ne demek, sağım yaptıkça sütte artar hem inşallah 🙏🏼 bebiş uyudukça göğsün doldukça misafiri dışarı çıkmayı bekleme 10-20-30 cc de olsa sağ dolapta 3 gün kalabiliyor💖

X