2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar biliyorsunuz bu kafa durumu bizde de olay olmuştu. Hatta misafir gelen yaşlı bi teyze de kafasına şöyle yap böyle yap bir sürü laf yapmıştı. Ben dr'a sordum kafası gayet normal düz kafa olursa düz kafa yastığı öneriyoruz demişti. Bizimki bazen düz yatıyor bazen saga bazen sola. Ben hiç müdahale etmiyorum. Fotolarda gördüğüm kadarıyla da bebislerimizin kafası gayet normal. Eskiler garip garip mudahaleler yapmışlar sonra tam yapamadık şöyle oldu yamuk oldu falan diyorlar ellemeseler belki düzgün olcakti yani

Son düzenleme:
Aay masallah minnosuna

Aaa keltos görmemişsin sen aay kel bebekler benim çok hoşuma giderdi nasıl geçirdiysem artık içimden bebişim keltos oldu
Ben de hep saçlı olsın derdim bizim yanlarda var da alın tarafı kel ya inşallah babasına çekmez

Aynen öyle onların dediğine bakarsak yandık zaten doktor sorun yok dediyse yoktur bence ama burda herkesin bebeğinin kafası sivri gibi bence düzelir o da yavaş yavaş

Ben de hep saçlı olsın derdim bizim yanlarda var da alın tarafı kel ya inşallah babasına çekmez
Benim erkek kuzenler hep sarı sarı keldi çok hoşuma gidiyordu bizimkinin ensesinde saç var bir de ortasında var. Hani bazı amcaların sadece ensede saç kalır bazılarının de ortada kalır yanlar açılır ya ikisinin birleşimi gibi

Aynen öyle onların dediğine bakarsak yandık zaten doktor sorun yok dediyse yoktur bence ama burda herkesin bebeğinin kafası sivri gibi bence düzelir o da yavaş yavaş
Dümdüz olmasındansa açıkçası bu sivrilik benim hoşuma gidiyor çok sivri olmadığı sürece sorun yok yatarak düzeltirler bebisler zaten

Bombe oranı biizmkinde bozuldu daha 35 günlük. Diğeri evet fazla düz. Bir tık toparlasa yeterli biizmkinde. Seninki normal duruyor bence
Ben Ya sağ Ya sol yatiriyorum babasi uyutmak için her gün pusete aliyo 1 2 saat orda takiliyo düz şekilde belkide onun faydasidir bizimkinde
Yok kız ne kesmesi bırak uzasın maşallah yakışıklıya
Yaaatek şeyim kafa şeklini göremiyorum net birde yanlara elim kaşınıyor

Maşallah azcık benim kızıma verin biraz keltoş da bizimki sıcaklarda çok zor oluyordur ama ona da ya bunaltıyordur
Klimalı odada goruyo çocuk dışarı çıksa arabada klima ama işte iyi yani klimada kafası usuyo mu derdi yok
All kiz al gonderiyim palmiyeler yap ben bizimkinr denedim çok tatlı oluyo ulen kız olsan saçın olmazdı diyorum

Dikislerine zarar vermedi mi canim. Afedersin ta kesi yerinde bile kil var ☺
Yok herhangi bi zararı olmadı canım evet özellikle orda çıkıyor bide zamanla batık oluyor. En iyisi komple olmasada sadece kedi yerine lazer yaptırmak. Doktor lazeri 40 çıkınca yaptırabilirsin demişti ama daha vaktim olmadi gitmeye. Evde sir yapıyorum

Bu yazını gördükten sonra bu sabahki konusmalarimizdan sonra bebeğime uyguladığım şeyle göz göze geldim suan neyse bende eski sistemime devam mı edeyim o zaman

Eklentiler

• 1000041796.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 50
Çok komik oluyorlar öyle de ya keltoşlar

Dümdüz olmasındansa açıkçası bu sivrilik benim hoşuma gidiyor çok sivri olmadığı sürece sorun yok yatarak düzeltirler bebisler zaten
Aynen öyle zaten bizim kafa geriden geliyormuş takip edilmesi lazım dedi sivrilik de olmasa tamamen küçük olcak herhalde

Hayda en son hamileyken görüyorduk o ruyalar yeniden mi geliyo

P Pembepilates bu kadın çok vicdansız bizi merakta bırakıp gitti

Yaaa çok severimmm çok tatlı oluyor öyle çocuklar dimi dimi bizimki keltoş işte az büyüsün badem yağı sürcem

Bu yazını gördükten sonra bu sabahki konusmalarimizdan sonra bebeğime uyguladığım şeyle göz göze geldim suan neyse bende eski sistemime devam mı edeyim o zaman
Aay yok hiç yapma bebisinin kafası gayet normal görünüyor benim attığım fotide bak bizimki düz yatıyor ben bir şey yapmıyorum. O nasıl yatıyorsa öyle bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…