2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aslında baksana bizimkinin kafası iyi gibi fotoğrafta iyi çıkmış ama elime alınca işte ebenin dediği geliyo olmadı 2.ay kontrolunde doktora sorcam

Bu arada kızlar çocuğumun saçları iyice uzadı napcam ya eşime diyorum keselim yok iste ellemeyelim ne olur ne olmaz diyo... ama elim kasiniyo benim şu saça bakın ya yanlar aşırı uzun
E kafasi cok guzel degil mi suan? Benim kiziminda bu swkilde arkaya bombeli hic onunla ilgili yorum yapmadi doktoru hatta ben seviniyodum kafasi guzel diye😂

Kuzum benim ilk çocuğu zar zor 3 ay emzirebilmiştim. O dönem için elimden geleni yapmıştım. Ama tek ve önemli bişey eksikti bende. Kafam rahat değildi aşırı stresliydim. Stresim bebeğime de sirayet ediyodu. Ben kan ter içinde ısrarla emzirmek için memeye tuttukça o inatla emmemek için kendini geri atardı. Oysa şimdiki aklım olsa daha sabırlı daha rahat olmaya çalışırdım. Sen çok güzel bir annesin yavrunu emzirmek için can atıyosun. Bazen derler ya hani, nasipten öte yol yok diye. Sen elinden geleni yap ama asla bebeğini zorlamaya çalışma. O stres onundaha da uzaklaşmasına sebep olur. Sabırlı ol birlikte yıkanırken emzirmeyi dene çok etkili diyolar, En son baktın olmadı silikon başlık kullanırsın. O da olmazsa sağım yapa yapa verirsin sütünü. Bütün bunlar anneliğinden asla bişey eksiltmez kızım o seni her şekilde çok sevecek merak etme ❤️
Ne kadar güzel şeyler yazmışsın canım benim çok teşekkür ederim 🥹 hiç zorlamıyorum kendini geri atıp istemediğinde bırakıyorum sakinken bi daha deniyorum dediğin gibi.. o yüzden de doymak için içmiş olmuyo boşaltmıyo memeyi ama sağım yapmaya da vakit bulamıyorum bakalım nasıl olacak..

Kızlar Allah aşkına bu nasıl bir pozisyonda uyumaktır😂😂😂

Eklentiler

• 4E3E83E8-2EB8-42C4-A30E-1FCD021E09E5.jpeg
    4E3E83E8-2EB8-42C4-A30E-1FCD021E09E5.jpeg
    118,7 KB · Görüntüleme: 74
Ne kadar güzel şeyler yazmışsın canım benim çok teşekkür ederim 🥹 hiç zorlamıyorum kendini geri atıp istemediğinde bırakıyorum sakinken bi daha deniyorum dediğin gibi.. o yüzden de doymak için içmiş olmuyo boşaltmıyo memeyi ama sağım yapmaya da vakit bulamıyorum bakalım nasıl olacak..
Rica ederim canım senin yazını okurken yıllar önce kızıma yaptığım acemi ve cahilce tutumlarım geldi gözümün önüne belki öyle yapmasam kızımbeni reddetmezdi neyseki sen öyle değilsin daha olgun daha bilinçli bi annesin 🥰Memeni az da olsa ağzında tutması bile faydalı canım tükürüğünün memeye değmesi bile uyarıcı olur. Şu Giyilebilir şarjlı sağım makinalarından deneyebilirsin. O seni az da olsa tuttuktan sonra sağım yaparsın. Zamanla sütünde bollaşacak kim bilir belki bol bol süt çekince meme ona daha cazip gelir ve tekrar döner 🙏🏼

X