2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay P Pembepilates bende merak ettim nerdesin naptın 2025 Mart annelerine mi geçtin yoksa hala 2024 Mayıs annesimisin 🤣🤣
Bende hayda yazacağım yerde haydarpasa olmuş görende beni İstanbulda yaşıyorum sanacak puh allahtan bozuntuya vermediniz 🤣🤣
Hahahahahahaha 2025 mart annelerini bi kontrol mu etsek napsak

Kızlar sabah sabah gördüğüm rüyaya bakın 🥲 eşim artık beni beğenmiyodu ve beni hiç umursamıyodu. Aleni bir şekilde başkasını beğendiğini söylüyodu. Peki madem boşanalım dediğimde tamam diyodu. Akşam eve geldiğinde olay var :sinirli: :sopa:
Hhahaha ayy en son hamileyken hepimiz sırayla görüyorduk böyle şeyler, yeniden hortladı rüyalar 🤣 şimdi sıra hangimizde acaba 😂😂

Atılan fotoda bizim bebisler normal gözüküyor zaten. Eskiler düzelterek düz kafa yapıyorlarmis haberleri yok
Birde bereyle bakiyim dedim saçtan zor anlaşılıyor bencede gayet güzel ya haklısın sanirim kimisini görüyorum arkası düz falan çok şükür bizim bebeler bombeli🤣

Eklentiler

• 1000041799.jpg
    1000041799.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 60
Bende hayda yazacağım yerde haydarpasa olmuş görende beni İstanbulda yaşıyorum sanacak puh allahtan bozuntuya vermediniz 🤣🤣
Hahahahahahaha 2025 mart annelerini bi kontrol mu etsek napsak
Olsun olsun biz çözdük senin klavyenin otomatik düzeltmesini nasıl yazacakkende nasılsın yazıyorsun ama biz anlıyoruz 🤣🤣

baktım ben daha uğramamışlar oralara 🤣Mart annesi olcam der şubatta doğurur Mayıs annesi olcam dedi nisanda doğurdu 🤣🤣
Ay kabus gibi şüphesi bile benim tansiyonumu yükseltmeye yeter 🤣

Birde bereyle bakiyim dedim saçtan zor anlaşılıyor bencede gayet güzel ya haklısın sanirim kimisini görüyorum arkası düz falan çok şükür bizim bebeler bombeli🤣
Aay yok gayet güzel bebisinin kafası sen teyzelere falan bakma 😍 ben bir de dr'a sordum büyükler böyle diyo falan ben uzman görüşü almak istiyorum diye😂 eve gelen teyzeye diyorum ki dr'umuz yapmayın dedi. Drlar bazı şeyleri bilmiyor diyor 🤣🤣 teyzemiz prof 😂😂 eşim de arkadan he de geç ne açıklama yapiyon ya diye fısıldıyor 😂😂

Olsun olsun biz çözdük senin klavyenin otomatik düzeltmesini nasıl yazacakkende nasılsın yazıyorsun ama biz anlıyoruz 🤣🤣

baktım ben daha uğramamışlar oralara 🤣Mart annesi olcam der şubatta doğurur Mayıs annesi olcam dedi nisanda doğurdu 🤣🤣
Ay kabus gibi şüphesi bile benim tansiyonumu yükseltmeye yeter 🤣
Aaaaaa farkinda değilim hiç 🤣🤣🤣yaa sizi yerim ben 🥰🩵

Bu kadin çok tehlikeli çok ne yapacagi belli olmuyo🤣🤣🤣

Aay yok gayet güzel bebisinin kafası sen teyzelere falan bakma 😍 ben bir de dr'a sordum büyükler böyle diyo falan ben uzman görüşü almak istiyorum diye😂 eve gelen teyzeye diyorum ki dr'umuz yapmayın dedi. Drlar bazı şeyleri bilmiyor diyor 🤣🤣 teyzemiz prof 😂😂 eşim de arkadan he de geç ne açıklama yapiyon ya diye fısıldıyor 😂😂
Teşekkür ederim canım 🥰
Geçen bir şey oldu bende öyle aman ne anlatcam modunda evet öyle dedim 🤣🤣🤣gerçekten anlatsan anlamazlar baş agrinla ortada kaliyorsun🤣🤣

Aaaaaa farkinda değilim hiç 🤣🤣🤣yaa sizi yerim ben 🥰🩵

Bu kadin çok tehlikeli çok ne yapacagi belli olmuyo🤣🤣🤣
Neymiş geri çekilme bir korunma yöntemi değilmiş birkez daha anlıyoruz. Korunma yöntemi geliştirmeden adamlardan kaçabildiğimiz kadar kaçıyoruz 🤣🤣 bidaha uğramamış ta buralara. Çok merak ettim 🤣🤣

Saçlar🫶 kız bebeğin ilk saçlarını kesip ağırlığı kadar sadaka vermek lazım diye biliyorum ben. Kesilebilir aslında yani. Bide aslında gerçekten çok güzel görünüyor saçları ama onu rahatsız eder mi sıcakta daha minik ya.

Neymiş geri çekilme bir korunma yöntemi değilmiş birkez daha anlıyoruz. Korunma yöntemi geliştirmeden adamlardan kaçabildiğimiz kadar kaçıyoruz 🤣🤣 bidaha uğramamış ta buralara. Çok merak ettim 🤣🤣
Ya şimdi bende doğum kontrol hapı alsam süte geçecek az da olsa ama yapacak bir şey yok eee doğum kontrol hapı için adet görmem lazım o da yok ortada.. spiralde de kimi bebek elinde spiralle çıkıyo 🤣🤣 prezervatif konforlu değil benim için sevmiyorum
En iyisi kocadan kaçmak dediğin gibi 🤣🤣🤣🤣

Saçlar🫶 kız bebeğin ilk saçlarını kesip ağırlığı kadar sadaka vermek lazım diye biliyorum ben. Kesilebilir aslında yani. Bide aslında gerçekten çok güzel görünüyor saçları ama onu rahatsız eder mi sıcakta daha minik ya.
Aaaaaa öyle miymiş.. sıcak gormuyo da çabuk kirleniyo birde yanları çok uzun kulağına giriyordu ilk zamanlar şimdi kulak arkasına atabiliyor ama yine çıkıyor o uzun ya kenarları rahatsız ediyordur bence yoksa kendisi memnun saçını tutup uyuyo🤣🤣🤣

Ya şimdi bende doğum kontrol hapı alsam süte geçecek az da olsa ama yapacak bir şey yok eee doğum kontrol hapı için adet görmem lazım o da yok ortada.. spiralde de kimi bebek elinde spiralle çıkıyo 🤣🤣 prezervatif konforlu değil benim için sevmiyorum
En iyisi kocadan kaçmak dediğin gibi 🤣🤣🤣🤣
Ben eşime tüplerini bağlatması teklifinde bulundum kabul etmedi ben bağlatayım dedim onuda kabul etmedi 🤣🤣 geri kalan hiç bi yol kesin garanti değil. Kocadan kaçmaya devamke 🤣🤣🤣

Aaaaaa öyle miymiş.. sıcak gormuyo da çabuk kirleniyo birde yanları çok uzun kulağına giriyordu ilk zamanlar şimdi kulak arkasına atabiliyor ama yine çıkıyor o uzun ya kenarları rahatsız ediyordur bence yoksa kendisi memnun saçını tutup uyuyo🤣🤣🤣
İşte bi rahatsız ediyorsa kenarları ediyordur onuda sen hissedersin rahatsız mı saçlardan memnunmu 🤣🤣

Kızlar şöyle güçlü kuvvetli çekimi olan robot süpürge tavsiyeniz var mı bıktım ben hergün süpürge tutmaktan bebek uyurken zaman kazanırım diye düşünüyorum eğer robot alırsam.

X